İçeriğe Yönlendir

Fluence - Yağ Kaçağı - Giderici Ürün

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba arkadaşlar, benim arabanın şanzimanda prizdirek milinin kecesinden yağ kaçağı olduğu için , mecbur şanzımanı indirip keçe degismemiz gerekiyor lakin bu tip kaçakları kesen keçe oring conta gibi plastik aksamlara nüfus Edip iyileştirme yapan bir ürün var mı ? Sıvı katkı gibi Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
1 saat önce, Bünyamin Dedeoğlu yazdı:

Merhaba arkadaşlar, benim arabanın şanzimanda prizdirek milinin kecesinden yağ kaçağı olduğu için , mecbur şanzımanı indirip keçe degismemiz gerekiyor lakin bu tip kaçakları kesen keçe oring conta gibi plastik aksamlara nüfus Edip iyileştirme yapan bir ürün var mı ? Sıvı katkı gibi Teşekkürler

http://www.hepsiburada.com/liqui-moly-motor-yagi-sizinti-onleyici-300-ml-p-OTSON1005

şçyle birsey var ama forum arkadaslarıma sorduğumda kullanma dediler :) 

10 bin bakımı yaparken motor içi temizleyici kullandım keçeden kaçırmaya başladı.zararı olmayan bir ürün den emin olunursa bana da lazım

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
24 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

http://www.hepsiburada.com/liqui-moly-motor-yagi-sizinti-onleyici-300-ml-p-OTSON1005

şçyle birsey var ama forum arkadaslarıma sorduğumda kullanma dediler :) 

10 bin bakımı yaparken motor içi temizleyici kullandım keçeden kaçırmaya başladı.zararı olmayan bir ürün den emin olunursa bana da lazım

+1

Yorum bağlantısı
Ümit Kaan

Bu tip ürünler belki yağ kaçaklarını kesebilir ama sonuçta sisteme farklı bir kimyasal eklemiş oluyorsun, zamanla başka sorunlara yol açabileceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Öncelikle geçmiş olsun. Bahsedilen ürünler çatlak falan varsa geçici çözüm olabilir. Keçe büyük ihtimalle sertleşmiş veya priz direk aşınmıştır. Tek çare değiştirmektir.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
13 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

@Furkan Avcı kesin bilir. Loctite'ın ürünleri konusunda uzman oldu :)

:) Bir ara ne uğraştım demi orjinalleri bulayım diye, Hüseyin Sönmez abi bulmuştu bana.

Ama o contalar bu tip yerler için değildi maalesef, bu tip contaları değiştirmek lazım ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

kesinlikle uzak durun derim kısa vadede belki işe yarayabilir ama uzun vadede daha fazla masraf açama ihtimalı yüksek

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...