İçeriğe Yönlendir

Sahil Bisikleti Tavsiyesi

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök
13 saat önce, Mert Gülkokan yazdı:

İlla katlanır alacaksanız carraro ve bianchinin 21 vitesli katlanırlarına bakın fiyatları 1000 tl civarı

katlanması çok şart değil fiyat performansta beni üzmicek hertürlüsü olur 2 tane alacağım çünkü  fiyatı çok artıramıyorum

internette bakıyorum ümit diye bir marka var 400 500 civarına bisikletleri var onlar iş görürmü hiç bulaşmıyımmi yoksa ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bisikletin sorun çıkartacak bi parcasi var mi ki marka beğeniyoruz acaba? Kadro agirligi belki etken olabilir ama markayi bilemedim. Ben olsam en ucuzuna yonelirdim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

katlanır istiyorsan ali bu işi hakkı dahon dur katlanır alacaksan tek diyeceğim marka :D adam ları işi sıf katlanır bisiklet yapmak 

5 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bisikletin sorun çıkartacak bi parcasi var mi ki marka beğeniyoruz acaba? Kadro agirligi belki etken olabilir ama markayi bilemedim. Ben olsam en ucuzuna yonelirdim.

sani kısaca acıklama yapayim :D tofaş la mercedes bir mi eski den bindiğim bisiklette 20   km pedal ceviriyordum 1 hafta kendime gelemiyordum  şimdi 40 km ceviriyorum sıkıntı olmuyor :D:D ne para o kadar randuman :p 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ben çocukluğumdan aklımda kalan vitesleri simanho olsun denirdi aklımda kalan o bakarkende vitesi ne marka diye bakıyorum  :D

uğur katlanır olması şart değil çıkabileceğim max noktada onu gördüm o yüzden söyledim uygun fiyatlı 2 tane hoş güzel bir bisiklet tavsiye link vs varsa aklında çok makbule geçer açıkçası. 

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Tern var bende 2 tane.

Mevsim gelsin de binelim diye bekliyoruz.

Marka olarak da tavsiye edebilirim Tern'i.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
ben çocukluğumdan aklımda kalan vitesleri simanho olsun denirdi aklımda kalan o bakarkende vitesi ne marka diye bakıyorum  [emoji3]

uğur katlanır olması şart değil çıkabileceğim max noktada onu gördüm o yüzden söyledim uygun fiyatlı 2 tane hoş güzel bir bisiklet tavsiye link vs varsa aklında çok makbule geçer açıkçası. 

Limit ne ali ona göre düşerse haber verek
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Uğur Çınar yazdı:

Limit ne ali ona göre düşerse haber verek

500 civarı + - biraz daha inip çıkarız işte 2 adet alırım denk düşerse 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
500 civarı + - biraz daha inip çıkarız işte 2 adet alırım denk düşerse 

Sahibinden ı kovala ama fatura garanti li olsun olmadı decathlon à bak fiyata Göre idare eder bisikletleri
Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 dakika önce, Uğur Çınar yazdı:

Sahibinden ı kovala ama fatura garanti li olsun olmadı decathlon à bak fiyata Göre idare eder bisikletleri

decathlona bakacam aynen birde bisikletçiler çarşısına bakim diyorum neler var belki çıkar bişeyler

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Umit su an ne durumda bilmiyorum ama eski modelleri düsmeye gelmiyordu hic. Parcalaniyordu hemen.
Aslinda ikinci el mantikli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...