İçeriğe Yönlendir

Astra J Ayak Altı Aydınlatma...

Hasan Mildan

Recommended Posts

Hasan Mildan
(düzenlendi)
Hazır başlamışken ayak aydınlatmasını da yapayım dedim. Yine modül ledlerden kullandım. Dış ortam ledleri. Gün ışığı aydınlatması var. Beyaz çok parlak olmuştu gün ışığına çevirdim. 0.24 W gücünde. Ön taraf ve koltukların altına toplam 4 adet koydum. Toplam 0.96 W akım çekiyor aydınlatması da yeterli. Yine BCM soketten tavan aydınlatmasından aldım elektriği. Ayna altı, ayak aydınlatması ve tavan lambası berabaer yanıyorlar ve kısılarak beraber sönüyorlar. Ben böyle tercih ettim :)
01ANQB.jpg
ALP6pL.jpg

4POq5G.jpg

JaBkvQ.jpg
Beyaz ve daha kuvvetli led kullandığımda durum böyleydi
Brg6YM.jpg
ZZRQ4V.jpg
ldRrlr.jpg
tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
(düzenlendi)

Elinize sağlık :) Güzel uygulamalar. Arkadaki çocuk koltukları dikkatimden kaçmadı sağlı sollu su an ben de aynı durumdayım :) İzninizle konuyu sabitliyorum.

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Mildan

Teşekkür ederim. Sağolun. Arka taraf ikizlere ait. 8 yaşındalar :-)

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Allah bizi onlara onları bize bağışlasın. Biri 32 ayık diğeri 12 aylık 2 bebe ile arka kısmı kişilerin kullanımına kapattım Astra J min :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Mildan

Âmin, Allah kötü günlerini göstermesin. Herşey onlar için :)

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Çok doğru bir ürün seçmişsiniz problemsiz bir şekilde yıllarsa aynı ledleri kulladım bende. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Mildan
4 saat önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Çok doğru bir ürün seçmişsiniz problemsiz bir şekilde yıllarsa aynı ledleri kulladım bende. 

Sağolun teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Elinize sağlık, Opel severleri aramızdq görmek çok güzel...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Mildan
On 21.04.2017 at 19:48, Ömer Türkşanlı yazdı:

Elinize sağlık, Opel severleri aramızdq görmek çok güzel...

Çok sağolun teşekkür ederim. :) 

On 22.04.2017 at 23:43, Mehmet Ozyurek yazdı:

Güzel çözüm. Güzel sonuç.
Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim. Sağolun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Elinize sağlık, Çok uzun zamandır ben de uygulamayı düşünüyorum fakat işten, güçten fırsat bulamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Recep Güney

Astra da ayak aydınlatması standart olarak yok mu? 2015 astra sport aldım ayak aydınlatması yok.eğilip biraz baktım duy falan da yok gibi.önceki aracım focus idi duaları ve bağlantıları vardı elektrik bağlantısını yapıp ampul takıp kullanmaya başlamıştım.astra için sabit bir duy yeri falan yok sanırım doğru mu arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Astra da ayak aydınlatması standart olarak yok mu? 2015 astra sport aldım ayak aydınlatması yok.eğilip biraz baktım duy falan da yok gibi.önceki aracım focus idi duaları ve bağlantıları vardı elektrik bağlantısını yapıp ampul takıp kullanmaya başlamıştım.astra için sabit bir duy yeri falan yok sanırım doğru mu arkadaşlar
Valla Opel degisik bu konularda. Ornek vites alti ledi 2012 ye kadar koymus ama ust donanimlarda baglantisini yapmis alt donanimda yapmamis. Bunu ogrenenler baglantisini da yapmis. 2012 den ustte ise vites alti ledide koymamis. Sport still pakette vites alti led yok mesela.
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Hayret doğrusu.vites altı yada ambiyans ışıkları değil de ön arka ayak aydınlatmaya gerçekten ihtiyaç oluyor küçük çocuk var birşeyler düşürüyor yerlere ışık olmadan zor oluyor.ilk fırsatta yapacağım ben.uzun ömürlü led bulmam lazım yada direk iç aydınlatmaların aynısından sarı ampul mü kullansam.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hayret doğrusu.vites altı yada ambiyans ışıkları değil de ön arka ayak aydınlatmaya gerçekten ihtiyaç oluyor küçük çocuk var birşeyler düşürüyor yerlere ışık olmadan zor oluyor.ilk fırsatta yapacağım ben.uzun ömürlü led bulmam lazım yada direk iç aydınlatmaların aynısından sarı ampul mü kullansam.
Uzun omurlu led degilde gecmeli sok tak olacak sekilde baglant yaparsaniz duylu fişli vs sorun olmaz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...