• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Mehmet Ozyurek

Gearbest Sponsorluğu Hakkında   18-04-2017

Bildiğiniz gibi Gearbest ile bir sponsorluk anlaşmamız vardı. Ancak yılbaşından beri sorumluluklarını yerine getirmedikleri ve tanıdığımız süre içinde de olumlu bir dönüş yapmadıkları için anlaşmamız tarafımızca fesh edilmiş olup, forumumuzla hiç bir bağları kalmamıştır. 
Cavit Çırakoğlu

İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

Bu konuda 28 ileti var

5 yıldır D-smart abonesiyim.İnternet : 35 gb AKN + 24 Mbps (fiber) + yalın dahil = 53 TL     TV : full (dizi + sinema + spor + 18) = 10 TL

Bu teklifler iptal için kimlik fotokopisini gönderdiğim zaman verildi.Daha önce teklif ettikleri fiyat İnternet + TV için toplam 87 TL idi.

Anlayacağınız faturaları düzenli ödediğinizde ve uzun süreli abone iseniz kararlılığınızı gösteriniz.Ben domates biber alır gibi pazarlık yaptım :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bu vesile ile buraya yazayım, belki birinin işine yarar.

TT net gecen yaz arayıp taahhütü 2yıl uzatmayı ve teklif etti, Verdiği fiyat 89 TL idi.

Ancak 2-3 ay sonra 18 TL de telefon parası eklediler.Sadece neti kapsayan işlem yapmışlar, telefon eski sistemde kalmış.Telefon eski taahhüt suresi dolunca da önce 15 sonra 18 TL eklediler.

Defalarca itiraz etmeme bana her sey dahil 89 dediniz dememe ragmen ses kaydını dinledik yok böyle bir sey deyip itirazımı reddettiler.

O günden sonra bir seyler daha satmak için beni arayan her TT net ciye siz yalan söylüyorsunuz deyip anında kapatıyorum.

TT sizi taahhüt için ararsa tekliflerini yazılı olarak isteyin, ben dönem bitince öyle yapacagım.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sesli bilgilerin tümünü mail adresime gönderin okuyup onay verirsem aktif yapabilirsiniz diyorum. Henüz mail atan hiçbir firma yok. Dönüş yapanda olmuyor. Kafam rahat

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş