İçeriğe Yönlendir

1994 Fiat Uno 60s / Bir Klasik

Halit Bebek

Recommended Posts

Okan Tansel

Hey maşallah :nazar:

O değilde plakalık tampondan pahalı olacakmış neredeyse :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bi gaza gelmeyle neler oluyor çok basit şekilde gösteriyorsun bize. E birde Karadenizlilik var kafaya koyduğunu yapar :)

1 2 sene binde belki bakarız bizde buna :D Kazasız belasız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
31 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Bi gaza gelmeyle neler oluyor çok basit şekilde gösteriyorsun bize. E birde Karadenizlilik var kafaya koyduğunu yapar :)

1 2 sene binde belki bakarız bizde buna :D Kazasız belasız.

Gaz değil be Metin. Hep gündemde olan bir ihtiyacımızı, standartları oldukça düşürerek gündeme aldık. 

Fırsatları değerlendirmek gerek.

1 2 sene sonra senin için de fırsat aracı olur :)

selam 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
hayırlı olsun, böyle bir araç almak ilerde benimde aklımda ama trafik sigortası beni korkutuyor, kaç liraya yaptırdınız trafiği?

Sigorta 700 TL tuttu doğuş bey.
Yorum bağlantısı

Sigorta 700 TL tuttu doğuş bey.

Çok iyi rakam cıkmıs valla teşekkürler bilgi için kazasız belasız
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Bence kasko değerinin bilmem kaçta kaçı kadar gibİ bir oran bulunmalı, araçlar bu orana göre sigortalanmali ( bana göre ) 700 iyi bir rakam gibi görünse de bence yine de çok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Bence kasko değerinin bilmem kaçta kaçı kadar gibİ bir oran bulunmalı, araçlar bu orana göre sigortalanmali ( bana göre ) 700 iyi bir rakam gibi görünse de bence yine de çok.

Evet haklisiniz. Ama kuzuyu kaybettirip sonra bulduruyorlar iste...

Bugunku tavan taban fiyat uygulamasi bir miktar daha lehe olur mu bakalim.

Çok şık [emoji4]

Güzel günlerde kullanın

Tesekkurler

Mehmet abi trafik sigortasi konusunda bir miktar daha indirim olur mu diye bakacagim. Henuz odemedim zira...

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Kazasız belasız maşallah kırmızı da çok yakışıyor.

Herkesin proje hevesi varmış :)

Ben de Maruti düşünüyorum. Ama elektrikliye çevireceğim :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Kazasız belasız maşallah kırmızı da çok yakışıyor.

Herkesin proje hevesi varmış [emoji4]
Ben de Maruti düşünüyorum. Ama elektrikliye çevireceğim [emoji4] 

Tesekkurler Mustafa hocam.

Elektrikli maruti ha? :) Inşallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Bis projesi vardı belki haberlerde görmüşümüzdür. Oradan heves ettik bizde. Bis kafamıza yatmadı en uygun Maruti gibi düşündüm. Zamanla tabi daha vakti var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Bis projesi vardı belki haberlerde görmüşümüzdür. Oradan heves ettik bizde. Bis kafamıza yatmadı en uygun Maruti gibi düşündüm. Zamanla tabi daha vakti var

Ee kolay degil. Bizim nesil de petrol yakittan elektrikli araclara gecis gibi bir devrimi gordu. Sahsen eskiyi ve eski zamanlari cok arar oldugum icin bu tarz araclar cok ilgimi cekmeye basladi.

Ekstra para odedigimiz onlarca donanim olmadan ne kadar da kolaymis araclar. Motor karoser, sok tak... :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Bebek

Haluk Bey

Bugun yururluge giren yeni duzenlemeyle 590 TL ye dusen sigorta primi cikti. Bilginize
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Haluk Bey

Bugun yururluge giren yeni duzenlemeyle 590 TL ye dusen sigorta primi cikti. Bilginize

iyiymiş valla daha da düşsün [emoji122]
Teşekkürler Halit Bey
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Halit Bebek

Uno'muzun genel bakimlarini yaptik.

Onceki sahibi bayan essek niyetine bindiginden sebep tag kacaklari vardi ve trigerinin degistigini bile hatirlamiyordu. [emoji2]

Hortumlar ringler contalar keceler distribütör filtre buji balata derken iyice bir elden gecti. Teyp ve hoparlorler ve de jant kapaklari ile klasik otomuzu hayata tutundurduk.

Ve tabi direksiyondaki bosluk da giderildi.

Bazi fotolar

7efaeb6a31fabf16e91dfb9510d41985.jpg1ec56e6231950d392471aef23c1b9d0c.jpge3c5b79361a13a976b991c2a0d3fd1c7.jpg7529834f79e10b20817a92d281f20dac.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Huniye benzeyen süzgeçli şey ne ?

Karterden yağ emiyor süzgeç ise pislik gitmesin diye
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İbrahim Çelik
On 09.04.2017 at 19:20, Çağlar Bayur yazdı:

Maaşallah.. Gizli özellikleri var mı

Çağlar abi bende bundan vardı. Bir gün vitesi bir e atayım derken vites gitti direksiyona kapaklandı. Şok geçirdim hayatımda böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Usta geldi. Bilmem ne bileyim ne parçası yerinden çıkmış dedi. Aracın motor bölümünden plastik kelepçeyle bir şeyler yapıp sanayiye ulaştırdı arabayı.

Hani belki gizli bir özelliktir dediydim.

Konu sahibinin affına sığınıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...