İçeriğe Yönlendir

2008 Mondeo Selective mi 2003 Audi Quattro 3.0 mı?

Ertuğrul Yenilmez

Recommended Posts

Ertuğrul Yenilmez
27 dakika önce, Mustafa Yanar yazdı:

Lpg ve küçük elektronik aksamlar vakit ve nakit kaybına sebep olabilir.

Teşekkürler Mustafa bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Benim 1.8 T de yağmur far Sensörü vardı. Muhtemelen bunda da vardır. Biz sabitleyici opsiyonel oluyor A4 de o da 400 500 tl arası takılıyor. Triger kayışlı olması lazım. 

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez
24 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

O araçta yağmur sensörü vardır ama far sensörü için emin olamadım.

Mustafa bey ben hız sabitleme için bile emin olamadım detaylı fotoğraf istedim ordada göremedim.

17 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ekonomik imkan varsa Mk4 tabi ki :)

Aile fertlerine katılıyorum... 

Teşekkür ederim Mehmet bey Ford clup aile üyelerinin fikride önemli?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
19 dakika önce, Ertuğrul Yenilmez yazdı:

Mustafa bey ben hız sabitleme için bile emin olamadım detaylı fotoğraf istedim ordada göremedim.

Teşekkür ederim Mehmet bey Ford clup aile üyelerinin fikride önemli?

Hız sabitleme sinyal kolunun altında küçük bir koldur. Eğer o yoksa yoktur. Direksiyon üzeri tuşlar teyp içindir. Cc yok bunda

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez
Bir saat önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Hız sabitleme sinyal kolunun altında küçük bir koldur. Eğer o yoksa yoktur. Direksiyon üzeri tuşlar teyp içindir. Cc yok bunda

Fotoğraflar da öyle bir kol yoktu Murat bey tahminimce yok gibi.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Az önce Mondeo sahibinden mesaj geldi araç satış açıklamalarında sadece (kapılarda boya demişti )

bahsedilmeyen ;

1. Şanzıman revize edilmiş  7 bin civarı 

2. 4 parça boya sadece kapılar  demişti  şimdi computest raporunda sol ön çamurluk  yarım ,  sol ön kapı ,  sol arka kapı ,  sol arka çamurluk , sağ arka çamurluk ,  sağ arka kapı boyalı  değişen  yok denmekte.????

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Bir saat önce, Ertuğrul Yenilmez yazdı:

Az önce Mondeo sahibinden mesaj geldi araç satış açıklamalarında sadece (kapılarda boya demişti )

bahsedilmeyen ;

1. Şanzıman revize edilmiş  7 bin civarı 

2. 4 parça boya sadece kapılar  demişti  şimdi computest raporunda sol ön çamurluk  yarım ,  sol ön kapı ,  sol arka kapı ,  sol arka çamurluk , sağ arka çamurluk ,  sağ arka kapı boyalı  değişen  yok denmekte.????

mk4 ün şanzımanı bozmuşsa helal olsun o adama ..

kaporta konusunda expertizden önce en azından söylemiş. ilk sahibi  1 parça boya 1 parça değişen var diyen bir fieasta expertizde 3 parça değişen tavan hariç boyalı çıkmıştı . ne zman olduğunu hatırlamadı bile ilk sahibi bide :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

O model bir Audi, kendi piyasa değerinin daha üzerinde bir tamir masrafı  çıkartabilir! 

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...