• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Mehmet Ozyurek

Gearbest Sponsorluğu Hakkında   18-04-2017

Bildiğiniz gibi Gearbest ile bir sponsorluk anlaşmamız vardı. Ancak yılbaşından beri sorumluluklarını yerine getirmedikleri ve tanıdığımız süre içinde de olumlu bir dönüş yapmadıkları için anlaşmamız tarafımızca fesh edilmiş olup, forumumuzla hiç bir bağları kalmamıştır. 
yavuz caner şentürk

Ka - Rölanti Valfi Sorunu

Bu konuda 7 ileti var

arkadaşlar merhaba bir ford ka alacağım kısmetse , aracın rolantivalfi arızalı, direksyon kutusunda kronik arızası var  osman ustanın dükkanı aradım açan yok rolanti valfi arızası nedir, tamiri çok masraflımıdır ? birde tamiri uzun sürermi ?  istanbulda oturuyorum araç izmirde şimdiden teşekkürler .. :)

İletiyi paylaş

Rölanti valfi değişerek çözülür, sorun değil de, direksiyon kutusu asıl düşündüren. Bence ona yoğunlaşın öncelikle derim.

Osman usta'ların dükkan telefonu yok bildiğim kadarı ile. Cebinden ulaştınız mı?

İletiyi paylaş

valla internette 4410 ile biten bir numara buldum onu aradım cebi yok maalesef bende eski ka yi satalı 2 sene falan oldu şimdi de bebeğim doğdu hastane falan derken araç gerekti  twingo ve ka baktım kısmet yine ka dan yana imiş yine osman ustaya düştü yolumuz.. :) 

İletiyi paylaş

Forumumuzda anlaşmalı iş yerlerinde mevcut bilgileri:

İletiyi paylaş

teşekkür ederim görüşebildim kendisi ile ...

İletiyi paylaş

Neye anlaştınız peki :)

İletiyi paylaş

sen bile takarsın dedi :)) araç denizlidede o yüzden yolda gelirken kalmayım diye dedim 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş