İçeriğe Yönlendir

Alacağım araca karar veremedim. Tavsiyenize ihtiyacım var.

Serhat Özköklü

Recommended Posts

Önder Özcan
13 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Takas mi yapsak yoksa seninle yaz geldi koye kumes lazim yapmakla ugrasmayayim dimi ama

Takas mı??? C5 ve Leon mu??? :D:D

Şaka di mi bu, şaka? İki aracın adı aynı cümlede bile geçmemeli.

7 dakika önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Eğer 2.0 a karşı antipatiniz yoksa 2.0 sxpk ya da executive tavsiye ederim. Çünkü hidroactive süspansiyon çok farklı bir sistem. Ayrıca otomatik şanzıman 2.0 da mükemmel. 1.6 da kafa sallıyor 2.0 da geçiş hissedilmiyor. Ve daha sağlıklı. 2.0 latin %80 i sunroof lu 1.6 larda pek yok. Ayrıca 138 ile 163 ps iki tip motor seçeneği 2.0 i daha cazip kılıyor. 

2,0 dizel otomatik. 10 numara :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Murat Ersel Çevik

Ne o gıcık mi tuttu?

2 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Takas mi yapsak yoksa seninle yaz geldi koye kumes lazim yapmakla ugrasmayayim dimi ama

Leon tam biçilmiş kaftan niye takasla uğraşıyon ki? Kapıları eksik zaten. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
4 dakika önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Ne o gıcık mi tuttu?

Birden sıkıntı bastı, papatya çayı söyledim şimdi çay ocağından, sakinleştiriyor diyolaa:fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Ne o gıcık mi tuttu?
Leon tam biçilmiş kaftan niye takasla uğraşıyon ki? Kapıları eksik zaten. [emoji3]

Ihtiyarlar bilemez tek kapi arabayi senin yasta 53 oldu bilnemen normal canım[emoji16]
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

2.0 motorlular hiç ekonomik değil.Ancak 1.6 dizeller Ford lardan az yakıyor.Benim 5.8 ile gittiğim güzergahı 4.9 ile tamamladı arkadaşım.Araç konforlu hem amortisör hemde yüksek yanaklı lastikler bunda etken.Bence bu fiyatlara alına bilecek en iyi araçlardan biri.Arkadaşım 2012 modelini hala kullanıyor ve bakım harici tek masrafı ön cam çıtasının seyir halindeyken çıkması oldu,yan sanayisi olmayan plastik parça 300 tl civarı serviste satılıyor tek sıkıntısı bu oldu.

Çok tereddüt edilecek bir araç değil.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
24 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Ihtiyarlar bilemez tek kapi arabayi senin yasta 53 oldu bilnemen normal canımemoji16.png

Küçül de cebime gir. 

28 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Birden sıkıntı bastı, papatya çayı söyledim şimdi çay ocağından, sakinleştiriyor diyolaa:fiuw:

Zaten kuzu gibisin sakinleşip ne yapacan

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Aklını aldim adamin bugün daha yazamaz
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
16 dakika önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

7 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Hebelelell höblele hebee 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
32 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Ondan sonra ahkam kesiyo işte. Yok Çukurova yok sert rüzgar. Eline dilin dert görmesin. ?

25 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Hebelelell höblele hebee 

Aha çarpılırsın işte böyle. Allah'ın sopası yok. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Özköklü

Slm arkadaslar dun yazmistim citroen c5 hakkinda ne dusunuyosunuz az arastirma yaptim iyikide yapmisim direkten donduk aracin uretimi durdurulmus artik uretilmiyo satus listesindede yok zaten onun icin alan son sahibi dediler tıpkı cruze gibi .bende butceyi az zorlayim 2010 jetta 1.4 tsi comfortline karar verdim  duz vites lpg yok  orjinal arac 90bin kmde ilk sahibinden extrali  hatasiz yorumlariniz nedir dikkat etmem gereken birsey varmi iyi tercihmi ilk defa bu tür bir arac kullanicam yakit durumu nedir tşk ederim.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Merhaba @Serhat Özköklü bey.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Volkswagen, ülkemizde oldukça tutulan bir marka haline geldi. Tercih ettiğiniz model ve donanım seviyesi de sizi oldukça tatmin edecektir şüphesiz. Ancak gün gelip satışını düşündüğünüzde aynı modelin bir çok alternatifiyle rekabet etmeniz gerekecek. Bunu da göz ardı etmeyin bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
2 saat önce, Serhat Özköklü yazdı:

Slm arkadaslar dun yazmistim citroen c5 hakkinda ne dusunuyosunuz az arastirma yaptim iyikide yapmisim direkten donduk aracin uretimi durdurulmus artik uretilmiyo satus listesindede yok zaten onun icin alan son sahibi dediler tıpkı cruze gibi .bende butceyi az zorlayim 2010 jetta 1.4 tsi comfortline karar verdim  duz vites lpg yok  orjinal arac 90bin kmde ilk sahibinden extrali  hatasiz yorumlariniz nedir dikkat etmem gereken birsey varmi iyi tercihmi ilk defa bu tür bir arac kullanicam yakit durumu nedir tşk ederim.

Ne yani ben son sahibi miyim şimdi C5 in.? Şu piyasayı çok bilenlere hastayım hemen yafta yapışır. Ben 3 tane Saabı da nikâhladım zaten. Almayı planladığınız kasanın üretimi var mı? Diyenler bunu da söyleselermiş. 

Neyse; jetta yerine passat tercih ederim. Hepsini unutun süper b bakın. Tabi sizi yönlendiren kililer ona da itiraz etmezlerse. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Tekrar Merhaba Sayın @Serhat Özköklü 

Karar verebilmeniz adına, araç tavsiye taleplerinizi içeren tüm konuları tek başlık altında topladık. Bir başka tavsiye talebiniz olursa buradan devam edersek daha sağlıklı olur.

Saygılarımızla.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat
16 dakika önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Ne yani ben son sahibi miyim şimdi C5 in.? Şu piyasayı çok bilenlere hastayım hemen yafta yapışır. Ben 3 tane Saabı da nikâhladım zaten. Almayı planladığınız kasanın üretimi var mı? Diyenler bunu da söyleselermiş. 

Neyse; jetta yerine passat tercih ederim. Hepsini unutun süper b bakın. Tabi sizi yönlendiren kililer ona da itiraz etmezlerse. 

Boro, Fluence,Laguna,Vectra,C5 .... Vs sahiplerine duyurulur o halde araçlarının son sahipleri oluyorlar. Bu arada Fluence aracımı 1 günde satmistim ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
10 dakika önce, Oğuzhan Polat yazdı:

Boro, Fluence,Laguna,Vectra,C5 .... Vs sahiplerine duyurulur o halde araçlarının son sahipleri oluyorlar. Bu arada Fluence aracımı 1 günde satmistim ? 

Değişik zamanlarda 2008 Model 1993 Model ve 2002 Model Saab aldım ve satışa çıkarttıktan yaklaşık iki hafta gibi süre içinde üçünü de zorlanmadan sattım. Beni tanıyan çoğu forumdaş şahittir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...