İçeriğe Yönlendir

8 ileri yerli şanzıman üretildi! İşte özellikleri

Recep Demirci

Recommended Posts

Gökhan Albayrak
(düzenlendi)
38 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Bu söylenilenlerin hepsi yapılır işe milli eğitimin düzeltilmesi ile başlanır yaratıcı beyinler alınır gerekirse yurtdışında eğitime yollanır ama geri dönme şartı konulur. Tıpkı Güney Kore'nin 1980 lerde yaptığı gibi, şimdi adamların Kia Hyundai ve Samsungu bizi 3 kere satın alır.

1416 sayılı 8 nisan 1929 tarihinde yayınlanmış olan bir kanunla ki adı "ecnebi memleketlere gönderilecek talebe hakkında kanun" dur, dediginiz o tarihten beri yapılmakta. Yaratıcı beyinler ithal etmekle olmaz, yaratıcı beyinler yetiştirmek çocuğun doğumundan itibaren başlar. Ben buna inanıyorum. Yurtdışı sadece dünyanın Nerede olduğunu anlaşılır, gerisi kişide kalır. 

Konu farklı yere gitmesin, memleketimiz adına sevindirici birsey. Umarım devamı gelir. 

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
5 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

1416 sayılı 8 nisan 1929 tarihinde yayınlanmış olan bir kanunla ki adı "ecnebi memleketlere gönderilecek talebe hakkında kanun" dur, dediginiz o tarihten beri yapılmakta. Yaratıcı beyinler ithal etmekle olmaz, yaratıcı beyinler yetiştirmek çocuğun doğumundan itibaren başlar. Ben buna inanıyorum. Yurtdışı sadece dünyanın Nerede olduğunu anlaşılır, gerisi kişide kalır. 

Konu farklı yere gitmesin, memleketimiz adına sevindirici birsey. Umarım devamı gelir. 

Siz çook yanlış anlamışsınız. :)" Yaratıcı beyinler alınır " derken ithal etmekten bahsetmedim. Seçilir, ayıklanır anlamında. Bugün BİLSEM sınavı ne için yapılıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...