Cavit Çırakoğlu

İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

Bu konuda 41 ileti var

5 yıldır D-smart abonesiyim.İnternet : 35 gb AKN + 24 Mbps (fiber) + yalın dahil = 53 TL     TV : full (dizi + sinema + spor + 18) = 10 TL

Bu teklifler iptal için kimlik fotokopisini gönderdiğim zaman verildi.Daha önce teklif ettikleri fiyat İnternet + TV için toplam 87 TL idi.

Anlayacağınız faturaları düzenli ödediğinizde ve uzun süreli abone iseniz kararlılığınızı gösteriniz.Ben domates biber alır gibi pazarlık yaptım :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bu vesile ile buraya yazayım, belki birinin işine yarar.

TT net gecen yaz arayıp taahhütü 2yıl uzatmayı ve teklif etti, Verdiği fiyat 89 TL idi.

Ancak 2-3 ay sonra 18 TL de telefon parası eklediler.Sadece neti kapsayan işlem yapmışlar, telefon eski sistemde kalmış.Telefon eski taahhüt suresi dolunca da önce 15 sonra 18 TL eklediler.

Defalarca itiraz etmeme bana her sey dahil 89 dediniz dememe ragmen ses kaydını dinledik yok böyle bir sey deyip itirazımı reddettiler.

O günden sonra bir seyler daha satmak için beni arayan her TT net ciye siz yalan söylüyorsunuz deyip anında kapatıyorum.

TT sizi taahhüt için ararsa tekliflerini yazılı olarak isteyin, ben dönem bitince öyle yapacagım.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sesli bilgilerin tümünü mail adresime gönderin okuyup onay verirsem aktif yapabilirsiniz diyorum. Henüz mail atan hiçbir firma yok. Dönüş yapanda olmuyor. Kafam rahat

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Güncel desem:))  Son değişikliklerden sonra

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Konu açılmışken belirtmek istedim. 17 nisanda doping internete basvurdum. Halen hat çekilmediği gibi iki güne bir personeller arayıp kurulum yapalım diyolar. Ne kurulumu diyorum İnternet diyorlar. Hat çekilmedi ki kurulum yapasın diyorum nasıl çekilmedi diyor. Neyse gelip bakıyor hat yok gidiyor. Aynı bu şekilde 4/5 doping çalışanı ile diyalogumuz oldu. Şikayatvar da şikayet yazdım halen çekilmedi. Bugun pes ettim ben aradım müşteri temsilcisini ne zaman çekilecek diyorum, en kısa süre diyor. En kısa sürenin süresi nedir diyorum süre veremeyiz diyor. Peki basvuru yaparken maksmum 7 iş gününde çekilecek sözünü neden verdin diyorum kıvırmalar baslıyor. Bilginiz olsun belki doping internete basvuru yapmak isterseniz. Süperonline basvurdum. Adamlar basvurudan sonra basvuru hakkında bilgi almak için aradığımda konuşma yarıda kesildi. Tekrar arayıp özür dilediler. Arada ki farka bak.

İletiyi paylaş

2 yıl Vodafone kullandım memnundum ama akn 50 gb. Turk net e geçtim 150 akn 1000 dk telefon 59 tl. Taahhüt yok istediğin anda çıkıyorsun. 1 aydır gayet memnun kullanıyorum. 20 sene önce de dialup kullanıyordum Turk Net te yine memnundum :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

On 21.04.2017 at 21:56, İbrahim Arslan yazdı:

Bu vesile ile buraya yazayım, belki birinin işine yarar.

TT net gecen yaz arayıp taahhütü 2yıl uzatmayı ve teklif etti, Verdiği fiyat 89 TL idi.

Ancak 2-3 ay sonra 18 TL de telefon parası eklediler.Sadece neti kapsayan işlem yapmışlar, telefon eski sistemde kalmış.Telefon eski taahhüt suresi dolunca da önce 15 sonra 18 TL eklediler.

Defalarca itiraz etmeme bana her sey dahil 89 dediniz dememe ragmen ses kaydını dinledik yok böyle bir sey deyip itirazımı reddettiler.

O günden sonra bir seyler daha satmak için beni arayan her TT net ciye siz yalan söylüyorsunuz deyip anında kapatıyorum.

TT sizi taahhüt için ararsa tekliflerini yazılı olarak isteyin, ben dönem bitince öyle yapacagım.

Bu arkadaslarla iyice inatlaştık, faturalar 109 a kadar yükseldi.

Zaten 4-5 ay istanbul dışında olacagım, kapatın diye verdim imzayı.

300 TL cayma bedeli çıkardılar, kesin faturamı dedim restlerini gördüm.İnternet hizmeti durduruldu.

3 gün sonra aradılar, siz haklıymışsınız deyip ödememi 86 ya çektiler, üstelik ayda 250 dk konuşma hediye ettiler.

Demek ki zor oyunu bozuyormuş.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

6 saat önce, İbrahim Arslan yazdı:

Demek ki zor oyunu bozuyormuş.

Genelde bizzat ofise gidip şahsen görüşüyorum.. Telefonla pek iş yapmıyorum.. Vodafondan bi abukluk bekliyorum ben de... 

Hem faturamı düşürüp hem hizmeti iki katına çıkardılar.. 

Telefonla yaptık.. İnanasım gelmiyor bir türlü.. 

İletiyi paylaş

Bu arada bende kablonet aldım.

1 Mayıs takı yeniliğe takıldım.63 TL ye Kablo TV  artı Aknsiz  10 mpbs (hız akşam 20.00- 24.00 arası hız yarıya düşüyor.) aldım.

İletiyi paylaş

Var mı yakın zamanda eve internet alan veya tavsiyesi olan?

İletiyi paylaş

Ttnet bayiinde sınırsız fiber internet + modem+ tivibu 49 lira fiyat gördüm Osman. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Yarın bakayım Abi.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Ha bir de vodafone ev internetinde 25 lira gördüm sınırsız. Tabi vitrinde yazanlar içerikleri incelemek lazım

İletiyi paylaş

16 saat önce, Tahir İlter yazdı:

Ttnet bayiinde sınırsız fiber internet + modem+ tivibu 49 lira fiyat gördüm Osman. 

Süper bir paketmiş.. 

İletiyi paylaş

D-smart NET = Yalın + Fiber (24 Mbps) + AKN (35 GB) = 53 TL

D-smart TV = Mega paket (full) = 10 TL

İletiyi paylaş

Arkadaş şu fibere bir türlü geçemiyoruz. Neymiş bizim burası desteklemiyormuş, site olarak dilekçe vermemiz lazımmış. Arkadaş sen getir, kur kutunu, çek hattını, yap reklamını. Abone olmak isteyen çok, ama hipernetten ileri gidemiyoruz.

İletiyi paylaş