İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Orjinal Teybe USB ve Bluetooth Montajı

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Arkadaslar izmir de olan ve forumumuza üye olan Ahmet Aydın kardeşimizin kendi aracı nın teyibi üzerinde yapmış olduğu çalışmayı çok beğenmiş tim. Tez elden kendisi ile görüşüp aracımın teybini gönder dim. Bu gün teyibim elime geçti. Harika olmuş. Açıkçası bu kadar beklemiyordum ama hem flash disk hemde telefonla bağlanıp müzik dinlemek gerçekten güzel. Ses kalitesi harika. Orjinal teyibi üzerinde böyle bir çalışma yapmak gerçekten güzel.

Yaptırmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile yaptırabilir ler. Buyrun resimler cdc8957f95dbd21d8270bb737347ece6.jpg89498ff8b8d063b44f6c23c604f3e947.jpg03c458c59f8010b8e9a715308d9516c6.jpg84664c2f44d522217d2233eec8282682.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Aynen konuyu özellikle açtım ki bizzati tarafimca onaylanmış tır

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Teyplerimiz aynı, AMS tuşu ile modüle geçiş yapmak harika. :good1:@Ahmet Aydın bu işi harika yerlere getirdi. Güle güle kullan Şahin abi.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Aynen kardeşim bende geçiş yapamadım ahmet i aradım abi AMS ye bas dedi. . Hadi be. A be miyav be yav dedim :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Akbas
(düzenlendi)

Bu işlemi uyguladığınızde usb deki  şarkıları değiştirmek için kaset çaların üzerindeki tuşları kullanabiliyormuyuz yada dreksyondan kumanda edilebiliyormu yoksa uzaktan kumandayımı kullanmak zorundayız.

tarihinde Emre Akbas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
28 dakika önce, Emre Akbas yazdı:

Bu işlemi uyguladığınızde usb deki  şarkıları değiştirmek için kaset çaların üzerindeki tuşları kullanabiliyormuyuz yada dreksyondan kumanda edilebiliyormu yoksa uzaktan kumandayımı kullanmak zorundayız.

Değişim sadece uzaktan kumanda ile yapılıyor. Aracın herhangi bir yerine küçük iki switch takılabilir, ileri geri için.

274765918_tn30_0.jpg

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Flash disk ki kendi kuma dasi ile degistirebiliyorum

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

içerisinde kullanılan malzeme nedir peki ? onu nereden temin ettin abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Serkan Karakoca
(düzenlendi)

Bunu Focus 1de bizde bir tık daha ileri taşıdık üretimi kendimize ait olan modülü focus 1 oem cihazda çalıştırdık :) 

oem cihaza modül bağlantısı yapıldığı zaman cihazdan usbdan auxtan bluetoothtan müzik dinleyip bluetoothla telefon görüşmelerinizi yapmak mümkün :) 

bilgi için video linki ...

V3gZYV.jpg

lb0o1b.jpg

d7W6bV.jpg

tarihinde Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökay Sarıkaya
(düzenlendi)

merhaba;

bu işlemler 3000 trafic teyp içinde yapılabiliyormu.malum en baz donanım.teyp üzerinde cd tuşu yok mesela.

tarihinde Gökay Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Faruk Dogantas
(düzenlendi)

Buda benim çalışmam şarkı uzaktan kumanda ile üzerindeki tuşlardan,bluetooth ile telefondan  yapılabiliyor usb aux hafıza kartı çalışıyor ses mükemmel direksiyon kumandası aktifZOOX1Z.jpg

tarihinde Faruk Dogantas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...