İçeriğe Yönlendir

Seat leon

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

2016 olmasına rağmen baya baya fırça izi olan bu araca el attık

05613b6dae76b6cdbd18644d42af264b.jpg0985dfe511a2a1fa578e9f019dc88c59.jpgd30b3a9ec26c3ef2f5f7eccbdb7db907.jpg öncesi sonrası pek yok:) çekmemişim

Finallere geçelim o zaman

a797739236afb1c0424e7e36449e69b5.jpg20b6fae4e09b331e3ee0d8748b33525b.jpg

c3754106cf50e493027dedb6d2914c40.jpg

8720c67d765b124bae5543ffa40d827b.jpgf5044fbea9201b3e9267a56ae4c90f38.jpg

a8b66b55b0171435ea7894d1a037487e.jpg

839f79dfba167fa8efd8154b099fb7ed.jpg

1cb1cb0beb74a363d99fa3f5d3f2d97c.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

elinize sağlık,kırmızı yanıyor resmen :) işin sırrını öğrenebilirmiyiz? elinize sağlık

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Başında durma, olur biter.

Bir saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

arabanın fırça ile yıkanmasına nasıl izin veriyor sahipleri anlayamıyorum 

Yorum bağlantısı
Şimdi, Gökhan Albayrak yazdı:

Başında durma, olur biter.

fırça kullanmayan yere gidersen başında durmana gerek yok 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

basınçlı su varsa başında duracaksınız, getir tabancayı tüm verniğini söküp arabanı opağa çevireyim,  güvenmeyin kimseye....

en baba yıkama hortumu yada kovayı alıp elle kendin yıkarsan oluyor ne yazıkki...

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Açıkcası görüntü çok güzel fakat yaşı itibarı ile henüz 1 yaşındaki araçlara pasta uygulamak bana gereksiz geliyor.Boya git gide inceliyor.Bu araç ömrü boyunca kaç kez daha pasta ile parlatılabilir hesaplamak lazım.Bu çiziklerin sonu gelmez bir kaç ay sonra aynı haline geri geliyor.Düzenli cila ile parlaklık verilse bence daha iyi olur.Araç zaten kırmızı ,pasta uygulanmış kadar olmasada yeterince parlayacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bende geçen sene aracıma yaptırdım yıkamacı arkadaşa yüz kere belirtmeme rağmen fırça ile yıkarken gördüm unutmuşuz diyor . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
49 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

fırça ile yıkanmasına

yıkama ne i 2 yılda bir boyatmadan binenleri anlamıyorum :boya:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Açıkcası görüntü çok güzel fakat yaşı itibarı ile henüz 1 yaşındaki araçlara pasta uygulamak bana gereksiz geliyor.Boya git gide inceliyor.Bu araç ömrü boyunca kaç kez daha pasta ile parlatılabilir hesaplamak lazım.Bu çiziklerin sonu gelmez bir kaç ay sonra aynı haline geri geliyor.Düzenli cila ile parlaklık verilse bence daha iyi olur.Araç zaten kırmızı ,pasta uygulanmış kadar olmasada yeterince parlayacaktır.

Neden gereksiz geliyor dediğinizi anlamadım boya ölçümü yaptım çoğu yeri 145-150 mikron arası sonrası ölçüm de 10-12mikron incelmiş çoğu yerler 8-10 arası bu araç ayrıca opak boya aklınız metaliğe gitti sanırım
Yorum bağlantısı
12 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

yıkama ne i 2 yılda bir boyatmadan binenleri anlamıyorum :boya:

elimde 30-40 tane sprey boya var yardımcı olabilirim :nargile:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

sprey

konumuz gerçek araba, tamiya deel ki

2 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

30-40 tane

düşünüdüm de, bağajı boşalttım yoldayım geliomm, sağol çok incesin bu hediye için

Yorum bağlantısı
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

konumuz gerçek araba, tamiya deel ki

vay tamiya ha zenginiz bakıyorum 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çocuğa şeetmiştim de ben de deniyeyim dedim.. Nikko felan da var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
10 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Çocuğa şeetmiştim de ben de deniyeyim dedim.. Nikko felan da var

kurs verebilirim 

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
arabanın fırça ile yıkanmasına nasıl izin veriyor sahipleri anlayamıyorum 

Fırça neyse de otomatik fırçalı yıkamada sıra bekleyen Merso, Bmw, yi de geçtim adam porsche panamera yi yıkatıyor ; para var huzur var [emoji12]

Yorum bağlantısı
3 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Fırça neyse de otomatik fırçalı yıkamada sıra bekleyen Merso, Bmw, yi de geçtim adam porsche panamera yi yıkatıyor ; para var huzur var emoji12.png

onların tuzu kuru abi çizilince gider yenisini alırlar :nargile:

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın
38 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

onların tuzu kuru abi çizilince gider yenisini alırlar :nargile:

Geçen gün bakım için doğuş otoyu aradım. Operatör sıralıyor vw ticari için 1, vw binek için 2, audi için 3, seat için 4, porsche için 5 e basın dedi. 4 e bastım ama Allah bi gün 5 e basmayı da nasip etsin inşaallah.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Geçen gün bakım için doğuş otoyu aradım. Operatör sıralıyor vw ticari için 1, vw binek için 2, audi için 3, seat için 4, porsche için 5 e basın dedi. 4 e bastım ama Allah bi gün 5 e basmayı da nasip etsin inşaallah.  [emoji4]

5 e bassaydın kısa da olsa zengin olurdun [emoji23]
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Masallah ustad. Cok iyi calismalar. Cekimlerde bir o kadar guzel.

Çekimleri yeni öğreniyorum biraz daha zaman geçirmem lazım makineyle sanırım
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çekimleri yeni öğreniyorum biraz daha zaman geçirmem lazım makineyle sanırım

Ustad arac fotolarinda aracin gidecegi yone dogru bosluk olusturmalisin, birde fotolari 3 alana bol ve aktarmak istedigini sag veya soldaki kareye oturt. Makinanin bi ayari var ekranda 9 kare gorebilecegin. O karelerin olusturdugu ortadaki karenin 4 kosesi veya 3 te 1 lik alan senin objeni koyacagin noktalardir o sekilde olursa foto karisik gelmez.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ustad arac fotolarinda aracin gidecegi yone dogru bosluk olusturmalisin, birde fotolari 3 alana bol ve aktarmak istedigini sag veya soldaki kareye oturt. Makinanin bi ayari var ekranda 9 kare gorebilecegin. O karelerin olusturdugu ortadaki karenin 4 kosesi veya 3 te 1 lik alan senin objeni koyacagin noktalardir o sekilde olursa foto karisik gelmez.

Canonturk okuyorum gece gündüz artık :) her bilgi kulağıma küpe üstad polarize filtre diyolar tavsiye eder misin?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...