İçeriğe Yönlendir

Araç içi kamera tavsiyesi

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
1 saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Tek hayal kırıklığım cama bağlanan aparatın yapışkanlı olması oldu. Çünkü tamamen sökmek ve takmak istiyordum arada kendi aracımda da denemek için.Uzun vadede sıcak ya da soğuktan etkilenir mi acaba? Ya da bu kamera için vantuzlu bir montaj aparatı bulunur mu? Kamera duayenlerine soruyorum.

Her ikisi montaj şeklinin de dezavantajları var.. Vantuzluda sök tak pratik ancak zamanla deforme oluyor ve olur olmaz zamanda düşüyor.. 

Yapışkanlı olanda sök tak eziyet ve bant kalitesiz ise bu da düşebiliyor.. 

Senin kamera bildiğim kadarı ile çeşitli aparatlar için uygun.. Vantuzlu bir sabitleme aparatı bulabilirsin ona.. 

Sıcaktan falan zarar göreceğini sanmıyorum. Benim hiç bir kameram zarar görmedi. 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Abi benim arabada Zafer'den aldığım Gitup 1 var. O vantuzlu, ama aksiyon kamerası olduğu için her türlü aparatı var. Yeni alınan ise çok üniversal bir bağlama sistemine sahip değil. Ama Okan yapışkan kısımlarını değiştirmiş, inşallah sıcaktan etkilenip düşmez.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Okan yapışkan kısımlarını değiştirmiş, inşallah sıcaktan etkilenip düşmez.

Düşmez

Düşse de bişey olmaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
18 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Düşmez

Düşse de bişey olmaz :)

Abi Düşme şansı yok çünkü 3m çiftaraflı bandı ile değiştirdim. hatırlarsan benim peugeoutun dışına ek bir ayna koymuştum kelebek camına aylarca ki saterken sökmek imanımı gevreti çamur toz ,su ,sıcak gördü banamısın demez kelebek cam kırılıyordu nerdeyse, o denli sağlam .benim kameraların tamamını bu banla değiştirdim.beton bildiğin. Cenk hocama önerdim ürün Olgu bir ara önermişti çok pratik bişi . eskiden gerbeste satılıyordu şimdi satılmıyor.şu ürün 

Quad Lock Universal Adapter

Altarnatif bişiler bulursam Yazacam zaten .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Okan Tansel yazdı:

3m çiftaraflı bandı ile değiştirdim.

Bir kaç defa aliexpress'ten aldım.. Sahte çıktı.. Bildiğin sağlam bir satıcı var mı ?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

ben bu ürünü kullanıyorum her derde deva

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Karabekiroglu

Bende almayı planlıyorum başıma bugün bı iş geldi kamera olsa daha kolay çözüm bulacaktık ama iş uzadı, artık araçda kameranın olması kanatine vardım... 100$ bütçe ayırabilirim bu işe... Yeni tavsiye link veya satan vs varsa rica edicem...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
34 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Bende almayı planlıyorum başıma bugün bı iş geldi kamera olsa daha kolay çözüm bulacaktık ama iş uzadı, artık araçda kameranın olması kanatine vardım... 100$ bütçe ayırabilirim bu işe... Yeni tavsiye link veya satan vs varsa rica edicem...

A119 Al

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...