İçeriğe Yönlendir

İzmir Üçyol Civarı Oto Yıkama Tavsiyesi

Cemre Keskin

Recommended Posts

Cemre Keskin

Herkese Merhaba. İzmir Üçyol'da ikamet ediyorum. Çevredeki 3-4 oto yıkamayı denedim fakat ne ilgi alaka ne de özen göremedim. İsteğim işini hakkıyla yapan,temiz,dürüst,düzenli gidebileğim bir oto yıkama. Üçyol'a 3-4 km mesafede olabilir hiç problem değil fakat illa çok önerdiğiniz bir yer varsa başka bir ilçede, oraya gittiğim zamanlara denk getirip yıkatabilirim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Açıkçası ben kendim yıkıyorum benzinliklerde bir liralık su tutuyorum zaten araba temizleniyor güzelcede kuruladınızmı işlem tamam[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Sonax tavsiye ederim. Konak, Bornova ve Karşıyaka'da şubesi var. Araçla abartisiz bir saat ilgileniyorlar, beklemesi sıkıcı yalnız her yerine dokunuyorlar. Hafta sonu çok kalabalık oluyor, hafta içi gitmekte fayda var. Karşıyaka Sonax 30 lira alıyor.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
4 saat önce, Cemre Keskin yazdı:

Herkese Merhaba. İzmir Üçyol'da ikamet ediyorum. Çevredeki 3-4 oto yıkamayı denedim fakat ne ilgi alaka ne de özen göremedim. İsteğim işini hakkıyla yapan,temiz,dürüst,düzenli gidebileğim bir oto yıkama. Üçyol'a 3-4 km mesafede olabilir hiç problem değil fakat illa çok önerdiğiniz bir yer varsa başka bir ilçede, oraya gittiğim zamanlara denk getirip yıkatabilirim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Şirinyer Nato kavşağı yakınında tanıdığım,memnun kaldığım iki tane güzel yıkama var. Benim  işyerimde onlara yakın. Geleceğiniz zaman bana haber ederseniz bizzat arayıp ilgilenmelerini rica ederim kendilerinden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Bozyaka Hastanesi'ne yakın Islak Junior vardı ama hala çalışıyor mu, çalışıyorsa da düzgün yıkama yapar mı? bilmiyorum. Eskiden düzgündü.

Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır

Balçova Ege park altında wrüth ürünleriyle yıkama yapan yer var.Bende tavsiye ile gitmiştim öneririm.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Ben Gaziemir'den Optimuma giderken sağdaki Total'e gidiyorum artık. Deri fırçalı, alt-üst-jant her yeri yıkayan bir de üstüne kurulayıp cila yapan makinada yıkama 13 lira. İçini de kendim kenara çekip temizliyorum tamam. Süpürge yoksa benzinlikte süpürge de var. Orda da süpürebilirsin.. Cilası da güzel, uzun zaman parlıyor araba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

En kıralına tüküreyim .Kendim yıkamak için makina aldım o kadar diyorum.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben 3 ay önce pasta cila yaptırdım.
O günden beri de cila yapan yerde yıkatıyorum. Ama yine her yeri fırça çiziği.

Yorum bağlantısı
Cemre Keskin

Herkese yorumları için teşekkür ederim. Bugün fark ettim ki halide edip adıvar caddesindeki total opet'e dönüşmüş ve dış yıkama 2 tl. Kendim yıkayacağım. İçi çok battığı zamanlarda ise yorumlarda öneride bulunulan kipa extra ya da bornova karşıyaka sonax'ta yıkatacağım. Oturduğum daire ve konum(sokağa arac girememesi) yüzünden kendim yıkayamıyorum maalesef yoksa hiç düşünmeden yıkama makinesi alırım. Tekrardan herkese değerli yorumları için teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Okan Tansel

point bornova garaj karşısı Shop&Wash  fırçasız, süngersiz raylı sistem oto yıkma tavsiye ederim Yetkili Hacer Hanım ismimi verirseniz daha detaylı ilgilenirler .kıl oldumu bilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...