İçeriğe Yönlendir

En Kaliteli Motor Yağı

Murat Öngür

En kaliteli motor yağı ?  

118 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Selim Bilgin
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

aksine daha sessiz? yazım hatası mı? biraz kalın bir yağ, sese faydası olur

Yok abi, 1.6 JTD'lerde Motul daha sesli dediler, bilemedim ben de. Yanlış serisini kullanmışlardır belki, bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
28 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

aksine daha sessiz? yazım hatası mı? biraz kalın bir yağ, sese faydası olur

Peugeot 2.0 hdi de (dv10cted4) bir tik daha sesli

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Usta
mobil esp de kullandım mobil 3000 de kullandım 2 side liqy moly ve motulun çok gerisinde gerek motor sesi gerek ilk çalıştırmadaki ses gerek soguk hava performansını hiç beğenmedim
araba resmen ses olarak desibel atlıyor   okadar para vereceğime po alırım oda aynı şekilde tepkiler veriyor, en azından daha ucuz [emoji846]   :)    
174 TL fiyati soguk iklimde eksi 30 da ayni model ile yan yana calistirinca farki goruyor insan.daha sessiz calisiyor fordda.ford dizelde sesli malesef
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
On 15.05.2019 at 17:46, Emre Usta yazdı:
On 15.05.2019 at 11:01, Murat Öngür yazdı:
mobil esp de kullandım mobil 3000 de kullandım 2 side liqy moly ve motulun çok gerisinde gerek motor sesi gerek ilk çalıştırmadaki ses gerek soguk hava performansını hiç beğenmedim
araba resmen ses olarak desibel atlıyor   okadar para vereceğime po alırım oda aynı şekilde tepkiler veriyor, en azından daha ucuz emoji846.png   :)    

174 TL fiyati soguk iklimde eksi 30 da ayni model ile yan yana calistirinca farki goruyor insan.daha sessiz calisiyor fordda.ford dizelde sesli malesef

Ben 5 Litre alıyorum 210 tl 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...