İçeriğe Yönlendir

C Max II Tit X Alımında Yardımınız İstirham Olunur

Bekir Çelik

Recommended Posts

Bekir Çelik

Merhaba arkadaşlar/abiler. Aracımı da sattıktan sonra geriye uygun araç bulmak kaldı. Müsaade olursa bulabildiğim aklıma yatan araçları size danışayım. Fiyat ve özellik bakımından yorumlarınızı esirgememenizi rica ediyorum.

Titanium X Beyaz, döşemesi krem rengi olmayan, manuel 75 bin km altında araç bakıyorum. (Hatta önce 50 bin km altı varsa ona bakıyorum.) 2012/2013

Bu ilan yeni düştü. Boya, değişen, hasar yok. İlk sahibi. Teknoloji Paket + Navigasyon. Bakımlarını yetkili serviste yaptırmış. Son bakımını özel serviste yaptırmış. Bu bir eksi midir? Fiyat konusunda ne dersiniz? Ne kadara inerse alınabilir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-kazasiz-servis-bakimli-422460068/detay/

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kolay gelsin, arkadaşim da aynı kriterlerde araç arıyor 2 aydır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Kolay gelsin Allah yardımcınız olsun. Aracın muhtemelen garanti bitmiş dışarıda yaptırmış gayet doğal bir durum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
2 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kolay gelsin, arkadaşim da aynı kriterlerde araç arıyor 2 aydır :)

Allah hayirlisini nasip etsin cumlemize o halde. :) EyvAllah.

2 saat önce, Erol Güven yazdı:

Kolay gelsin Allah yardımcınız olsun. Aracın muhtemelen garanti bitmiş dışarıda yaptırmış gayet doğal bir durum.

Sağolun. Fiyat konusunda yorumunuz olursa duymak isterim.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Merhaba Bekir Bey,ilan yeterli açıklamada değil. Teknoloji paket dediğinden navigasyon paketi katediyorsa(navigasyon+geri görüş kamerası paketi) alırken 2500 tl farkla alınıyordu ve 77 bin  tl bu araca fazla.  Fakat Tekno paket ise bahsettiği alırken 6000 tl farklıydı. navigasyon var diyor. Eğer tekno paket+ navi paketse 77 bin guzel fiyat. Üyesi olduğum farklı bir forum sitesinde  özel sipariş x paket + tekno paket + navi paket beyaz renk bir aracı özel sipariş verip 3 ay araç bekleyen biri vardı. Eğer bu onun aracı ise  aldığı fiyat 82 bin tl idi 2013 te... 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
8 saat önce, İnan Çınar yazdı:

Merhaba Bekir Bey,ilan yeterli açıklamada değil. Teknoloji paket dediğinden navigasyon paketi katediyorsa(navigasyon+geri görüş kamerası paketi) alırken 2500 tl farkla alınıyordu ve 77 bin  tl bu araca fazla.  Fakat Tekno paket ise bahsettiği alırken 6000 tl farklıydı. navigasyon var diyor. Eğer tekno paket+ navi paketse 77 bin guzel fiyat. Üyesi olduğum farklı bir forum sitesinde  özel sipariş x paket + tekno paket + navi paket beyaz renk bir aracı özel sipariş verip 3 ay araç bekleyen biri vardı. Eğer bu onun aracı ise  aldığı fiyat 82 bin tl idi 2013 te... 

Teşekkür ederim İnan hocam. Sorayım ilan sahibine. Şunu anlamadım.

Bu araba aslında Titanium ama artı X Paket mi? Yoksa Titanium X mi? Bir fark var mı? Dizel cam tavansa X'tir sanıyorum ben. Yanılmıyorumdur umarım.

İlanda da Titanium kategorisinde ama ben yanlış işaretlediğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Titanyum X diye bir donanım seviyesi yok, titanium + X paket oluyor cam tavan ve xenon far var. İçeride de farklar var tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
31 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Titanyum X diye bir donanım seviyesi yok, titanium + X paket oluyor cam tavan ve xenon far var. İçeride de farklar var tabi.

O zaman sahibinden'deki Tit X kategorisi de yanlış. Anladım, teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır
(düzenlendi)

Düşünürseniz 2012 model titanium,  beyaz renk, yetkili servis bakımlı 61.000 km'de, araç kuzenimde satıyor. Kusur sayılırsa  sağ ön tampon ucu ve sağ çamurluk ucunda 10-15 cm lokal boya var.  

tarihinde Yusuf Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
42 dakika önce, Yusuf Çayır yazdı:

Düşünürseniz 2012 model titanium,  beyaz renk, yetkili servis bakımlı 61.000 km'de, araç kuzenimde satıyor. Kusur sayılırsa  sağ ön tampon ucu ve sağ çamurluk ucunda 10-15 cm lokal boya var.  

