İçeriğe Yönlendir

Renault Be Bop Türkiyede olmayan model. Kangoo Sport

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Daha önce bu aracın konusu açıldımı bilmiyorum

2008 de üretimi başlamış Tek kapı kangoo. Tavanı açılıyor cabrio gibi oluyor bi acaip ilk kez görüyorum forumda paylaşmak istedim

İthal yada gümrük çıkışlı getirilemezmi bu araba. Renault bu aracı niye satmıyor anlamıyorum.

Resimler

87eb8c30a407fb2bea1bddc1981e85bd.jpg

e48583103945d650b28e1275e05089c1.jpg

5ac9cf815f62c27183636bead1f2b22c.jpg

1ffc3fda128aa76779ed50528c79f586.jpg

50563756bd8324697da3ebc5777b259a.jpg

5115d94f166b121315b0bdfee4416fad.jpg

d6cb391dc0312fc0076e3381e52eda74.jpg

1cf07dff6d809e07f566584a8a2e7c93.jpg

21eaa61b9e029c87e42868250d545f5e.jpg

Buda videosu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzelmiş, ama Türkiye'de ne kadar tutar şüpheli...[emoji848]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
1 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Güzelmiş, ama Türkiye'de ne kadar tutar şüpheli...emoji848.png

Gördüğüm anda hasta oldum ya tam eğlence arabası. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

oha bu araç bende olsa ilk yapacağım iş:
aracın arkasını açıp arkadaşı arka koltuğa oturtup :
niyaziii baksana arka stoplar yanıyor mu?
kafayı dışarı çıkarınca arka sileceği çalıştırıp araçla ilgili yapılabilecek ilk ve son şakayı yapardım :)

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
1 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

oha bu araç bende olsa ilk yapacağım iş:
aracın arkasını açıp arkadaşı arka koltuğa oturtup :
niyaziii baksana arka stoplar yanıyor mu?
kafayı dışarı çıkarınca arka sileceği çalıştırıp araçla ilgili yapılabilecek ilk ve son şakayı yapardım :)

Sesli güldüm :D:D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bizde bu araçlara öcü gözüyle bakılıyor, ticari olarak ancak değerleniyor ülkemizde. Oysaki birçok kendinden 5 kat pahalı araçtan daha konforlu. Böyle algı varken bu aracı nasıl satacaklar. 4x4 kangoo bile getirmiyor adamlar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Araba fiyatları bu kadar uçuk olursa, bir araba için yıllarca birikimim yapılırsa bu tür araçlar satmaz ülkem de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bizde bu araçlara öcü gözüyle bakılıyor, ticari olarak ancak değerleniyor ülkemizde. Oysaki birçok kendinden 5 kat pahalı araçtan daha konforlu. Böyle algı varken bu aracı nasıl satacaklar. 4x4 kangoo bile getirmiyor adamlar.

Sipariş üzerine gelmez değilmi bu model. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2.0 ve üstü motor da bitti artık, standart sıkıcı araçlara binmeye devam...
C max bakan arkadaşa C4 picasso ya da bak diyorum " kuzenim Citroen yada Peugeot alırsan seninle konuşmayı keserim dedi" diyor.
Garip bir milletiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sipariş üzerine gelmez değilmi bu model. 

2007 yılı, 102 bg dci kangoo 27.bin TL idi aldığım vakit. O zaman 4 adet trekka alalım dedim. 45.bin TL rakam verildi ki o paraya sıfır 4x4 suv alınıyordu. Özel sipariş olunca rakam uçuyor ve garanti verilmiyor araca
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

2007 yılı, 102 bg dci kangoo 27.bin TL idi aldığım vakit. O zaman 4 adet trekka alalım dedim. 45.bin TL rakam verildi ki o paraya sıfır 4x4 suv alınıyordu. Özel sipariş olunca rakam uçuyor ve garanti verilmiyor araca

Peki kaç lira ise parası verilse özel sipariş alınsa. Bakımları yetkili serviste yapılabilirmi ? Çünkü araç normalde satılmıyordu parçası stoklarda bulunmaz. Diyelim ki 2 katı ücretine razı olduk aldık bu arabadan bakımlarını nerde yaptırırız

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Binektir belki diğeri kamyonet
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
28 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Peki kaç lira ise parası verilse özel sipariş alınsa. Bakımları yetkili serviste yapılabilirmi ? Çünkü araç normalde satılmıyordu parçası stoklarda bulunmaz. Diyelim ki 2 katı ücretine razı olduk aldık bu arabadan bakımlarını nerde yaptırırız

Bakımını, motorunun parçalarını vs yetkili serviste halledersiniz de, garantisel kısımları karşılamayacaklardır. Zaten şu an üretimde olan bir model değil maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sıkıntı yedek parça. 4x4 kangonun haldex bozulsa nerden bulunacak?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Kasko, sigorta da ucuk kaçık olur zira nadir bulunan bir araç ve garanti sıkıntısı parça sıkıntısı olur ise.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sıkıntı yedek parça. 4x4 kangonun haldex bozulsa nerden bulunacak?

Bozmadan bin sen de
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Allahtan getirmemişler bu şeyi ülkemize

Körüklü süspansiyonu yok diye beğenmedin heralde önder abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...