İçeriğe Yönlendir

Angelwax drift wax

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar daha önceden uygulama yaptığım araca deneme maksatlı Angelwax drift wax uyguladık ve ürün beni benden aldı desem yeridir daha öncede beyaz araçlara yönelik ürünler uygulamıştım ama hiç biri bunun yerini tutmadı beyaz aracı olan araç sahipleri bence denemeli [emoji4] ürün 33ml angelwax drift wax ürünü www.otomaniax.com.tr sitesinden aldım
Gelelim fotoğraflara
e98a51d62eb29da1fc244a8eee2ae9de.jpg4306655bd037e891d9007b333767aef0.jpg34797e1b748310cdc47da057b15c6ffe.jpg476774578db317e0856f5227b5f4386f.jpg1e07bd947df26b032945168e62bae555.jpged2b64f25acffbb3d97a55b2bc5ccc46.jpg5eaef0347dfab9e8af69566a78ea34b5.jpgb2c3f21309102857dfcf1d3371a03f9d.jpg3174dbec35a5cda1555f0c2bdbc48ca3.jpg6d1d05ec26f24c82ed312f7500df9329.jpgfcd37ba6132b69a477d3954cd2d663f2.jpg2aa88f1325446e9e546b74a760977447.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Anıl Mert

Site aktif değil sanırım Buğra bey?

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Set değil bu pasta cila sonrası wax denemesiydi süngeri yok elle uyguladım

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Daha onceki senelerde kendim seramik yapıyordum ama uğraşmak istemiyorum artık, daha basit uzun süreli koruma için bu ürünü mü? Yoksa Soft 99 coat mı tavsiye edersin??

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Daha onceki senelerde kendim seramik yapıyordum ama uğraşmak istemiyorum artık, daha basit uzun süreli koruma için bu ürünü mü? Yoksa Soft 99 coat mı tavsiye edersin??

Waxlardan uzun süreli koruma beklememek lazım parlaklık olarak ezici üstünlüğü var diyebilirim
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
30 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Waxlardan uzun süreli koruma beklememek lazım parlaklık olarak ezici üstünlüğü var diyebilirim

Teşekkürler sanırım soft 99 dan çok daha parlak ama yorumlardan gördüğüm kadarı ile Soft 99 içi 3-6 ay etkisi var deniyor, bu ürünün nasıldır acaba?? birde bu veya soft99 plastik, cam tüm aksamlara yapılıyor mu?? yoksa sadece metal kaportaya mı yapılıyor?? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

soft 99 fusso kullanıyorum boncuklanma en az 6 ay kalıyor. aracı benzinlik köpüğü ile yıkamıyorum ya su tutup siliyorum ya da çift kova sonax xtreme şampuan ile yıkıyorum.
uygulayalı 3 hafta oldu bundan sonra üstüne bsd de kullanacağım ayda bir bakalım koruyuculuk nasıl olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
(düzenlendi)
55 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

soft 99 fusso kullanıyorum boncuklanma en az 6 ay kalıyor. aracı benzinlik köpüğü ile yıkamıyorum ya su tutup siliyorum ya da çift kova sonax xtreme şampuan ile yıkıyorum.
uygulayalı 3 hafta oldu bundan sonra üstüne bsd de kullanacağım ayda bir bakalım koruyuculuk nasıl olacak

Kullandığınız ürünün tam ismi Soft99 Fusso Coat  doğru mudur?? farklı isimleri ve versiyonları da var sanırım ondan soruyorum. Ürünü plastik aksamlar ve camlara da uyguluyor muyuz, bi sakıncası var mı? yoksa sadece metal kaportaya mı uygulamak gerekiyor? birde uygulama sırasında kuruması için bekleyin sonra silin diyorlar ama kuruma süresi ne kadar veriyorsunuz, kuruduğu nasıl anlaşılıyor?   çok oldu kusura bakmayın ama uygulama yapan birini bulunca sorayım dedim, cevap verebilirseniz sevinirim :)

