İçeriğe Yönlendir

Kasko iptali danışma

Hasan Karayakalı

Recommended Posts

Hasan Karayakalı

Herkese merhabalar. Bugün toyota corolla aracimi sattim. Sigorta ve kasko bitiş süresi 20 haziran olmasi lazim. Nasip olursa bi tanıdığın üzerine sıfır araba alıp 6 ay sonra(Kasım ayinda) kendi üzerime geçireceğim. Hasarsizlik indirimlerimin kaybolmamasi için policelerimi iptal ettirmeyeyim mi? Yoksa herhalukarda Hasarsizlik indirimlerim yok mu olur? Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafiği iptal ettirin. Hakkınız korunur.
Kaskonun teminatlarını daralttırıp devam ettirin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Geçen gün satışını yaptığım aracın hem sigorta , hemde kaskosunu iptal ettirmiştim. Sağlık olsun . :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
5 dakika önce, Turhan Onat yazdı:

Geçen gün satışını yaptığım aracın hem sigorta , hemde kaskosunu iptal ettirmiştim. Sağlık olsun . :)

Hem geçmiş olsun hem de sağlık olsun. Ama kötü olmuş.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Trafiği iptal ettirin. Hakkınız korunur.
Kaskonun teminatlarını daralttırıp devam ettirin.

Mehmet abi trafik ne kadar bir süre korunuyor?

Yorum bağlantısı
Turhan Onat
5 dakika önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Hem geçmiş olsun hem de sağlık olsun. Ama kötü olmuş.

Trafik tamam da peki kasko nasıl korunuyor. Geriye döndürme ihtimali olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kasko da 6 ay kadar donduruluyor diye biliyordum ben? ZZaten başka türlü olmamalı. Araba değiştirmek isteyen herkes 1 günde bitirmiyor ki bu işi.Ben 2012 de aracımı sattığımda sigortacım ısrarla kapatma dondur, yeni araç alırsan devam ettiririz demişti. Emmi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi trafik ne kadar bir süre korunuyor?

Sınır yok onda.
10 yıl önceki poliçelere bile bağlanabiliyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Trafik tamam da peki kasko nasıl korunuyor. Geriye döndürme ihtimali olabilir belki.

Satıştan iptalse yenisi yapılamaz malesef
İptal tarihinden itibaren 6 ayınız var. O da bazı şirketlerde. Bir çoğunda 1 ay.
Kasko da 6 ay kadar donduruluyor diye biliyordum ben? ZZaten başka türlü olmamalı. Araba değiştirmek isteyen herkes 1 günde bitirmiyor ki bu işi.Ben 2012 de aracımı sattığımda sigortacım ısrarla kapatma dondur, yeni araç alırsan devam ettiririz demişti. Emmi?

Dondurma yapmıyorlar artık.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karayakalı

Dün bi heyecanla 6 ay sonra devir alacam diye yazdım sonra bi düşündüm ki kredisi var aracın 15 ay:) Bu halde en erken devir işleri 16 ay sonra falan olacak. O halde trafik ve kasko yu iptal ettirmek mantıklı mıdır? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Hasan Karayakalı yazdı:

Dün bi heyecanla 6 ay sonra devir alacam diye yazdım sonra bi düşündüm ki kredisi var aracın 15 ay:) Bu halde en erken devir işleri 16 ay sonra falan olacak. O halde trafik ve kasko yu iptal ettirmek mantıklı mıdır? 

Evet malesef bu durumda yapacak bir şey yok.. .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Banka ile görüşürseniz... 

Başka bir teminat vermek kaydıyla rehini kaldırır ve satış yapabilirsiniz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...