İçeriğe Yönlendir

Yeni İ30

Nuri Güngör

Recommended Posts

Nuri Güngör

Yeni Hyundai i30’un satış fiyatları belli oldu!

C segmentinin en başarılı temsilcilerinden ve yeni nesliyle ülkemizde yer alacak olan Hyundai i30 fiyatları belli oldu.

Hyundai i30 üçüncü nesli ile yollara çıkmaya hazır. C segmentinin en başarılı temsilcilerinden biri olan arac, yeni sürümde teknolojik olarak çok daha dolu bir hale getirilen ve modern dokunuşlara kavuşan araç, üst sınıfların donanımsal özellikleri kendi segmentine taşıyıp yarıştığı rakiplerinin önüne çıkmaya çalışacak. İstanbul Autoshow 2017'de sergilenen ve ardından satışa çıkan Hyundai i30, yeni tip ızgarası ve farklı bir tasarım ve daha düşük hacimli turbo benzinli motorları, geliştirilmiş güvenlik ve multimedia özellikleriyle de öne çıkıyor. Hyundai i30,iki yeni nesil benzinli motor ve bir adet 1.6 litre turbo dizel üniteyle sunulan Otomobil, Elite ve Style olarak iki farklı donanımla satışa sunuldu.

Yeni Hyundai i30'un giriş seviyes olan 1.4 litrelik atmosferik benzinli motora sahip olan 1.4 MPI, Style seviyesi ve manuel şanzıman ile 75.950 TL fiyatla satışa çıkıyor. Diğer benzinli seçenek olan 1.4 litrelik TGDi ünite, Elite seviyesi ve manuel şanzıman ile103.550 TL, otomatik şanzıman Eliteseviyesi ile 109,550 TL fiyatlarla satışa çıkıyor.

Yeni i30'un dizel seçeneklerini ise 136 hp'lik 1.6 litrelik CRDi motor oluşturuyor. 6 ileri manuel şanzıman ve 7 DCT otomatik şanzıman ile sunulan dizel moturun, 1.6 CRDi STYLE seçeneği 95.050 TL, 1.6 CRDi ELITE seçeneği 105.050 TL ve otomatik şanzımanlı modeli 1.6 CRDi ELITE DCT 111.050 TLfiyatlarla sunuluyor.

Kaynak : Teknokulis 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Gördüm pek bi ekstra fark yok eskisinden. 

Ve asla o kadar para verilmez bence !

o kadar para verene kadar ikinci el 2016  mondeo alırım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fiyatlar gayet makul. Aynı sınıftaki megane 120binTL istiyor valla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
(düzenlendi)

Bu nedir yahu i30 105 Bin TL :shok:

tarihinde Erkut Uysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ubeyd Bayar
(düzenlendi)

e yani bırakta araba üretmeyelim. Bu kadar vergi yükü vatandaşın sırtına yüklersen  iki araba parası 105 e alırsın, neyse üzülmeyelim yol yaptık. Ver mehteri ver.:biggrin:

tarihinde Ubeyd Bayar tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat

Şikayet etmeye hakkımız yok zamanla bu fiyatlara da alisiriz ülkenin yarısı yoksulluk sınırında yaşıyor ayni zamanda dünyanın en yüksek vergisi de bizde bu nasıl bir çelişki.

Hyundai i30 gercekten güzel bir araç fakat o fiyatlara mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bekliyorum...Bir sabah uyanacağım ve kabus görüyordun diyecek eşim....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

1.4 atm motor ve 76 bin lira. Leon yine alternatifler arasında başı çekecek gibi.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Aynen leon çok daha mantıklı arkadaşım 1.0 Octavia aldı 2017 makyajsiz kasa 68800 tl ye bulunabilirse bu da mantıklı 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
1 saat önce, Erkut Uysal yazdı:

40 Bin araba, 65 Bin vergi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Bomboş benzinli arabaya 70 bine ucuz der olduk. Bundan sonra manuel araç almak istemediğimi ve boş paketleri de hiç sevmediğimi düşünürsem kolay kolay araba alamam :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık
14 saat önce, Metin Mankal yazdı:

Bekliyorum...Bir sabah uyanacağım ve kabus görüyordun diyecek eşim....

Bence eşiniz sizi hiç uyandırmayacak..:pGerçegin ta krndisi neyse ver mehteri ver

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Dizeli. Bunlarda uzun kasa diye bir şey mi var yoksa standartı bu mu? Oldukça uzun geldi bana 

6AlKsS.jpeg

5WgizQ.jpeg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dizeli. Bunlarda uzun kasa diye bir şey mi var yoksa standartı bu mu? Oldukça uzun geldi bana 

6AlKsS.jpeg

5WgizQ.jpeg

Benim almak istediğim araba bu işte. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Erkut Uysal yazdı:

Şimdi ucuz geliyor bu rakamlar :)

cw diye geçiyor sanırım bu uzun olan i30 lar.

HB olanlar kısa, bu makyajlı sanırım.

u24%20(6).png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sw imiş. Ön arka çok geleneksel kalmış. Yanlar ve tavan modern. Yeni sw yazınca daha başka modern bir araç çıkıyor. Ama uzunluğu çok hoşuma gitti. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bunlar  eski kasa yenisinin hatchbackı bayrağıdır var. Yeni sw geldi mi ?? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...