tarihinde Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
 Kullandığınız ürünün tam ismi Soft99 Fusso Coat  doğru mudur?? farklı isimleri ve versiyonları da var sanırım ondan soruyorum? birde ürünü plastik aksamlar vecamlarada uyguluyor muyuz? bi sajıncası var mı? yoksa sadece metal kaportaya mı uygulamak gerekiyor?? birde uygulama srasında kuruması için bekleyin sonra silin diyorlar ama kuruma süresi ne kadar veriyorsunuz?   çok oldu kusura bakmayın ama uygulama yapan birini bulunca sorayım dedim, cevap verebilirseniz sevirinirim [emoji4]

plastiği uygulama beyazlatır.

camlara uygulama bir işe yaramaz hav yapar

lastik kısımlara uygulama beyazlatır

kroma uygula sorun olmaz.

Tam ismi fusso coat 12 dark wax. 1 sedan araca 20 gr ya gitti ya gitmedi.incecik uygula 10 dk sonra güzelce sil. sıcak araca ıslak araca uygulama hava en az 20 derece olsun gölgede uygula

farların cam değilse uygula güneşten korur sararmayı geciktirir.

sararan farların varsa yazın ayda 1 kere hızlıca uygula sararma çok çok azalır.

sararmamışsa bile uygula sararmasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
9 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

plastiği uygulama beyazlatır.

camlara uygulama bir işe yaramaz hav yapar

lastik kısımlara uygulama beyazlatır

kroma uygula sorun olmaz.

Tam ismi fusso coat 12 dark wax. 1 sedan araca 20 gr ya gitti ya gitmedi.incecik uygula 10 dk sonra güzelce sil. sıcak araca ıslak araca uygulama hava en az 20 derece olsun gölgede uygula

farların cam değilse uygula güneşten korur sararmayı geciktirir.

sararan farların varsa yazın ayda 1 kere hızlıca uygula sararma çok çok azalır.

sararmamışsa bile uygula sararmasın

Tşkler elinize sağlık, aracım beyaz o yüzden açık rengini almam lazım sanırım. lastik kısımlardan kastım tampon (boyalı) ve krom görünümlü ön panjur gibi kısımlardı, buralara uygulama yaparsam olur mu peki?? 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Tşkler elinize sağlık, aracım beyaz o yüzden açık rengini almam lazım sanırım. lastik kısımlardan kastım tampon (boyalı) ve krom görünümlü ön panjur gibi kısımlardı, buralara uygulama yaparsam olur mu peki?? 

Siz light olanını alacaksınız.
olur kroma zararı yok ben uyguladım.
plastikten kastınız yani boyalı tampon ise uygulanır. benim plastik dediğim aracın siyah kısımları yani sadece plastik boyasız kısımlar. bu kısımlarda ağartma yapıyor. en iyi koruma için senede 3 4 kere uygulardanız efsane olur. ben senede 2 kere uyguluyorum. çok km yapmıyorum ve kuş pisliği vs pek olmuyor o yüzden uğraşmıyorum bi yaza girerken bi kışa girerken uyguluyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Teşekkürler sanırım soft 99 dan çok daha parlak ama yorumlardan gördüğüm kadarı ile Soft 99 içi 3-6 ay etkisi var deniyor, bu ürünün nasıldır acaba?? birde bu veya soft99 plastik, cam tüm aksamlara yapılıyor mu?? yoksa sadece metal kaportaya mı yapılıyor?? 

Bu Ürünü metale cama uygulamaya kıyamazsınız
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
12 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

E siyaaah. emoji849.png
Ne kullanacağın.

Dikkatle takip ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Köksal Yılmaz
On 30.04.2017 at 20:50, Mehmet Ozyurek yazdı:

E siyaaah. emoji849.png
Ne kullanacağın.

Renge takılma abi, pazarlama taktiği

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...