İçeriğe Yönlendir

Mondeo Hakkında Sorum Var ?

Fatih Koç

Recommended Posts

Fatih Koç

Arkadaşlar temiz bir manuel mk3 Mondeo arıyorum. Tercihim ghia 'dan yana. Bu aracı alırken nelere dikkat etmemi önerirsiniz ? Birde aklıma takılan birşey var. Bildiğim kadarıyla Mondeo mk3 Ghia'larda mercek far standart olarak var ama bazı ilanlara baktığımda far yıkama yok. Far yıkama ghia'larda standart donanım mı ? yoksa opsiyonel bir donanım mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
36 dakika önce, Fatih Koç yazdı:

Arkadaşlar temiz bir manuel mk3 Mondeo arıyorum. Tercihim ghia 'dan yana. Bu aracı alırken nelere dikkat etmemi önerirsiniz ? Birde aklıma takılan birşey var. Bildiğim kadarıyla Mondeo mk3 Ghia'larda mercek far standart olarak var ama bazı ilanlara baktığımda far yıkama yok. Far yıkama ghia'larda standart donanım mı ? yoksa opsiyonel bir donanım mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden.

far yıkama ünitesi  muhtamelen çok pahalı olduğundan hasar sonrası takılmamıştır

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Mercekli far olanlarda standart diye biliyorum far yıkamayı. Bu gibi araçlar için genelde bilindik ya da mümkün olduğunca az el değiştirmiş olanlar tavsiye ediliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ghialarda mercekli far standart. Far yıkama standarttır.
Yoksa, durum Sezgin beyin dediği gibidir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Koç
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ghialarda mercekli far standart. Far yıkama standarttır.
Yoksa, durum Sezgin beyin dediği gibidir.

kıymetli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Far yıkaması olmayan ghia almıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Koç
(düzenlendi)
1 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Dizel titanium var satılık. 

teşekkür ederim dizel düşünmüyorum kardeşim.

tarihinde Fatih Koç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Kücük mercek de standart :)

aydinlatmaya yetmedigi icin cogu zaman degistiriliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Benzinli alacak olsam kaçırmam herşeyi tam takır ama benim için zulüm olur bu araç gitmiyor çünkü. Turbo yok. Dediğim gibi tercih meselesi ama dizel harici ise hedef bu makina kaçmaz...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Koç
(düzenlendi)
12 saat önce, Sinan Kozan yazdı:

post'unuzu şimdi görüyorum. sabaha bir arayıp konuşayım, araç çok hoş duruyor gerçekten. Benzinli bu mk3 mondeolarda otomatik vites'in kronik sıkıntıları var mıdır acaba ?

11 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Benzinli alacak olsam kaçırmam herşeyi tam takır ama benim için zulüm olur bu araç gitmiyor çünkü. Turbo yok. Dediğim gibi tercih meselesi ama dizel harici ise hedef bu makina kaçmaz...

7 ay mercedes c200 kullandım, ilk aracım mk1 focus ghiaydı emin olun fordun atikliğini unutmam, bu yüzden yine ford'a yönelmiş vaziyetteyim.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat

Benzinli otomatik Mondeo için pismanliktir bence manuel düşünün hem tüketim hemde performans için .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
7 ay mercedes c200 kullandım, ilk aracım mk1 focus ghiaydı emin olun fordun atikliğini unutmam, bu yüzden yine ford'a yönelmiş vaziyetteyim.

Ben kullanmadim ama kullananlarin yorumuna gore benzinli otomatik mondeo 4ileri vites ve performansindan pek memnun degiller. Yine de bir kullanip kendiniz karar verin. Mumkumse yokuslarda da deneyin
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Koç
(düzenlendi)
11 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Ben kullanmadim ama kullananlarin yorumuna gore benzinli otomatik mondeo 4ileri vites ve performansindan pek memnun degiller. Yine de bir kullanip kendiniz karar verin. Mumkumse yokuslarda da deneyin

bende otomatiklerin bu yönde duyduğum için fiyatlarının daha uygun olduğunu fark ettim.

16 dakika önce, Oğuzhan Polat yazdı:

Benzinli otomatik Mondeo için pismanliktir bence manuel düşünün hem tüketim hemde performans için .

önerinizi mutlaka dikkate alacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Mondeo mk3lerin düzü de gitmez ki, Focus 2.0 benzinli olsa amenna ama D sınıfı 2.0 atmosferik bir araç inanın intihar .Bence kısa zamanda test edin yoksa sonra pişman olmayın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bizim arabaları öldürmüşsünüz valla. İntihara sebep olacak kadar kötü değil merak etmeyin.Siz araçtan ne bekliyorsunuz, ona karar verin.Otomatik şanzıman sıkıntısızdır. Turbo derdi, motor gürültüsü olmaz. Bu fiyatlara bu konfor başka araçlarda yoktur.İlandaki araç güzelmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat
7 saat önce, Fatih Koç yazdı:

bende otomatiklerin bu yönde duyduğum için fiyatlarının daha uygun olduğunu fark ettim.

önerinizi mutlaka dikkate alacağım.

Motor 145 beygir olmasına rağmen iddaa ediyorum lastiklere verilen güç max 110 beygir civaridir çünkü 145 beygir performansı kesinlikle yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...