İçeriğe Yönlendir

Avgo and 1500

İsmet Keçik

Recommended Posts

İsmet Keçik

2004 c-max aracıma bu cihazı düşünsem fikriniz ne olurdu yanında gps anteni,c-max için çerçeve, geri görüş kamerası da var yaklaşık 820 tl oluyor fiyat uygun geldi bir android sisteme göre6619c658061688bd689bc6cd763b62a5.jpg49a179139e151c18aed3437f7dd9abde.jpg

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Kullanan birisi var ise deneyin.roadstar almıştım connectte. Android hiç memnun değilim 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Kullanan birisi var ise deneyin.roadstar almıştım connectte. Android hiç memnun değilim 

Yapma yav [emoji54] Kullanan biriside yok ki çevremde. Sizin cihazın modeli neydi özelliklerini incelesem
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Yanlış hatırlamıyorsam roadstar R9200 gibi bir şeydi, yanlış da biliyor olabilirim. Oto teypçiler bu konu da yardımcı olabilir. Sonuçta işin içindeler biliyorlar 

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Başka görüşü olan var mı veya daha başka tecrübeleri olan?

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Yok zaten sony değil aux olmayan cddj tuşlu cd6000 serisi yoksa sony olsa bende size katılıyorum aux olmuyor usb takamıyorum mp3 çalmıyor.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bu paralardaki teypler kalitesizdir hep orjinal ses kalitesini kesinlikle unutun buna razıysanız alın

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
9 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Göbek güzelmiş, cihazı bilmiyorum.

çok iyi yahu. :)

3 sene once cmax da roadstar 8110 kullanmistim. android degildi. pek bir özelliği de yoktu

imkan varsa pioneer bakin

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

ben şimdiki aracim icin iyi birsey bakmistim. 2.000-2.500tl gibi bir fiyat cikardilar. (son sistem android)

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Aynen satıcı arkadaşın göbeği[emoji3] sağolsun foto isteyince atmıştı. Valla o kadar para vermek istemiyorum onun için bu cazip gelmişti android 5.1 ve 1 gb ram olması belki iyidir tabi 2 gb olsa daha süper olurdu ama dedim ya baya kararsız kaldım

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ben 2 sene önce avgo bağlattım focusa. Android olmayan kara düzen [emoji846] ses kalitesi bence çok kötü değil. Yalnız tv çekmiyor. Radyo çok vasat. Bu paralara çok kalite beklemeyin. Ama sizide yarı yolda bırakmaz. 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Bende de navitech var. Radyosunun orjinal teybine göre ses kalitesi düşük. İlginç olan mp3, sd kart, usb bellekte ses mükemmel. Radyo ile aralarında uçurum var. Bu radyonun çekiş ve ses kalitesinin arttırmanın bir yolu yokmu? yoksa cihazlar kullanışlı.  Tv, navigasyon,arka kamera,bluetooth,video,resim,mp3. 

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Yok zaten tv den bir beklentim yok açıkçası ama wifi olması bence iyi olur sıkılırsan bağla telefona devam ey gibi bir düşüncedeyim ama dedim ya tam bilmiyorum. Peki cd changer kısmına bağlanan usb aparatlar hakkında bilgisi olan varmı o imkanımda olabilir de onun için soruyorum

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bence siz sony teyp bulun ,aux çıkışınada bulutut cihazı takıp cep telefonundan müzik dinlemenin keyfine varın.. bende sony vardı,navitec taktım 2006 cmax a,şimdiki aklım olsa takmazdım..bulutut cihazıyla müthiş seste müzik dinlwniyordu..;)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bence beklenti meselesi, ben çok verim alacağınızı zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Bir tane sony bulmuştum oda şansıma arızalı çıktı. Tekrar iade ettim. Sonylere de 300 600 arası para istiyorlar. Sanki ikinci el bir cihaza göre pahalı gibi ama tabi kesin konuşmuyorum. Şu an bulunduğum yerde çıkma bulamam internette de herkese güvenemiyorum. Şimdi yoldan 150 km yoldan geldim radyonun çektiği yerde idare ediyorum çekmediği yerdede kapatıyorum. Bilmiyorum. Araçta çok gürültülü olmasada müzik severim mp3 dinleme şansım olursa kafama göre takılıyorum. Ama bu aracımda yok.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Peki bu changer kısmına takılan usb aparatlar hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, İsmet Keçik yazdı:

Peki bu changer kısmına takılan usb aparatlar hakkında bilgisi olan var mı?

Alıp da çalıştırabilen olmadı galiba.. 

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Yapma abi ya. Bir arkadaş yakında avusturyadan gelecek ondan isteyecektim. Sıkıntı ne oluyordu abi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...