İçeriğe Yönlendir

Yavru Köpek Arıyorum -Bulundu-

Ahmet Said Avşar

Recommended Posts

Önder Özcan

Arabada bak

Araba demesek, onun bir ismi var. Aliniyo.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
5 saat önce, Hikmet Demirtaş yazdı:

11 yıldır, evde can dostu ile yaşayan birisi olarak, daha önce hiç deneyimiz yoksa ;

Karar vermeden önce, hiç büyümeyen 1-2 yaşlarında ki bir çocukla yaklaşık 15-20 yıl aynı evde  beraber yaşamayı ""HAYATINIZ BUNDAN SONRA Kİ SÜERİCİ" ni ona göre planlayıp, zorluklara da göğüs germeyi kabullenip, göze almakla eşdeğer olduğunu bilmenizi isterim! 

8 yıl baktım,rahmetli oldu,daha sonra müstakilden apartmana dönünce sokak hayvanlarına yiyecek sağlıyorum sadece(özellikle köpeklerden çok saygı görüyorum sakadatcılarla ahbap olmam  sayesinde :) ) köpek ev dışında,kedi evin içinde olur genelde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
4 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Araba demesek, onun bir ismi var. Aliniyo.

Alinmiyo o kisma takılma. Duruyor hala 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
14 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Alinmiyo o kisma takılma. Duruyor hala 

Hatırlattığın için teşekkürler :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
18 saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Göndereyim istersen ;)

V0NVlv.jpg

Vardıda bize niye dirsek yaptın:(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Barınaklarda cins köpek varmı ki ? E barınakta cins köpek varsa niye insanlar sırf cins olduğu için köpeklere para veriyor daha önce hiç köpek barınağına gitmedim. Söyledikleri gibi safkan köpek ırkları mevcutmu barınaklarda

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Barınaklarda cins köpek varmı ki ? E barınakta cins köpek varsa niye insanlar sırf cins olduğu için köpeklere para veriyor daha önce hiç köpek barınağına gitmedim. Söyledikleri gibi safkan köpek ırkları mevcutmu barınaklarda

Tabiki de mevcut, bi hevesle alınıp sonrasında terk edilenler oralarda [emoji17]
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar

Tabiki de mevcut, bi hevesle alınıp sonrasında terk edilenler oralarda [emoji17]

Cins olmasına gerek yok,yavru olması eğitim açısından cins den gelen zekadan daha önemli bence
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Cins olmasına gerek yok,yavru olması eğitim açısından cins den gelen zekadan daha önemli bence

Ebrar beye cevaben cins köpekten bahsetmiştim ben [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
(düzenlendi)

bahçeye yaptığım kulübeye taşındığım için internet olayını daha çözemedim,bu yüzden de geçtiğimiz cumartesi çankaya barınağından sahiplendiğim dişi kurt kırma yavrusunun fotolarını atamadım:) 

börtecine henüz 2.5 aylık sağlıklı bir dişi.mama yiyor ve yaktığım mangala ortakçı oluyor :hohoho:

bağlanmakdan nefret etti lakin gündüzleri işe giderken bahçesini ve evini sahiplenene kadar gündüzleri bağlamak zorundayım zira çok ufak kapının altından kıvrılıp çıkabiliyor.

dün sabah yıkanıp 6 saat sobanın önünde kurutuldu,evin içinde yalnız bırakamadığım için de 3 saat mondinin ön koltuğunda yüzüne vuran sıcakta uyudu,akabinde anamın evine saldığı için ikimizde kovulduk ve tamamen kuruduğundan emin olduğumda tekrar dan kulubesinde yaşıyor lakin barınak şartlarından olsa ürkek ve komut dinlemeyen bir yapısı var ama daha 2 gün oldu :) zamanla alışacağını düşünüyorum.

bu arada barınakdan çıkmadan iç ve dış parazit aşıları yapıldı,1 hafta sonra karma sı yapılcak.

V0GG9R.jpg

P0AA7b.jpg

P0AAGv.jpg

tarihinde Ahmet Said Avşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 13
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Resimleri göremiyorum. Hizliresim.com a yükleme imkanı var mıdır?

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
Resimleri göremiyorum. Hizliresim.com a yükleme imkanı var mıdır?

Ordan yükledim

Işyerinden bakiyorsaniz görünmüyor benden de

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdi gözüktü, hay maşallah :wub:

Eğitim için tam dönemi. Ödül mamaları alın ama ufak ufak verin. Zaten oturma eğilimi var gördüğüm kadarı ile. Otur yat kalk pati ver'leri kolaydır. Biz evde bayıl, dön e kadar geldik valla :)

17862657_10155199839713866_5682625119200

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hay maşallah. Allah uzun ömür versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar

Qa0bXk.jpg

Gün aşırı yıkanıyor :) geceyi kuzinenin dibinde geçirecek 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arabada bak

İntihar eden hayvan diye manşetleri görür gibiyim
Qa0bXk.jpg
Gün aşırı yıkanıyor [emoji4] geceyi kuzinenin dibinde geçirecek 

Tam şapşik ya [emoji7]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Yalnız çok fena bir bakışı var bahçe güven ellerde :-) Maşallah .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
14 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

Gün aşırı yıkanıyor :) geceyi kuzinenin dibinde geçirecek 

Niye bu kadar yıkanıyor? Ayda 1 hatta 1.5 ayda bir önerilir. Yaşlandıkça süre daha da uzayacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar

Barınak şartları malum :( uzerlerine pislemisler,kokuyu çıkarmak zahmetli.birde ufaktan suya alışması büyüdüğünde kolaylık sağlayacak ve yilandiktan sonra artık eve gireceğini biliyor :)
Bir çeşit ödül

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
38 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İntihar eden hayvan diye manşetleri görür gibiyim
....

Komik di mi bu şimdi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
28 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

Barınak şartları malum :( uzerlerine pislemisler,kokuyu çıkarmak zahmetli.birde ufaktan suya alışması büyüdüğünde kolaylık sağlayacak ve yilandiktan sonra artık eve gireceğini biliyor :)
Bir çeşit ödül

Yine de bu kadar sık yıkamayın. Gerekirse bi traş ettirin, orada ilaçlı şampuan ile yıkansın. Sonrasında zaten uzunca süre kötü kokmayacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...