İçeriğe Yönlendir

Alacağım araca karar veremedim. Tavsiyenize ihtiyacım var.

Serhat Özköklü

Recommended Posts

Serhat Özköklü

Oncelikle merhaba arkadaslar yeni uyeyim begendigim bir site ford mondeo 1.6 lpg li 2008 model 120 binde aracda sag on kapi degismis duryrken motorsiklet carpmis arac muadillerine gore 2 bin tl daha hesapli bu araclar nasil niyetim var

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araçtaki hasarın ne olduğunu biliyorsanız ve nasıl yapıldığını biliyorsanız sorun etmeyin.. 

Kapı değişmekle bir şey olmaz. 

Direkler sağlammı, boya var mı onlara bakın ? Boya varsa, düzgün düzeltilmiş mi, yoksa macun mu basılmış onlara bakın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Özköklü

Slm kararsizim iki arac arasinda mondeo 2009 titanyum sag kapi degismis hasar kaydi 2 bin tl.2011 focus 3 style paket degisen yok bir kac lokal boya iki aracda lpg li ficus 125binkmde.mondeo 100binde acil yaardim

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Başlığı acil yardım olarak değilde, araç bilgisi olarak değiştiriyorum. Acil denince akla kaza vs geliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Söz konusu İki araç. Çok farklı araçlar

Bence önce hangi sınıf bir araca ihtiyacınız var onu belirleyin Serhat bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Özköklü

Lpgli kapı degisimi haric sıkıntısız 100 binde

Yorum bağlantısı
Ali Gök

lpg ile mk4 ler genelde sübap muabbetine giriyor. çok ağır bir masrafı olmuyor genelde ama bilmekte fayda var 

Yorum bağlantısı
Serhat Özköklü

Oncelikle merhaba maximum butcem 48 bin tl bircok arac inceledim fakat c5 hem donanim hem motor yonuyle agir basiyor arac full sayilir bakimli degisensiz 11000 0 kmde ne dersiniz bu paraya bu segment icin yada tavsiyeleriniz ne olur.tşk ederim

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Segmentine ve donanımına göre, tam bir fiyat performans aracı. Bu kasasıyla birlikte, markanın efsane süspansiyon sistemi çok az modelinde mevcut ülkemizde.

konusunda da detaylarını bulabileceğiniz, @Önder Özcan abimizin, ilan linkinde bulunan aracını da incelemelisiniz.

Son olarak, alınır mı? Elbette alınır. Konforun tadına varılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bahsedilen bütçe ile sanırım güncel kasaya bakılıyordur. Bendeki bir önceki kasa.

Güncel C5 herşeyden önce çok yaklışıklı.Devamında donanımlı, konforlu, Prestijli, kendine saygı duyuruyor. 1,6 dizeli, bildiğimiz Ford motoru gayet tutumlu.

Fransız fobiniz yoksa mükemmel seçim.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
19 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bahsedilen bütçe ile sanırım güncel kasaya bakılıyordur. Bendeki bir önceki kasa.

Güncel C5 herşeyden önce çok yaklışıklı.Devamında donanımlı, konforlu, Prestijli, kendine saygı duyuruyor. 1,6 dizeli, bildiğimiz Ford motoru gayet tutumlu.

Fransız fobiniz yoksa mükemmel seçim.

Ford motoru degil Ford lar da ki psa motoru yanlis olmasin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Evet biliyorum, uzun uzun yazmak istemedim, focusta da kullanılan motor doğrusu :)

Satılık ne var?

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Evet biliyorum, uzun uzun yazmak istemedim, focusta da kullanılan motor doğrusu [emoji4]
Satılık ne var?

Ne vereyim kardesime jatco lu mondeo dsg li leon duz vites cmax sec begen al
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
6 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

...jatco lu mondeo... sec begen al

Şu bölümü tüm foruma duyurabilirsek, kuyruk oluşturmaya başlarız herhalde :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Fatih Keskin yazdı:

1.6 lar psa üretimi, 2.0 ler ford üretimi diye duydum bir kaynaktan, berdel yapmış psa ile ford

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

1.6 lar psa üretimi, 2.0 ler ford üretimi diye duydum bir kaynaktan, berdel yapmış psa ile ford

Maalesef 2.0 mk4 ler de bile psa motoru var mk3 has ford motoru [emoji6]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Maalesef 2.0 mk4 ler de bile psa motoru var mk3 has ford motoru emoji6.png

Markaya takılmıyorum abi, düzgün çalışsın da. Öyle bir duyum alınca paylaşayım dedim :)

Ford parçada öpüyor zaten gittim psa parçaları aldım gemiye.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Markaya takılmıyorum abi, düzgün çalışsın da. Öyle bir duyum alınca paylaşayım dedim [emoji4]

Ford parçada öpüyor zaten gittim psa parçaları aldım gemiye.

Mk 4 modeo un triger setini peugeot parcacisindan almistim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
50 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Ne vereyim kardesime jatco lu mondeo dsg li leon duz vites cmax sec begen al

Dsg nin hatırına 1 dal Leyon alınır ama, ruhsat sıkıntı. Kimbilir nerdedir, kimdedir, kimin üzerinedir. O ruhsatı almak için kaç kişiye ocakbaşı ısmarlamak gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Dsg nin hatırına 1 dal Leyon alınır ama, ruhsat sıkıntı. Kimbilir nerdedir, kimdedir, kimin üzerinedir. O ruhsatı almak için kaç kişiye ocakbaşı ısmarlamak gerekir.

Takas mi yapsak yoksa seninle yaz geldi koye kumes lazim yapmakla ugrasmayayim dimi ama
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
10 saat önce, Serhat Özköklü yazdı:

Oncelikle merhaba maximum butcem 48 bin tl bircok arac inceledim fakat c5 hem donanim hem motor yonuyle agir basiyor arac full sayilir bakimli degisensiz 11000 0 kmde ne dersiniz bu paraya bu segment icin yada tavsiyeleriniz ne olur.tşk ederim

Eğer 2.0 a karşı antipatiniz yoksa 2.0 sxpk ya da executive tavsiye ederim. Çünkü hidroactive süspansiyon çok farklı bir sistem. Ayrıca otomatik şanzıman 2.0 da mükemmel. 1.6 da kafa sallıyor 2.0 da geçiş hissedilmiyor. Ve daha sağlıklı. 2.0 latin %80 i sunroof lu 1.6 larda pek yok. Ayrıca 138 ile 163 ps iki tip motor seçeneği 2.0 i daha cazip kılıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...