İçeriğe Yönlendir

Seat leon

Buğra Höngül

Recommended Posts

Metin Akbal

Canonturk okuyorum gece gündüz artık [emoji4] her bilgi kulağıma küpe üstad polarize filtre diyolar tavsiye eder misin?

Tabiki. En kotusunu bile alsan kendi lensini korur en azindan. O amacla dusun ilk etapta.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
27 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Canonturk okuyorum gece gündüz artık :) her bilgi kulağıma küpe üstad polarize filtre diyolar tavsiye eder misin?

filtre benim şahsi fikrim tavsiye etmem objektif önündeki her katman görüntünün doğallığını bir nebze bozuyor, güneşli mekanlarda parasoley kullanırım ayrıca. photoshop hakimiyetin varsa tüm filtreler orada :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
filtre benim şahsi fikrim tavsiye etmem objektif önündeki her katman görüntünün doğallığını bir nebze bozuyor, güneşli mekanlarda parasoley kullanırım ayrıca. photoshop hakimiyetin varsa tüm filtreler orada [emoji4]

Pohotshop yapamam o zaman işimi fazla gösteriyor yani oda bizim ortamda pek makbul olmaz kontrastl bile oynamam ben polarizeleri doğa çekimi vs için düşünüyorum tavsiyelere açığım:)
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
filtre benim şahsi fikrim tavsiye etmem objektif önündeki her katman görüntünün doğallığını bir nebze bozuyor, güneşli mekanlarda parasoley kullanırım ayrıca. photoshop hakimiyetin varsa tüm filtreler orada [emoji4]

Pohotshop yapamam o zaman işimi fazla gösteriyor yani oda bizim ortamda pek makbul olmaz kontrastl bile oynamam ben polarizeleri doğa çekimi vs için düşünüyorum tavsiyelere açığım:)

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
2 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

:good1: haklısın ama uv filtreler photoshop un kralı değilmi sence, :) ha UV ha photoshop ikiside doğal olayına mühale,:fiuw:

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Şimdi, Buğra Höngül yazdı:

O zaman düz çekime devamemoji4.png

:bravo: beklentiler yükseldikçe işin özüde bozuluyor. en sade ve doğalı düz aynenn bugracım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
:bravo: beklentiler yükseldikçe işin özüde bozuluyor. en sade ve doğalı düz aynenn bugracım [emoji6]

Kesinlikle
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
:bravo: beklentiler yükseldikçe işin özüde bozuluyor. en sade ve doğalı düz aynenn bugracım [emoji6]

Kesinlikle

Kesinlikle
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...