İçeriğe Yönlendir

Hafif ticari araç tavsiyesi.

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar iş yerime 2. bir geniş araç düşünüyorum. Şuan da connect 90 ps var çok memnunum. Caddy maxi  2009 2010 model olabilir. Kullanan var mı ,acaba nasıl araçtır.Parça ömrü nasıldır. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

connec yine tavsiye ederim  ce bir küçü kuryeyi tavsiye ederim .cady yerine .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
5 saat önce, Emre Akbas yazdı:

bence fiorino yakıt servis parça çok avantajı var

Geniş ve fiorino ??

Araç şoför tarafından kullanılıyor ve kullanımınıza pek dikkat edilmiyorsa bence yine Connect tercih edilmeli.
Caddy bakım ve parça maliyetlerinden dolayı biraz üzebilir sizi ve maxi modelleri Connect kadar rahat satılmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kangoo 105 bg alın, 400.bin km motor kaputu açmayın, o kasada en az yakan araçtır, bakımı 20.bin km'de bir yapılır. Elektrikli ısıtma, Cruise kontrol, hız sınırlama dijital klima ile otomobil konforunda iş yolculuk yapın

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
38 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kangoo 105 bg alın, 400.bin km motor kaputu açmayın, o kasada en az yakan araçtır, bakımı 20.bin km'de bir yapılır. Elektrikli ısıtma, Cruise kontrol, hız sınırlama dijital klima ile otomobil konforunda iş yolculuk yapın

Abi kango maxiler var ama bizim burada kango kullanan arkadaşlar motorun piston ,eritme ,turbo vs. arızalardan  dolayı hiç kimse önermedi. Ama 2006 modelini bir hafta kullandım servis verdi yol tutuşu pek hoş değil.Yeni tip kullanmadım bir şey diyemem. Bakalım hayırlısı..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arkadaşların sanırım ilk dci 65 bg olanlar ile karıştırmış. Onlar dahi 200.k gitti bizde. Yol tutuş deme, eski kasa veya yeni kasa ile giremediğim viraj kalmadı, aracın dinamiği çok iyi.

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
20 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Arkadaşların sanırım ilk dci 65 bg olanlar ile karıştırmış. Onlar dahi 200.k gitti bizde. Yol tutuş deme, eski kasa veya yeni kasa ile giremediğim viraj kalmadı, aracın dinamiği çok iyi.

Evet arkadaşların dediği 65 beygir ve 85 beygir. Abi bizim dükkanın yanında bir abide vardı 2007 85 hp ,2 sene içerisinde 3 kez motor yaptırdı. 3. motorda sattı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kullanıcı hatası, başka imkanı yok, 12 yılı aştı hep kango kullanıyorum. Sanırım 15 adet geçti elimizden. Birtek benim araç 320.k civarında iken yağ pompası bozulunca motoru yedi.

Diğerleri 400.k olmadan elden çıkmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kullanıcı hatası, başka imkanı yok, 12 yılı aştı hep kango kullanıyorum. Sanırım 15 adet geçti elimizden. Birtek benim araç 320.k civarında iken yağ pompası bozulunca motoru yedi.

O bi tane 5 ten 2 ye vardi Öhöm [emoji14]
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
(düzenlendi)
16 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Abi kangolarda yazlık kışlık ayarı diye birşey varmı? Bizim sanayide bir usta söylemişti.  Kullanıcı hatası olarak şahit olduğum 1.5 dci kango ile 5 viteste 40 km hız ile giden dahi var. Motor giderken iyi ki stop etmiyor.Araç ne olursa olsun ,adamın eli vites düşürmeye gitmiyor.Dizel araç 2000 devrin altında ölü gidiyor motor boğuluyor.

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Abi kangolarda yazlık kışlık ayarı diye birşey varmı? Bizim sanayide bir usta söylemişti.  Kullanıcı hatası olarak şahit olduğum 1.5 dci kango ile 5 viteste 40 km hız ile giden dahi var. Motor giderken iyi ki stop etmiyor.Araç ne olursa olsun ,adamın eli vites düşürmeye gitmiyor.Dizel araç 2000 devrin altında ölü gidiyor motor boğuluyor.

Yok öyle bişey. Alt devir iyidir ancak sonra niye 100.k'da motor ölüyor diye ağlıyorlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Kırçal
(düzenlendi)
On 22.04.2017 at 14:35, Servet Aydın yazdı:

Yok öyle bişey. Alt devir iyidir ancak sonra niye 100.k'da motor ölüyor diye ağlıyorlar

Abi ticariden vazgeçtim. Şöyle söyleyeyim hafif bir geniş bagaj araca karar verdim.Yazıcı taşısın yeter. Bu araç nasıldır. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-moturu-ve-yururunde-sorun-yon-yoktur-uzun-yol-araci-432871115/detay .sıkıntı yaratırmı? (parça,motor ömrü vs.) Bu hafta sonu İstanbul Ataşehirde bir tane varmış onun için gideceğim.

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
On 23.05.2017 at 18:13, Çağlar Bayur yazdı:

ilan örnektir mesela yani

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2005-model-x-line-klimali-temiz-aile-araci-434149172/detay

sakin kullanım ile çok memnun kalırsınız bu kombinasyondan

Abi ön takım nasıldır. Acaba seçim fena değil ama bizim burda yollar düzgün değil kullandığım connect toprak yollara dayanıklı.:biggrin::biggrin: Ama bu araçta yazıcı taşırr :D:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...