İçeriğe Yönlendir

35 bin civarı binek araç önerisi

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

Herkese merhabalar 2009 model Mıtsubıshlı L200 aracım var bu aracım ilanı verilmiş olup satışa sunmuşum yanında bir de doç aracımız var iki kamyonet yakıt açısından ve vergi açısından fazla geldiği için bineğe çevirmeyi düşünüyorum yerine yakıtı az binek olarak kullanacağım önerileriniz ne olabilir minimum 2008 model üstü max 36 civarı bir araç aklımda Yeni çıkan 2010 2012 arası doblolar var 1,6 multijetler bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı yakıt konfor olarak nasıldır dayanıklılık olarak önceden connectim var dı 2010 model 75 lik idi chıp yaptırmıstım lakin yakıtı fazla idi doblo hangi serisi alınır satılırken zorluk çektirir mi olmazsa yerine megane düşünüyorum ama içimden geçen focus işin içinden çıkamayınca buraya danışmayı düşündüm tecrübeli bilgili kişilerden öneri bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doblo şahin gibidir.
Donanımına falan bakan olmaz bence
Demiz bulduğunuz bir multijet alınabilir.

Yorum bağlantısı

İkinci el icinize sinen bir araba bulmak insanı biktiracak duruma getirebiliyor. Cruze önerebilirim. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
12 dakika önce, Hakan Kara yazdı:

İkinci el icinize sinen bir araba bulmak insanı biktiracak duruma getirebiliyor. Cruze önerebilirim. Kolay gelsin.

cruze yakıt açısından kullanıcıları malesef üzüyor yani ben böyle duydum kaldı ki ben benzinli araç sevmiyorum benim psikolojik sorunum olarak kabul ediyorum :) dizel araç seçenekleri fluence , doblo ve bulabilirsem focus olacak ama varsa fikriniz 35 bin civarı ne alınabilir aklım dobloda ama conecti aratırmı L200 her araç aratacak o ayrı 

Yorum bağlantısı

Sonuçta bütçeniz bir noktaya kadar el veriyor. Bu durumda gönlünüzü kaldığı degil elinizin yetiştiği aracı alabileceksiniz. Saydığınız arabaların birinde olup diğerinde olmayan artıları ve eksileri olacaktır. Sizin için önemli olan noktalar neler bunlara bakmalısınız. Düşük km mi? Güvenlik mi? Yaşının küçük olması mı? Görüntüsü mü ? İkinci el piyasası mi? Markaya duyduğunuz sempati mi? Liste uzayıp gider.
20 bin lira civarına güzel Proton Gen-2 de alabilirsiniz. Sağlam ve parasına göre oldukça donanımlı bir araçtır. Benzinli tabi ki :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Araçtaki beklenilen kriterleri iyice belirlememişsiniz. Bu konuyu yeniden gözden geçirin. En keskin kriterleriniz yani olmazsa olmazlarınız üzerinden hareket edin. Bütçe malum sınırlı bir bütçe.

Madem doblo yazdınız, nemo yada fiorino da bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Benim anladığım kadarı ile aracı iş maksadı ile de kullanacaksınız. Bu durumda hususi doblo iyi bir seçenek. 

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

On 24.04.2017 at 09:33, Gökhan Albayrak yazdı:

Araçtaki beklenilen kriterleri iyice belirlememişsiniz. Bu konuyu yeniden gözden geçirin. En keskin kriterleriniz yani olmazsa olmazlarınız üzerinden hareket edin. Bütçe malum sınırlı bir bütçe.

Madem doblo yazdınız, nemo yada fiorino da bakabilirsiniz.

Araç aile aracı olarak kullanılacak. araç konusunda titizim aracım kapımda sorunsuz ve sağlam durmalı psikolojik baskı bu :) 

Masraf sorun çıkarmayan sağlam yakıtı ekonomik olan ve dizel motor, gücü pasif kalmayan binek araç malum L200 den sonra 80 beygir araç çekilmez olacak şuan ki aracımda sorunum yok severek bindiğim aslan gibi araç ancak yakıt sarfiyatı ve kamyonet oluşu ve ekstradan bir daha kamyonet almış olmamdan değişmek istiyorum aklıma ilk gelen yeni kasa doblo (2010 - 2013) hem geniş olması aile açısından hemde binek olmasından ancak fluence de düşünüyorum bu paraya zor gibi megane desem artık eski dönemlerin aracı geliyor gözüme bulursam cam tavanlısından değerlendirmek isterim ama model 2009 dan aşağa olmasın istiyorum. Kriterler bu şekilde 

Doblo ,Focus , megane,fluence, astra bunlar aklımdaki araçlar lakin görünüşe ve bütçeye göre Seçim doblodan yana olacak sadece bu araçları bilen kişilerde artı ve eksilerini öğrenmek istiyorum L200 den önce connect vardı severek binerdim ancak yakıt ve izolasyon kötülüğünden İçeri motor sesinden şikayetçiydim ve sırf yakıttan dolayı connecti elemiş bulunmaktayım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...