İçeriğe Yönlendir

1994 Fiat Uno 60s / Bir Klasik

Halit Bebek

Recommended Posts

Halit Bebek

Merhaba

Hic hesapta yokken, bir yakinimin aracini satacagini ogrendim.

Vakti zamaninda ilk aracimin da bir uno olmasindan sebep, fiyati da cebimize uyunca alalim dedik. 2.arac da lazim oluyor.

Arac 94 model ve 1995 trafige cikisli. 1998 yilindaki tescilinden bu yana tam 20 yil boyunca ilk sahibince kullanilmis. Jant kapagina kadar orjinalligi korunmus.

120.000 km'de lpg siz. 60s modeli.

58 beygirlik bu italyan aygirinda boyanan bir parca dahi yok [emoji4]

Haliyle matlasmalar ve vernik atmalar da mevcut. Cok yerinde gocuk vb hatalar var.

Tamponunu degistirerek basladik. 65 TL

Plakaliklari nikelaj yaptirdik. 40 TL

Silecekleri yeniledik 25 TL

Ve bugun biraz wax ve genel temizlik ile ugrastim. Yaglanacak yerler vs icin kapilari soktum. Daha önce el degmemis.

Stoplari sokup 20 yillik tozunu aldim. Plakalik isigina da led taktim. Ariza isigi yakmadi [emoji3][emoji3][emoji3]

Begenilerinize3adc1dd89ef9c3f2bd6aeda5b4a22851.jpg777275e12b8ec14f3739984916128edb.jpg7a3e89b28bb961059e32624cd9e499e8.jpg1b09cba59c522265c7ea11f464854fa7.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok güzel, lastikler olması gerektiğinden büyük gibi duruyor. 

Yorum bağlantısı
Misafir

hayırlı olsun, böyle bir araç almak ilerde benimde aklımda ama trafik sigortası beni korkutuyor, kaç liraya yaptırdınız trafiği?

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Çok iyiymiş.

Sigortayı ben de merak ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Halit abi kazasız belasız, sana eğlence çıktı, arıza ışığı da yok ki mis valla...
2 benzinli araç ile başarılar diliyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Çok güzel, lastikler olması gerektiğinden büyük gibi duruyor. 

Evet 155 70 yerine 170 70 13 lastikler takili.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İtalyan uno lar yere yakın duruyordu, bizdekiler yüksek. Sizinki de yüksekmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
hayırlı olsun, böyle bir araç almak ilerde benimde aklımda ama trafik sigortası beni korkutuyor, kaç liraya yaptırdınız trafiği?

Ona yarın cevao vereyim [emoji4]

Maaşallah.. Gizli özellikleri var mı

Var.

Koltugun altinda bagaj acma var [emoji4][emoji4]

Orta havalanditma her daim soguk mesela. Ust ve alta sicak var . Dogal klima [emoji1]

Halit abi kazasız belasız, sana eğlence çıktı, arıza ışığı da yok ki mis valla...
2 benzinli araç ile başarılar diliyorum...

Hakatten benzin kac lira ya... bunun daha pahalisi yok mu ondan koyalim [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Batti balik yan gider

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun, bende benzer sebeple eniştemden Mondeo almıştım trafik sigortası 3.000 tl altına bulamadım mecbur sattım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Orijinal bulmuşken, imkan da varsa alınır gerekirse çekme belgesi çıkarılır. Günün birinde keyif olsun diye binilir bence. :good1:

Maşallahı var bu arada aracın. Güzel günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mis gibi araç. Piyasa öyle bir haldeki araba almak risk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Orijinal bulmuşken, imkan da varsa alınır gerekirse çekme belgesi çıkarılır. Günün birinde keyif olsun diye binilir bence. :good1:
Maşallahı var bu arada aracın. Güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim
On ve arka kullukler yerinde. Cam kaldırma kolları ve dislileri saglam. Kisacasi calismayan birsey olmadigi gibi tamir de gormemis. Keza arka koltuk yatirma mekanizmalari..

Cok ilginc.

