İçeriğe Yönlendir

Nissan Qashqai J10 otomatik şanzıman yağı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
52 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

PO temin ederdik uygun fiyatlı :fiuw:

Ne kadar uygun  :)

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne kadar uygun  :)

7,5 Lt mi ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

7,5 Lt mi ? 

Evet... 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
On 5/14/2017 at 12:34, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynı motor aynı şanzıman. Ebrar telefonunu yazar mısın bana. Şanzımanla ilgili bir şey soracağım.

Biraz geç gördüm yazdım hemen mehmet abi 

On 5/14/2017 at 22:59, Servet Aydın yazdı:

Edc olsa 6 litre ile gezer o araç

Dizelleri tork converter, 1.6 ve 2.0 benzinli olanlar cvt

1.5 dci manuel 4x2 qashqai var dayımda 2012 model. Manuel olmasına rağmen şehirdışında bile 7.4 litreden aşşağıya inmedi otomatikte yakıt yükselmezmi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
29 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

1.5 dci manuel 4x2 qashqai var dayımda 2012 model. Manuel olmasına rağmen şehirdışında bile 7.4 litreden aşşağıya inmedi otomatikte yakıt yükselmezmi 

Bu imkansız. Enjektörlerini vs kontrol ettirsin. Aynı motor ve şanzımanlı duster'lar şehir içi 6.5'la geziyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Biraz geç gördüm yazdım hemen mehmet abi 

Bu imkansız.. 

Ben 150 beygir 2,0 dCi tork konvertörlü otomatik ile ile 120 km hızla 6 litre yakıyorum ki.. Hızımı 110 a düşürürsem 5,8 leri görüyorum.. 

100 denemedim hiç.. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Samsun Ankara arası arabada 5 kişi + bagaj ağzına kadar dolu. Ağırlıktan dolayı normal değilmi yoksa enjektör kontrolü mü gerekir. 210 bin kilometrede 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Samsun Ankara arası arabada 5 kişi + bagaj ağzına kadar dolu. Ağırlıktan dolayı normal değilmi yoksa enjektör kontrolü mü gerekir. 210 bin kilometrede 

Şehir içi boş olarak 6.5 görüyorsa şehir dışı full olan aracın o yakıtı görmesi normal o zaman. Kullanım da edeplidir diye düşünüyorum ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
6 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Şehir içi boş olarak 6.5 görüyorsa şehir dışı full olan aracın o yakıtı görmesi normal o zaman. Kullanım da edeplidir diye düşünüyorum ama :)

Edep konusunda söz veremem :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hem basacak hem az yakacak. Oldu canım

oldu janım :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-elektrikli-araclar-elektrikli-otomobil-elektrik-421730024/detay

kurtarmaz diyorsan P100D verelim, şarjıda dert etme,  tükkanın çatıya portifle çık şunları döşe yeter :D

https://www.tesla.com/solarroof

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...