İçeriğe Yönlendir

Ford Courier Titanium ile Golf 6 1.4 TSi Takası Mantıklı mıdır?

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Merhaba arkadaşlar sahibinden.com üzerinden görüştüğüm bir arkadaş ile bendeki courier 2015 model 46000 km de titanium paket hatasız  aracımı ilandaki golf ile ben üzerine 3000 TL vererek takas önerdi ,sizce bu mantıklı mıdır ben işin içinden çıkamadım..yardımcı olusanız sevinirim karşı taraftaki aracın sıkıntısı kilometresi ve eski kasa oluşu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-6-2012-hatasiz-413544216/detay

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Teyp eski,klima manuel nasıl highline özelliklerini taşımakmış bu ? Aracım trendline ama comfortline özelliklerini taşıyor dese hadi neyse deri direksiyondan falan kurtarır. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

2 ayrı sınıf araç ben olsam değiştirmezdim,golf dağları delip gelmiş bir ibare var,kuryeye binmeye devam ederim,hayırlısı olsun...

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
3 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

2 ayrı sınıf araç ben olsam değiştirmezdim,golf dağları delip gelmiş bir ibare var,kuryeye binmeye devam ederim,hayırlısı olsun...

kilometreden dolayı mı dediniz hocam

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Golf güzel araç, yakıt sizi üzer, dizel bir araçtan inip bu tip turbolu benzinli bir araç sizin cebinizi etkileyebilir. Bunun en büyük sebebi 1.4 Tsi motor, 1.2 tsi olsa belki biraz daha düşük olabilirdi. Hakkınızda hayırlısı olsun, aracı kullanma imkanınız varsa deneyin, güç yeterli olacaktır, yakıt farkını göreceksiniz. Araç yeni comfortline modellere göre bile boş, trendine modelden farkı çelik jant, direksiyonda düğmeler gibi  gördüm, belki bir de sis farı olabilir. 

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Bende 1.4 Tsi Trendline var yakıt olarak kuryeden sonra fazla gelir ortalama şehir içi çok tüketimim 40-50 kuruş arası değişiyor

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
7 dakika önce, Hakan Gülsoy yazdı:

Bende 1.4 Tsi Trendline var yakıt olarak kuryeden sonra fazla gelir ortalama şehir içi çok tüketimim 40-50 kuruş arası değişiyor

o kadar fark ediyor mu hocam ya benimki 30 yakıyosa o da 35 yaksın diyordum tsi olmasından dolayı iyidir dedim ama fark çokmuş

10 dakika önce, Ramazan Turan yazdı:

Golf güzel araç, yakıt sizi üzer, dizel bir araçtan inip bu tip turbolu benzinli bir araç sizin cebinizi etkileyebilir. Bunun en büyük sebebi 1.4 Tsi motor, 1.2 tsi olsa belki biraz daha düşük olabilirdi. Hakkınızda hayırlısı olsun, aracı kullanma imkanınız varsa deneyin, güç yeterli olacaktır, yakıt farkını göreceksiniz. Araç yeni comfortline modellere göre bile boş, trendine modelden farkı çelik jant, direksiyonda düğmeler gibi  gördüm, belki bir de sis farı olabilir. 

golfe binmek bu gidişle nasip olmayacak gibi :) güç ve konfor olarak yeterli olur fakat yakıt ve kilometre düşündürüyor,ayrıca bu golfün gerçek piyasa değeri nedir onu da çözemedim fiyatlar çok farklı

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Benim aracımda satılık şuan benimki hatasız boyasız 21.000 km de trendline modeli 53,750 tl yazıyor golf boş yolları sever dün 35 40 km yol yaptım trafiksiz normal sürüş 6.5 6.6 ortalamarda geziyordu golf keyif arabası onuda demek isterim kendini çok rahat hissediyorsun:)

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Benim aracımda satılık şuan benimki hatasız boyasız 21.000 km de trendline modeli 53,750 tl yazıyor golf boş yolları sever dün 35 40 km yol yaptım trafiksiz normal sürüş 6.5 6.6 ortalamarda geziyordu şunu eklemek isterim golf tam bi keyif arabası içinde kendini rahat ve güvende hissettiriyor.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
22 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

1.4 tsi 122 lik golf ile şehir içi 7.5 tan aşağı düşemezsin o da en iyi ihtimal

Şimdi, Ali Gök yazdı:

10 litre havada benzin yakar . ben olsam değişmezdim

Golf işi yalan olmak üzere :)

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bir golf ilana düşüp 1 ayda satılmadıysa ben o arabayı takasa almazdım. Şahsi fikrim böyle.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kilometreye neden bu kadar takıldınız. İlandaki araç 92000 km yazıyor. Araç daha baharında, sıfır sayılır.

Siz km den çok aracın genel durumuna odaklanın.

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Bir golf ilana düşüp 1 ayda satılmadıysa ben o arabayı takasa almazdım. Şahsi fikrim böyle.

Benim aracım 1 aydır ilanda satılmadı hatasız boyasız düşük km:) daha ne olsun
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
46 dakika önce, Hakan Gülsoy yazdı:

Benim aracım 1 aydır ilanda satılmadı hatasız boyasız düşük km:) daha ne olsun

Arayan da mı yok :/

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
21 dakika önce, Hakan Gülsoy yazdı:

Biraz önce birine sattım gibi:)

Hadi hayırlısı :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Araç şuandaki comfortline modellere nazaran boş duruyor. Üstüne 3bin siz verecekseniz takas yapmayın.. kuryeden memnuniyetsizliğiniz varsa golf sizi memnun eder konfor yalitim ve güç olarak.. daha düşük kmli bulursanız daha iyi olur max 60bin gibi

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
4 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

model+km farkı var elbette yakıt ve genişlik çok fark var :) devam forda ;) 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
3 saat önce, Okan Tansel yazdı:

Cık tirim can verilmez demedi deme . :hohoho:

o konuda barışığız ya ama artık otomobil tarzı istiyor bünye :)

2 saat önce, Tuna İşgören yazdı:

Araç şuandaki comfortline modellere nazaran boş duruyor. Üstüne 3bin siz verecekseniz takas yapmayın.. kuryeden memnuniyetsizliğiniz varsa golf sizi memnun eder konfor yalitim ve güç olarak.. daha düşük kmli bulursanız daha iyi olur max 60bin gibi

aynen kilometre de başka bir eksi faktör

2 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

model+km farkı var elbette yakıt ve genişlik çok fark var :) devam forda ;) 

aynen hocam herkes hemfikir :)

Değerli fikirlerini sunan tüm abilerime arkadaşlarıma teşekkür ederim bir golf hikayesi daha son buldu:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Gir bir dacia sandero stepway al hemide sıfır at gibi gidiyor demedi deme .

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgen Acar
2 saat önce, Okan Tansel yazdı:

Gir bir dacia sandero stepway al hemide sıfır at gibi gidiyor demedi deme .

Henüz dacia ya ısınamadım abi ya :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...