X paket mi acaba?

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
8 dakika önce, Yusuf Çayır yazdı:

Hayır,  titanium.

Yusuf hocam bulabilirsem X paket düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır

İnşallah gönlüne göre temiz araç bulursun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mete Yaban
(düzenlendi)

fiyat abartı olmuş  aramaya devam bence. :good1:harika bir araç nde arayış içindeyim ama bekliyorum denk gelirse düşünüyorum c-max

tarihinde Mete Yaban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
14 saat önce, Yusuf Çayır yazdı:

İnşallah gönlüne göre temiz araç bulursun..

Teşekkür ederim, bilmukabele.

13 saat önce, Mete Yaban yazdı:

fiyat abartı olmuş  aramaya devam bence. :good1:harika bir araç nde arayış içindeyim ama bekliyorum denk gelirse düşünüyorum c-max

Sizin kriterler nedir? İkinci el çok riskli olduğundan bazen sıfır aklıma gelmiyor değil. Bolu bayii 77'ye 2016 Trend Dizel bırakıyormuş. Şeytan diyor boş olsun kafan rahat olsun. :)

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
(düzenlendi)
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Çok iyi rakam sıfır mı

Evet. 2016 1.6 Trend Sıfır km.

Düzeltme: Benzinliymiş araç. :) Kafa bir milyon oldu forum forum gezmekten.

tarihinde Bekir Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Yola çıkmıştım döneyim geri :)

Ben de sizin iletiyi görünce uygunsa koşup alayım dedim. :biggrin:

* * *

Bu iki araca yorumlarınız ne olur? İki araç da birbirinin ikizi sayılır.

2012 Titanium X 50 Bin Km 74.000 TL (Aracın 2. sahibi imiş)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2-sahibinden-nokta-hata-kusur-yoktur-titanium-x-424416682/detay/

2012 Titanium X 51 Bin Km 72.000 TL (Bu araca "72.5 - Kapora Alınmıştır" yazılmıştı, az önce fiyat 72'ye düştü. Kapora yazısı da kalktı, sanırım ya anlaşamadılar ya bir sıkıntı oldu ya da kapora mevzusu hikayeydi, bilemiyorum.)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-x-paket-full-plusfull-50-binde-garaj-arabasi-424823062/detay/

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bakım durumları önemli dpf si ayrıca kontrol edilmeli mesela ilk sahipleri nasıl bakım yapmış. İlanlarda bilgi yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Pahalı ikisi de .

66-68 normalde 2012 ler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
58 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Bakım durumları önemli dpf si ayrıca kontrol edilmeli mesela ilk sahipleri nasıl bakım yapmış. İlanlarda bilgi yok

Üstad dpf ne ola ki? :)

7 dakika önce, İbrahim Arslan yazdı:

Pahalı ikisi de .

66-68 normalde 2012 ler

İbrahim hocam ilk iletideki 77'lik aracın sizce olması gereken fiyat nedir? Ne kadara bırakırsa alınabilir?

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
(düzenlendi)
2 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

Üstad dpf ne ola ki? :)

İbrahim hocam ilk iletideki 77'lik aracın sizce olması gereken fiyat nedir? Ne kadara bırakırsa alınabilir?

Ocak ayında 2013 modeli 64 e aldım,lastikti, garanti uzatma derken 3-4 de ben harcadım.

2 parcada mini boya vardı.

Satıcı biraz hosgörülü davrandı. 

1 ay boyunca arastırmıstım.

Ocakta 2012ler 62-64 arasıydı. 2013ler 65-70 di.

Fiyatı çok abartmışlar.

Ben 2014 model 2015 cıkıslı cok az km.de bir araba bakmıstım.77 istiyordu.

Bence 2012 arac 66 yı gecmemeli.

70 üstleri çok abartılı.

tarihinde İbrahim Arslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
13 dakika önce, İbrahim Arslan yazdı:

Ocak ayında 2013 modeli 64 e aldım,lastikti, garanti uzatma derken 3-4 de ben harcadım.

2 parcada mini boya vardı.

Satıcı biraz hosgörülü davrandı. 

1 ay boyunca arastırmıstım.

Ocakta 2012ler 62-64 arasıydı. 2013ler 65-70 di.

Fiyatı çok abartmışlar.

Ben 2014 model 2015 cıkıslı cok az km.de bir araba bakmıstım.77 istiyordu.

Bence 2012 arac 66 yı gecmemeli.

70 üstleri çok abartılı.

Şu ÖTV farkını sıfır araçlardan çok ikinci ele yansıttı araç sahipleri maalesef. 2012 CVT Fun Jazz 44-45 iken şu an  58-60 yazıyorlar. Komedi resmen. Fiyat uçmasaydı çoktan almıştım Jazz'ı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...