İçeriğe Yönlendir

Fusion - 1.6 Lux Benzinli mi ? Dizel mi?

Oktay İşler

Recommended Posts

Cenk Önsoy

Üzerindeki lastikler yeni duruyor 2. döneminde henüz, ancak maalesef sert bir araç hepinizin de belirttiği gibi.

@Ekin Güney hocam aracı gördü, birkaç tavsiye verdi, stepne kısmını alttan yalıtma, koltuk altlarına mat benzeri bir ürünle kaplama ve tıkırtıyı azaltma gibi.

Ancak araçta yalnızken sanki arka kapılardan biri veya bagaj kapağı açık kalmış gibi ses duyuyorum veya artık takıntı haline geldi, dışarısıyla direk bağlantım var gibi geliyor ve defalarca kontrol ettiğim oldu, bu durumdan rahatsızım nedense güvensizlik uyandırıyor.

Hani böyle kapı yarım kalmış da ses oldukça yakından geliyor gibi.. Fitiller vs. değiştirme gibi bir uygulama yapsam kesemez miyim :) Dostlar bana bir çare.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
12 saat önce, Cenk Önsoy yazdı:

Üzerindeki lastikler yeni duruyor 2. döneminde henüz, ancak maalesef sert bir araç hepinizin de belirttiği gibi.

@Ekin Güney hocam aracı gördü, birkaç tavsiye verdi, stepne kısmını alttan yalıtma, koltuk altlarına mat benzeri bir ürünle kaplama ve tıkırtıyı azaltma gibi.

Ancak araçta yalnızken sanki arka kapılardan biri veya bagaj kapağı açık kalmış gibi ses duyuyorum veya artık takıntı haline geldi, dışarısıyla direk bağlantım var gibi geliyor ve defalarca kontrol ettiğim oldu, bu durumdan rahatsızım nedense güvensizlik uyandırıyor.

Hani böyle kapı yarım kalmış da ses oldukça yakından geliyor gibi.. Fitiller vs. değiştirme gibi bir uygulama yapsam kesemez miyim :) Dostlar bana bir çare.

Ses problemini cozmekle alakali forumda epeyce gecmis konu var onlara bakabilirsiniz ? 

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Cihan özen

Merhaba ben de bu konuyu fazlasıyla araştırdım son olarak bu forumda aradığım cevabı buldum gerçekten bu şartlarda kararv vermek zor sonuçta 

trafiğe gün de binlerce araç katılıyor zateen yakında şunu diyeceğiz dizel mi benzinli mi hibrit mi elektirikli mi inanın bu günler uzak değil. Bu yazıyı okuyun https://www.tamirsepetim.com/blogs/haberler/73378309-arazide-benzinli-mi-dizel-arac-mi

bu arada Aydın Boysana rahat uyusun nasılsa uyanıcaz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben dizelden memnunum. Yazıdaki dedikleri de olmuyor. Anlamadım ben.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...