İçeriğe Yönlendir

Nasiol Zr53 uugulaması nasıl yapılır

Buğra Höngül

Recommended Posts

Okan Tansel

Ürün kalitelerini artıracağına düşürmleri tercih listemizden çıkmalarına neden oldu aslında. yoksa çok sevdiğim ve defalarca uyguladım bir üründü.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Ürün kalitelerini artıracağına düşürmleri tercih listemizden çıkmalarına neden oldu aslında. yoksa çok sevdiğim ve defalarca uyguladım bir üründü.

Yorum sizlerin vallahi bişey diyemem :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yazık oldu, duy sesimizi firma, piyasaya ilk çıkan şampuanlar deterjanlar sabunlar gibi ilk zamanlar çok iyi yapıp sonradan formulü bozulan bu ürünler gibi yaparsanız iş biter, o malları nasıl almıyorsak sizinkinide almayız, sıkıntı yok, mal çok, basarım parayı iyisini alırım sizinkide mazi olur, siz bilirsiniz....

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Kaçırdığım bir şey mi oldu ? 2 yıl önce uygulamıştım çok memnun kaldım.Bu yıl yine almayı düşünüyordum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kapalı özel havalandırmalı yer bulmak iyi şans bunu sürmek için

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Vaktinde detailturkey de üyeler olarak son kullanıcı testinin kralını yaptık sonra gidip detailworld forumuna sponsor oldular(ilk bir veya iki yıl komik paralara dmbize de olmuşlardı). Yerli firmayız(üniversite ile de bağları vardı araştırma ekibi olarak) diye ilk çıktığında 50 tl 30 ml tek şişe idi beğenenler artınca mf bez 1 çift eldiven 2 pamuklu aplikator ve janjanli kutuda uçtu fiyatı.

Ben de isterim yerli firmayı desteklemeyi ama sonradan ne düşündüler ise uzaklaştılar kendi tüketicisinden.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
10 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Buğra iyi akşamlar.

Sorun olmazsa bir şey danışmak istiyorum. Turkcell sarı kutu puandan 500 puan karşılığında 400 tl olan ACT180 boya korumayı AUTOCLUB 199 tl ye yapıyormuş.

Sence değer mi?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Buğra iyi akşamlar.
Sorun olmazsa bir şey danışmak istiyorum. Turkcell sarı kutu puandan 500 puan karşılığında 400 tl olan ACT180 boya korumayı AUTOCLUB 199 tl ye yapıyormuş.
Sence değer mi?

Tabiki sorun olmaz abi siz sorun diye burdayımda içeriği nedir uygulamada neler yapıcaklar bütün bayileri aynı demiyorum ama burda bi arkadaşımıza wax sürüp 150 lira almışlar detayları öğrenmekte fayda var
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
15 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

yazık oldu, duy sesimizi firma, piyasaya ilk çıkan şampuanlar deterjanlar sabunlar gibi ilk zamanlar çok iyi yapıp sonradan formulü bozulan bu ürünler gibi yaparsanız iş biter, o malları nasıl almıyorsak sizinkinide almayız, sıkıntı yok, mal çok, basarım parayı iyisini alırım sizinkide mazi olur, siz bilirsiniz....

+1500

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
20 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Tabiki sorun olmaz abi siz sorun diye burdayımda içeriği nedir uygulamada neler yapıcaklar bütün bayileri aynı demiyorum ama burda bi arkadaşımıza wax sürüp 150 lira almışlar detayları öğrenmekte fayda var

Teşekkürler Buğra.

Şu linkteki uygulama anladığım kadarıyla. Sitede 400 yazıyor act180 uygulaması. Tabii buradaki kadar detaylı uygulama yapılır mı bilmiyorum.

https://www.autoclub.com.tr/act180-boya-koruma/

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Teşekkürler Buğra.
Şu linkteki uygulama anladığım kadarıyla. Sitede 400 yazıyor act180 uygulaması. Tabii buradaki kadar detaylı uygulama yapılır mı bilmiyorum.
https://www.autoclub.com.tr/act180-boya-koruma/

Fikret abi ben yıkadım kil attım maskeleme yaptım derken 4saat olmasada 2saate yaklaşıyor bana mantıklı gelmedi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
2 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Fikret abi ben yıkadım kil attım maskeleme yaptım derken 4saat olmasada 2saate yaklaşıyor bana mantıklı gelmedi

Tamam Buğra sana mantıklı gelmediyse vazgeçtim. Çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Tamam Buğra sana mantıklı gelmediyse vazgeçtim. Çok teşekkür ederim.

Rica ederim abi uygulama yaptırcaksan yardımcı olurum ben sana işini iyi yapan arkadaşlarım var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
14 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Rica ederim abi uygulama yaptırcaksan yardımcı olurum ben sana işini iyi yapan arkadaşlarım var

Uygulama zamanı geldi gibi sanki araç yazın 6 yılı dolduracak. Sadece kendim 3-4 ayda bir meguiars next ile koruma yapıyorum ve fırçasız yine next şampuan ile yıkatıyorum. Sanırım bir kil uygulaması yapmak gerekir. Şu okullar kapansın kısmet olursa bir ziyaret ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...