İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Double Din Montajı

Levent Gülen

Recommended Posts

Levent Gülen

Yeni satın aldığım aracımda birkaç değişiklik yaptım bunlardan bir tanesi Newfron marka double din taktırdım

öncesi / sonrası [emoji106]

7e3c9e6e72c6669595d3859233052061.jpg

d385b3145b212a6d73d8a241c05b7bbb.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gule gule kullanin. Urunun özellikleri nedir acaba? Ne kadara mal oldu bu islemler? Direksiyon kumandasi çalışıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Gule gule kullanin. Urunun özellikleri nedir acaba? Ne kadara mal oldu bu islemler? Direksiyon kumandasi çalışıyor mu?

Tüm tuşları çalışıyor Sani hocam fazlasıyla kulanışlı ve güzel bir cihaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Gülen

Ürün Newfron nf-628 modeli, özellikleri tv-radio-çift usb-aux-2sd kart girişi-Bluetooth telefon-rear cam vs gibi özellikleri var fiyatı google amcada farklılık gösterebilir taktırması 80₺ ye mal oldu ve herşey uyumlu çalışıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Gülen

Satılık olabilir hiç düşünmedim, fiyatı belirlemek lazım :), sadece ses tuşunu çevirince atlama yapıyor.

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Satılık olabilir hiç düşünmedim, fiyatı belirlemek lazım [emoji4], sadece ses tuşunu çevirince atlama yapıyor.

Enişte tapatalk ayarlardan girip otomatik imzayı bi kapayıver[emoji4]

c58d22bb29576d7b1a3e3bbaa4f2d660.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Montajı kim yaptı. Nadir tam ayarlamış kenarları helal

Tek rahatsız sen değilsin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Gülen

Montajı Bursada çalışkan bir ustaya yaptırdım lakin 2 fotoda çerçeve farkı var :) eskisi yerine yeni çerçeve taktım öylece oturdu.

Ses kalitesi gayet iyi lakin arabanın iç ses dağılımı önemli, dokunmatik menü ve gayet geçişler hızlı yani cihazın yazılımı kaliteli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Berber
8 dakika önce, Levent Gülen yazdı:

Montajı Bursada çalışkan bir ustaya yaptırdım lakin 2 fotoda çerçeve farkı var :) eskisi yerine yeni çerçeve taktım öylece oturdu.

Ses kalitesi gayet iyi lakin arabanın iç ses dağılımı önemli, dokunmatik menü ve gayet geçişler hızlı yani cihazın yazılımı kaliteli.

Bursa'da hangi ustaya yaptırdınız, merak ettim. Gerçekten güzel çalışmış.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...