İçeriğe Yönlendir

Junsun H030 --Yeni Kameramız Efsane-- Videoyu izleyin

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Satın aldığım adres : https://goo.gl/bpiMxK

Gps + Wifi + kapasitör + Ambarella A12 + Uzaktan kumanda + Müthiş bir tasarım + Mükemmel GEce / Gündüz Çekimleri + 2K netlik Daha ne olsun ?

Video'da anlattım bol bol. Destek olmak adına lütfen Youtube kanalıma üye olmayı unutmayınız. ;)

GERÇEK kayıpsız netlik DOSYASI

NEtlik : 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

HAcım bu bildiğin türbinli jet motoru, kamera olduğuna emin misin :good1::D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
HAcım bu bildiğin türbinli jet motoru, kamera olduğuna emin misin :good1:[emoji3]

Kamera :D

Çok fantastik demi modeli :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Çok başarılı. Araç kamerası almak isteyenler için, çok ideal duruyor. Bizim a118c ler rafa kalkacak gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Asılcan

İyi günler Olgu bey ben junsun H30 kamera aldım uygulamayı telefonuma indirdim fakat uygulama Çince bunu nasıl inğilizce yapıyoruz yardımcı olursanız sevinirim telefonum iPhone 6s . Birde hafiza kartı dolunca baştan Yen'i kayıtmı yapıyor kamera

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
İyi günler Olgu bey ben junsun H30 kamera aldım uygulamayı telefonuma indirdim fakat uygulama Çince bunu nasıl inğilizce yapıyoruz yardımcı olursanız sevinirim telefonum iPhone 6s . Birde hafiza kartı dolunca baştan Yen'i kayıtmı yapıyor kamera

Uygulama ingilizce çince değil ? Bende de Ayfon Yedi var. Hafıza dolunca kendi en eskiyi siler devam eder.

Bu arada süper bir kamera aldınız güle güle kullanın.

6c56318db23918514fef669920b31293.png4387d7ef823f2d18b3d65840cb216ed6.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Araçta Anfi + subbuffer son ses. Kameranın mikrofonu efsane bir başarı ile bozmadan kayıtta [emoji15]

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Harun Kocaçalışkan

Ben bu kameranın önündeki saçma pervanenin amacını anlamadım.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Ben bu kameranın önündeki saçma pervanenin amacını anlamadım.

O sadece görüntü, isteğe bağlı sökme yada boyama seçeneklerimiz var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bey bunun fiyatı nedir bu konuda nasıl hizmet verebilirsiniz

Satış linki ve indirim kodu youtube video açıklama kısmında bulunuyor. Sanırım 79 $ civarında olacaktı.

Ben satış yapmıyorum ama satın alma kısmında problem yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Ben kameralardan cok iyi anlamıyorum ama aynaya takilan kamera bana daha güzel geliyor. (disaridan bakıldığında kamera yokmuş görüntüsü verdigi için) hal böyleyken bana nasıl bi kamera almamı önerirsiniz. Özellik olarak gidiş hızımı, tarih ve kapasitörlu olmasını isterim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Ben kameralardan cok iyi anlamıyorum ama aynaya takilan kamera bana daha güzel geliyor. (disaridan bakıldığında kamera yokmuş görüntüsü verdigi için) hal böyleyken bana nasıl bi kamera almamı önerirsiniz. Özellik olarak gidiş hızımı, tarih ve kapasitörlu olmasını isterim.

Smarnoo S1 tavsiye ederim, kapasitörlü kaliteli ayna kamera şu an için mlsf yok.

Dışarıdan çok görünmüyor. Daha dün akşam bir arkadaşımın aracına taktım hemde 2 kanal kapasitörlü.

https://youtu.be/F4H0ZuBb4KQ

Bu video ise kamera hakkında tam detaylı rehber :

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Fiyat olarak daha uygun ne tavsite edersiniz. Cift kamera olmasına gerek yok. Teşekkür ederim ilginiz için.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Fiyat olarak daha uygun ne tavsite edersiniz. Cift kamera olmasına gerek yok. Teşekkür ederim ilginiz için.

28 $ seviyesinde sanırım.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Araç içerisinde sürekli WiFi sinyali oluyor mu? Eğer sürekli bir sinyale maruz kalınıyorsa, kötü.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
On 25.06.2017 at 10:17, Rıdvan Ergün yazdı:

Araç içerisinde sürekli WiFi sinyali oluyor mu? Eğer sürekli bir sinyale maruz kalınıyorsa, kötü.

Kapatabiliyoruz diye aklımda kalmış, bunun yanında evde wifi diye aratınca en az 30 tane wifi çıkıyor. O zaman biz ölmüşüz abi evde Jamer sinyal kesici kullanalım :hohoho:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Jamer sinyal kesici kullanalım :hohoho:

O da zararlıdır :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

O da zararlıdır :)

Dağa çıkıp çadırda yatalım :yes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Dağa çıkıp çadırda yatalım :yes:

Ben yine de modemi çocukların odasından çıkarıp mutfağa koydum :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben yine de modemi çocukların odasından çıkarıp mutfağa koydum [emoji4]

Ben üst kata komşuya kurdum :D
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
9 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Kapatabiliyoruz diye aklımda kalmış, bunun yanında evde wifi diye aratınca en az 30 tane wifi çıkıyor. O zaman biz ölmüşüz abi evde Jamer sinyal kesici kullanalım :hohoho:

9 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben yine de modemi çocukların odasından çıkarıp mutfağa koydum :)

Araba gibi çok dar ve kapalı bir mekanda zararlı etkinin çok daha fazla olacağını düşünüyorum.

Evdeki modemi de en uzak noktaya koydum ve gerekmedikçe kapalı tutuyorum. Hele gece uyku zamanı mutlaka kapatıyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Araba gibi çok dar ve kapalı bir mekanda zararlı etkinin çok daha fazla olacağını düşünüyorum.

Evdeki modemi de en uzak noktaya koydum ve gerekmedikçe kapalı tutuyorum. Hele gece uyku zamanı mutlaka kapatıyorum. 

Birebir katılıyorum.. Gece kapatmak da çok mantıklı.. Hatta zaman saati bağlayalım :)  Burnumuzun dibindeki sinyal ile, komşudan sızan sinyal aynı etkide değildir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...