İçeriğe Yönlendir

İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

Cavit Çırakoğlu

Recommended Posts

Cavit Çırakoğlu

Yeni bir eve taşınacağım. Zannedersem bütün servis sağlayıcılar hizmet veriyor kablonet dahil.  Dolayısı ile nedir ne değildire bakarken boğulup gideceğiz.

Eskiden bir iss vardı abone olup devam ederdik. Varmı son zamanlarda yeni abone olan bir el atar mısınız. İyi günler

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Reyiz D smart alma. Rezil bir musteri hizmetleri var. 2 yil taahhut var ve taahhut bittiginde verdigi cihazida geri aliyor. Varsa Teledunya Kablo net mis. Mumkunse fiber.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Kablo net varsa araştırma​ya gerek yok. Direk kablonet

İmza: Eski TT çalışanı [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

12 senedir D Smart lıyım.Müşteri hizmetlerine işiniz düşmediği sürece sorun yok. Kaldı ki taahhüt yenileme zamanları dışında işimde düşmedi. Son 2 dönemdir müşteri hizmetlerinde de belirgin bir iyileşme söz konusu. Kısaca ben çok memnunum tavsiye edebilirim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
3 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Reyiz D smart alma. Rezil bir musteri hizmetleri var. 2 yil taahhut var ve taahhut bittiginde verdigi cihazida geri aliyor. Varsa Teledunya Kablo net mis. Mumkunse fiber.

1 dakika önce, Remzi KARACA yazdı:

Kablo net varsa araştırmaya gerek yok. Direk kablonet

İmza: Eski TT çalışanı emoji4.png

Hızlı Ve Pratik Çözüm 

www.otoclubturkiye.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
8 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

12 senedir D Smart lıyım.Müşteri hizmetlerine işiniz düşmediği sürece sorun yok. Kaldı ki taahhüt yenileme zamanları dışında işimde düşmedi. Son 2 dönemdir müşteri hizmetlerinde de belirgin bir iyileşme söz konusu. Kısaca ben çok memnunum tavsiye edebilirim. 

D Smart Digiturk deyince bir güvensizlik doğuyor içimde. En son Digiturkte ligtv ye kredi kartı ile 9 taksitte abone olmuştum. Sonra telefonla kapattık . 2 ay sonra 15 TL ücret odememişim. Avukat arıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Eğer binanızda kablolu yayın varsa teledünya öneririm. Ben Teledünya+sınırsız internet 36 lira ödüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
29 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Eğer binanızda kablolu yayın varsa teledünya öneririm. Ben Teledünya+sınırsız internet 36 lira ödüyorum

Hayrettin bey  kablo TV varmış şimdi kablotv(net) olunca teledunya zaten olmuş oluyor değilmi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hayrettin bey  kablo TV varmış şimdi kablotv(net) olunca teledunya zaten olmuş oluyor değilmi?

Aynen patron.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
6 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

http://www.kablotv.net/

Buradan inceleme yapabilirsiiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
16 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

http://www.kablotv.net/

Buradan inceleme yapabilirsiiz.

İnceledim aradım. Sizinki gibi bir fiyat yokmuş bir şey yapamaz mıyız dedim .

Yapamayız dediler . TV ve internetli paket 50 lira . Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

D-Smart almayın derim sadece. İptal etmek istediğiniz zaman yıldırıyorlar sizi. Şikayetvar, DH gibi sitelerde çok mağduru var. Ben de onlardan biriydim. Sakın yaklaşmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Bir saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

İnceledim aradım. Sizinki gibi bir fiyat yokmuş bir şey yapamaz mıyız dedim .

Yapamayız dediler . TV ve internetli paket 50 lira . Teşekkürler.

50 Lira bile güzel fiyat bence. Normalde T.Telekom sadece internet 70 lira

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

TürkNET i araştırın derim, eski aboneler için AKK'yi kaldırmışlar, yeni aboneler içinde aynı altyapıda olanlar için kalkacak deniyor. Sırf AKK için bile TürkNET e geçilebilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Madem binada Tüksat var başka firma hiç düşünmeyin.İstanbul'da 19 sene kullandım hem fiyatı hesaplı hemde arıza durumunda aynı gün çözüm bulunurdu.Kocaelinde taşındığım yerde olmadığından süperonline fiber aldım. Hem pahalı hemde sorun çıktımı çözüm bulmaları servis gelmesi günler sürüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Türksat kablo varsa kesinlikle başka bir yer aramayın derim bizim mahallede yok olsa hiç düşünmeden geçerim fiyatları diğer firmalara göre yarı yarıya iyi hem tv hizmeti hemde internet hizmeti alırsınız çok karlı çıkarsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
(düzenlendi)

Dsmart sinema-dizi paketi abonesiyim.Şimdilik memnunum.Aylık79 tl ödüyorum.Ancak kablo netin 50 tl olan paketi dsmartın kullandığım paketiyle eşdeğer.Kablo varken başka bir yere bakmayın ...

tarihinde Metin Mankal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Kablonet

24Mbps 75 gb internet  + kablo tv+ sinema paketi+ 100dk telefon+ modem + receiver =50 lira 24 ay taahhütlü

3 gün önce bağlattım gayet iyi:good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
8 saat önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

50 Lira bile güzel fiyat bence. Normalde T.Telekom sadece internet 70 lira

Fiber limitsiz 100Gb akn olan mı 70 TL?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Türkcell superonline. 50mbps, 100 gb Türkcell tv, telefon. 70 TL ödüyorum. Sinema kanallarında oynayan filmleri izlerken arada bir ekrandan örümcek ağları sarkıyor, bazende naftalin kokusu geliyor. Başka sıkıntı yaşamadım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Zannedersem kablonet olsa herkes kablonet bağlatacak, bende kablonet aboneliğine karar kıldım. Hepinize çooookkkk teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
13 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Zannedersem kablonet olsa herkes kablonet bağlatacak, bende kablonet aboneliğine karar kıldım. Hepinize çooookkkk teşekkürler.

Kablonet yoksa da arıyorsun hemen  gelip alt yapıyı kuruyorlar. Yöneticinin onayı yeterli. Hattı çekip kazdığı yeri kapatıyor binayı peyzajı vs aldığı gibi bırakıyor. 

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
9 dakika önce, Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Kablonet yoksa da arıyorsun hemen  gelip alt yapıyı kuruyorlar. Yöneticinin onayı yeterli. Hattı çekip kazdığı yeri kapatıyor binayı peyzajı vs aldığı gibi bırakıyor. 

Binada kablonet altyapısı varmış.  O zaman kablonet e devam.

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

TTNET

107 TL sadece nete ödüyorum+ telefon konustukca öde.

Kablonet olsa dakika durmam, cezayı da öder gecerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
1 dakika önce, İbrahim Arslan yazdı:

TTNET

107 TL sadece nete ödüyorum+ telefon konustukca öde.

Kablonet olsa dakika durmam, cezayı da öder gecerim.

Aynen katılıyorum benimde 1 ay kaldı tahhüt bitmesine araştırıyorum şuanda, kablonet ile görüştüm altyapı yokmuş,İST/çekmeköy'e türknet ile görüştüm fena sayılmaz bakalım uygun bişey bulursam gelecek ay geçeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...