İçeriğe Yönlendir

Mercedes Yeni Vito Tourer 1.6

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Ahmet Ekici

Herkese iyi akşamlar. Malumunuz şuan bizde 2.2 lt, 155 ps custom mevcut. Acil olmamakla birlikte araç arayışına girdik. Şuan Custom dan sonra önceliğimiz Yeni Vito Tourer 1.6, eğer iç yükseliği uyarsa almayı düşünüyoruz.

Gelelim sorulara;

Araç 1.6 - 114 bg 270NM - 2.2 lt motor performansı beklememekle birlikte motor nasıldır. 

İleri ki zamanlarda motor bakımından bizi üzer mi?

ÖTV indirimiyle birlikte 89 bin TL ye gelmekte, 155 ps cumtom ile ÖTV'siz 83 bin TL.

Bir kaç video izledim ancak tatmin olmadım. Kafam da deli sorular :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

AL gitsin diyorum .  o kadar. dehşet güzel olmuş o araç.

.ve git testini yap .custom eyvallah yolda giderken ben tankım ,godummu otorturum hissi veriyor .Ama mercedes vitonun yenileri hem giderim ,hem yaylandırrım, taş gibiyim diyor demedi deme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

o motor ne zamandır piyasada bilmiyorum ama iyi sorun, mercedes hafif ticari de motor konusun da sınıfta kaldı, sprinterdan dolayı tecrübeyle sabit.  küçük bir duyum dahi alırsanız değerlendirin, aracın kasasında yapılan bir değişiklikte (cam açma, koltuk ilave vb.) bile motoru garantiden çıkartıyor.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

kesinlikle alınır forddan sonrada kalitesini fazlasıyla yanısıtır 89 bin lira fiyatını nereden aldınız acaba?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Koltuklu mu oluyor benim bile alasim geldi. 20 inç s class jantı tak gez.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Araç çok güzel duruyor, sanırım otomobil ruhsatı için 1.6 sını yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Yakın bi abim aldı.Base plus modelini.1,6 motor kalkışta biraz hantal ama kalktıktan sonra en ufak bi sıkıntı yok.Yakıt tüketimi 6,5 litre civarında geziyor.Koltuklar resmen vip gibi.İstediğini sök tak çevir.3 ay önce 64 bin tl ye almıştık.Hiç bir indirim olmadan.Renk beyaz bu arada.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
7 saat önce, Fatih Altınoluk yazdı:

Yakın bi abim aldı.Base plus modelini.1,6 motor kalkışta biraz hantal ama kalktıktan sonra en ufak bi sıkıntı yok.Yakıt tüketimi 6,5 litre civarında geziyor.Koltuklar resmen vip gibi.İstediğini sök tak çevir.3 ay önce 64 bin tl ye almıştık.Hiç bir indirim olmadan.Renk beyaz bu arada.

Kaç model, 0 mı alındı? Sitesinde base plus 121 bin yazıyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

2016 model sıfır alındı. Base modelide olabilir emin değilim.

Bu arada 64 değil 94 olacak [emoji18]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Bugün 4+1 kombi modelini incelemeye gittim. Araç çok sicak geldi, özellikle iç döşeme konusunda custom da ahşap döşemeler bulunurken vito da kauçuk döşemeler mevcut idi.

Custom'a ekstra olarak görebildiğim, savrulma asistanı ve yorgunluk asistanı mevcut. En kötüsü de park sensörü yok :)

Tahminimce yakın zamanda custom'u satıp, kısmet olursa 111 cdi kombi modelini alacağım.

Sayın @EmreÖğüt aracın liste fiyatı 107.230 tl. 101.00 TL üzerinden hesaplanarak yüzde 15 ÖTV indirimi engelli olmam hasebiyle, plaka dahil 86.500 tl fiyat verdiler.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...