İçeriğe Yönlendir

S Max - Klima Gazı Hakkında

Hasan Ekşi

Recommended Posts

Mustafa Yanar
On 19.04.2017 at 20:50, Mustafa Yanar yazdı:

Arkadaşlar klimanızdan performans almak istiyorsanız  en az yarım saat parça değişimi falan yaptırmışsanız 1 saat vakum yaptırın.Gazı ve yağı daha sonra bastırın

Düzeltiyorum 20dk yeterliymiş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

bu fiyatlari nerden aldiniz haftasonu servis 200 liraya dolum yapiyoruz dedi.. yanlis hatirlamiyorsam life kart sahiplerine %24 indirim yapiyoruz dediler...

Yorum bağlantısı
Hasan Ekşi
7 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

bu fiyatlari nerden aldiniz haftasonu servis 200 liraya dolum yapiyoruz dedi.. yanlis hatirlamiyorsam life kart sahiplerine %24 indirim yapiyoruz dediler...

Alpay Bey İstanbul Kent Ford Otomotivde 10 gün kadar önce Klima Gazı dolumu ve Polen filtresi değişimi 122,00 TL'ye yaptırdım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
12 saat önce, Hasan Ekşi yazdı:

Alpay Bey İstanbul Kent Ford Otomotivde 10 gün kadar önce Klima Gazı dolumu ve Polen filtresi değişimi 122,00 TL'ye yaptırdım.

Tesekkur ederim yanitiniz icin.. Ford'un sitesinde 79 tl diyor acaba iscilik eklenmemis fiyatmidir diye baktim herhangi bir detay gecmemisler...Ayrica vakum yaptirin diye bi detay paylasilmis bu ne anlama geliyor?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
13 saat önce, Hasan Ekşi yazdı:

Hemen gideyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Tesekkur ederim yanitiniz icin.. Ford'un sitesinde 79 tl diyor acaba iscilik eklenmemis fiyatmidir diye baktim herhangi bir detay gecmemisler...Ayrica vakum yaptirin diye bi detay paylasilmis bu ne anlama geliyor?

Gaz basan makine önce vakum yapar, sonra gazı ve gerekli miktarda yağı basar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Köksal Yılmaz

Yarın için randevu aldım servisten, yaz kampanyasına katılalım bakalım. Gitmişken şanzıman yazılım güncellemesini soracağım, başka sorsan iyi olur diyeceğiniz bir şey var mı abiler?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün bakıma götürdüm kontrol ettiler gaz seviyesi iyimiş sanırım gaz basmadılar, ücret de almadılar. Güncellemeyi sordum sistemde görünmüyor dediler. Dpf egr yi sordum uzaydan gelmişim gibi bakıp soruyu oksitlediler ben de üstlemedim. Butikte gördüğüm maketi de almadan geçmedim (60 yazıyordu 40 a aldım)

185dd5bb48911e71344fc738d7cbb108.jpg

267c2115aa4ef4792526b6ce803d2282.jpg

bb6cd42764b6388b2d4aaa84dea3febd.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bence dpf ve egr yi pas geçme.

Abi o iş yazılımla son bulacak gibi görünüyor. Bu hafta muayene var sonra bi lastik şanzıman yağı vs derken listemde. Temizlik vs maliyetine biraz daha katıp komple iptali düşünüyorum dpf+egr için.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Köksal Yılmaz
17 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Maket çok güzel bütün modeller varmı yoksa güncel olan modeller mi var?

Bikaç model vardı ama öyle her seriden yoktu. Denk geldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
15 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bikaç model vardı ama öyle her seriden yoktu. Denk geldi :)

Köksal Bey, gri renkli araçlarda ön tampon ve teker üstündeki görsel havalandırmalar belirgin ve şık duruyor. Bizimkilerde ise hiç belli olmuyor.

Bu detayları ortaya çıkarmak için kırmızı şerit gibi herhangi bir uygulama düşündünüz mü?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
10 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Köksal Bey, gri renkli araçlarda ön tampon ve teker üstündeki görsel havalandırmalar belirgin ve şık duruyor. Bizimkilerde ise hiç belli olmuyor.

Bu detayları ortaya çıkarmak için kırmızı şerit gibi herhangi bir uygulama düşündünüz mü?

Güzel bir noktaya atış yaptınız Emrullah bey, şerit değil de ayna kapakları ile birlikte mat gri folyo düşündüm biraz abartı olduğunu gördüm. Şerit daha şık durabilir aslında. Esas cam çevresine krom aracın ağırlığını ortaya çıkarır gibi geliyor(pek krom sevmesem de).

Ford S Max Rs

Kasa makyajlı gerçi ama krom iyi durmuş

ford s max modified side grill ile ilgili görsel sonucu

Öne de belki bundan (sadece panjur çerçevesi)

Ford-S-Max-i%C3%A7in-dekoratif-%C3%A7er%

Dilerseniz alttaki konudan devam edebiliriz :)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...