25f232663a0cbbc98e9379f758bf4c57.jpgf015a2547aebe10d4fff41ed32804db3.jpg2ae55c3dd994a66b202f50a6ec9d95f5.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Demir

60 S italyan aygırı olunca parçalar bulunmaz pahalı olur diye aklımda kalmış , hayırlı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
60 S italyan aygırı olunca parçalar bulunmaz pahalı olur diye aklımda kalmış , hayırlı olsun.

Parcalarin bulunmama ihtimali var evet.

Yetkili servis sahibine sordum.

Karoserde sikinti yok. Motor aksaminda da sifir parcalar var. Bazi elektronik kisimlar olabiliyor ki 120 bin km de oldugu icin daha dayanir. Keceydi pistondu krankti vv. Var. Cikmacilara da yolumuz dusecektir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
1 saat önce, Halit Bebek yazdı:

Parcalarin bulunmama ihtimali var evet.

Yetkili servis sahibine sordum.

Karoserde sikinti yok. Motor aksaminda da sifir parcalar var. Bazi elektronik kisimlar olabiliyor ki 120 bin km de oldugu icin daha dayanir. Keceydi pistondu krankti vv. Var. Cikmacilara da yolumuz dusecektir.

Öncelikle  aracınız  çok güzel,güle güle kullanın inşallah... Ben de benzer bir sürprizle  yakında  konu açacağım. Sizin aldığınız  kişiden  daha yakın. Kendi kendimin arabasını  satın aldım diyelim.? 

Bu arada tapatalk imzanızı kapatabilir misiniz? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Öncelikle  aracınız  çok güzel,güle güle kullanın inşallah... Ben de benzer bir sürprizle  yakında  konu açacağım. Sizin aldığınız  kişiden  daha yakın. Kendi kendimin arabasını  satın aldım diyelim.[emoji3] 
Bu arada tapatalk imzanızı kapatabilir misiniz? 

Imzami kapattim.

Hayirdir sizin olay nedir?

Slm
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

2004 -2010 arası kullandığım ,aynı zamanda ilk göz ağrım olan fiestamı 2010 da kardeşime vermiştim. Satışını almaya gerek görmemişti. Bir kaç ay önce kardeşime 2013 clio 4 alınca araç boşa çıktı. Bu yaza doğru biraz toparlayıp satacaktı.Bize de çocuğun okul durumundan dolayı 2. Araç lazım olunca ve kardeşim aracı toparlama işini bana itince[emoji3] geri alalım dedik. İşin güzel yanı alım satım olmayınca sigorta da benim uzerime devam ediyor olduğundan 360 tl sigorta tuttu.[emoji3] Ama sizin kadar şanslı değilim biraz masrafı var bizimkinin... Alt takım parçası ve görsel eksikleri tamamlayinca konu açacağım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun. Aracın maaşallahı var.

70sxie sahibiydim bir zamanlar :)

3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Maaşallah.. Gizli özellikleri var mı

Uno nun en gizli özelliği çakmak- küllük takımıdır, gerçekten gizlidir. Sen tabi ki de bilirsin de, bu arabayı kullanıp da, çakmağı küllüğü nerde bilmeyen var :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Hayırlı olsun güle güle kullanın benimde ilk arabamdı 70S benimki hala ararım çok Tatlı ve hoş geliyor:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Hayırlı olsun. Aracın maaşallahı var.
70sxie sahibiydim bir zamanlar [emoji4]

Uno nun en gizli özelliği çakmak- küllük takımıdır, gerçekten gizlidir. Sen tabi ki de bilirsin de, bu arabayı kullanıp da, çakmağı küllüğü nerde bilmeyen var [emoji3]

Bende de 97 1.4 ie vardi. Fotodaki 06 yjb 42

Ilk bulusmalar ve oto meraki o zamanlar...

4ceea7ec1efc5072820e4d348c0259c2.jpg50269d32c2c1f027b923e8478cfa7cff.jpg
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Bir zamanlar bayılarak kiralamıştık nasıl güzel nasıl teknolojik gelmişti [emoji4] Güle güle kullanın çok sevimli bir araç [emoji1419]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Benim de 126 bis projem sigorta olayından dolayı askıda duruyor. 2 bin liraya araba var sigortasi 1.250 lira [emoji15]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...