İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Land

Servet Aydın

Recommended Posts

Önder Özcan
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

bağajdan başla, dosya işi bende

Bagaj kelimesini kullanmak sakıncalı bu aralar forumda. İçinden çıkamayanlar çok asabi olabiliyorlar.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bagaj kelimesini kullanmak sakıncalı bu aralar forumda. İçinden çıkamayanlar çok asabi olabiliyorlar.

Evet
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bugün can sıkıntısından araba pazarına gittim, piyasa pahalı çöp dolu, forumdaki arabaların değerini bilelim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bugün can sıkıntısından araba pazarına gittim, piyasa pahalı çöp dolu, forumdaki arabaların değerini bilelim.

İyi de bunu neden Land konusunda dile getiriyorsun? Amacın nedir? Subliminal mesaj mı veriyorsun? Alttan alta Land için bişey mi demek istiyorsun? Hiç yakıştıramadım sana :angry:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
İyi de bunu neden Land konusunda dile getiriyorsun? Amacın nedir? Subliminal mesaj mı veriyorsun? Alttan alta Land için bişey mi demek istiyorsun? Hiç yakıştıramadım sana :angry:
Konu sahibinin bilgisi dahilinde konu, aradım geliyorum dedim de plan değişti diyince kendimi vurdum sokağa o bakımdan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sorma mirim, aradım ben de tam dükkanın sokağa girdiğimde dedi Sultanbeylideyim emir büyük yerden geldi çok mühimmiş dedi. Dedim taam kapat kapat bende vurdum yola Beşiktaş a maça.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sorma mirim, aradım ben de tam dükkanın sokağa girdiğimde dedi Sultanbeylideyim emir büyük yerden geldi çok mühimmiş dedi. Dedim taam kapat kapat bende vurdum yola Beşiktaş a maça.
Adaletin hesap makinası nasılda böyle küçük yalanlar peşine düşmüş
Konu sahibinin bilgisi dahilinde konu, aradım geliyorum dedim de plan değişti diyince kendimi vurdum sokağa o bakımdan
Açıklama yapmana gerek yok. Sana serbes buralar
Köksal istediği gibi yazıp çizebilir. Sana izin yok. Hadi cnm kapama forumun önünü
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ne çok sevmeyenim varmış. Doğruları söyleyince böyle oluyor demek ki.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Eğer işler yolunda gitseydi Servet ben buradayım gel diye arardı , o yüzden tembellik yapıp aşama kadan yatayım diye aklımdan geçiriyordum ki bizim ufaklığın ateşi çıkmaya başladı saat 19.30 gibi acile gittik 23 gibi eve geldik [emoji47]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
4 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Eğer işler yolunda gitseydi Servet ben buradayım gel diye arardı , o yüzden tembellik yapıp aşama kadan yatayım diye aklımdan geçiriyordum ki bizim ufaklığın ateşi çıkmaya başladı saat 19.30 gibi acile gittik 23 gibi eve geldik emoji47.png

Abi geçmiş olsun,şimdi nasıl fıstık?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Abi geçmiş olsun,şimdi nasıl fıstık?
Sağ ol Cem çok şükür bugün neşesi yerinde
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Adnan abi geçmiş olsun.

Gerçi bu portifçi bana bu konuya girme dedi ama...

On 18.12.2017 at 00:09, Servet Aydın yazdı:

Köksal istediği gibi yazıp çizebilir. Sana izin yok. Hadi cnm kapama forumun önünü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçmiş olsun Adnan abi.
Bıyıklılar için özel şifre koymalı konulara :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Geçmiş olsun Adnan abi.
Bıyıklılar için özel şifre koymalı konulara :D

Şifre mi? Forumun anahtarı bende, şifre neye yarar? :D  Sen ehtiyara koy şifre. Her konuya balıklama atlamasın, bilmediği konularda yorum yapmasın, büyükleri konuşurken dinlemeyi öğrens...

Haaah, çırağı yakaladım, şimdi silkeliyorum. Eşek sıpası neler yazmış :angry: :fiuw:

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kabahat bende. Kapıma gelen sis farsız trendi portifle 5 metre kaldırmak lazımdı

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Teşekkürler sağ olun, geçti çok şükür bugün daha iyi .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kabahat bende. Kapıma gelen sis farsız trendi portifle 5 metre kaldırmak lazımdı

Yada sis farı yuvalarını çatalla açabilirdin. Mecbur kalıp sis farı taktırırdı. :)
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yada sis farı yuvalarını çatalla açabilirdin. Mecbur kalıp sis farı taktırırdı. :)

Abi sen benden yana mısın sis farından yana mı ya :unsure2:

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Servet bu fikri beğendi

Bişeyi de beğenme :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...