İçeriğe Yönlendir

2009 Model Corolla İçin LPG Önerisi

Mehmet Çil

Recommended Posts

Mehmet Çil

İyi akşamlar herkese. 2009 corolla yarı otomatik aracım var. 98bin km.de lpg taktırmak istiyorum ama kararsız kaldım. Her kafadan bir ses çıkıyo. atiker, brc, zavoli ve prins seçenekler arasında. Atiker in grand ve gold modelleri iyi diyolar. Prins in de teknomax ve silverline modellerini önerdiler. Prins teknomax 2200 civarı silverline 3000 civarı. Lpg kiti kadar usta da önemli. Hangi ustayı arasam kendi taktığı modeli öneriyor. Sizin öneriniz nedir? Şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Prins kullanıyorum arabanın performansından hiçbirşey kaybettirmiyor. Şuana kadar sorun yaşamadım.

Bütçeye göre prins yada brc derim. Toyota zaten lpg ile tam uyumlu motora sahip.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Rav4 e Brc taktırdım. Sıkıntısız kullanmıyorum. Performans da anlayabildiğim bir far yok. Taktıracağınız yer sizin sorularınız arabanın aynısından ne kadar takmış. Ona dikkat edin öğrenin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Çil
On 03.05.2017 at 23:58, Erdoğan Temur yazdı:

Prins kullanıyorum arabanın performansından hiçbirşey kaybettirmiyor. Şuana kadar sorun yaşamadım.

Bütçeye göre prins yada brc derim. Toyota zaten lpg ile tam uyumlu motora sahip.

Hangi modeli kullanıyorsunuz?

On 04.05.2017 at 13:55, Murat Atagenç yazdı:

Cumartesi günü technomax taktırdım zaten liste fiyatı 1960 lira. Benim taktırdığım yer 1700 liraya takıyor.

http://www.prins.com.tr/lpg-kiti-donusum-fiyatlari

Hangi ilde taktırdınız? Bana 2100 peşin fiyat dediler teknomax için

Yorum bağlantısı
Mehmet Çil
On 04.05.2017 at 14:49, Arif Aykın yazdı:

Atiker gold 1500 tl ye taktırdım problemsiz 3 aydır 

Bana da atiker in gold ya da grand serisini önerdiler ama genel olarak uzun vadede atiker kullananlar olumsuz yorum yapıyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
5 saat önce, Mehmet Çil yazdı:

Bana da atiker in gold ya da grand serisini önerdiler ama genel olarak uzun vadede atiker kullananlar olumsuz yorum yapıyorlar

Orasını bilemiyorum takdir sizin maddiyat sizin

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
6 saat önce, Mehmet Çil yazdı:

Hangi ilde taktırdınız? Bana 2100 peşin fiyat dediler teknomax için

Tokat

linkte verdiğim gibi, zaten kitin liste fiyatı 1900 lira nasıl oluyor da 2100 fiyat veriyorlar. Başka bir yere gidin

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
13 saat önce, Mehmet Çil yazdı:

Silverline 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...