İçeriğe Yönlendir

Avgo and 1500

İsmet Keçik

Recommended Posts

İsmet Keçik
Yine de yorumları bekleyelim [emoji4]

Doğru söylüyosun abi. Yorumlar önemli[emoji4] [emoji4] Ama şu resimlerini attığım avgo hoşuma gitmedi değil. Yine de bilemedim.
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
4 saat önce, İsmet Keçik yazdı:

Peki bu changer kısmına takılan usb aparatlar hakkında bilgisi olan var mı?

@Tahir İlter Kullanıyor. O açıklamasını yapar size.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

RDS serisine ait olanı var bende.3 senedir falan sorunsuz kullanıyorum çevremde de alanlar oldu onlarda da problem çıkmadı. Konu açmıştım zamanında linkini atayım buraya detaylı yorumlar mevcut. 

Araştırmaya başladığımda açmıştım bu konuyu.Konunun ilerleyen kısımlarında kullanım tecrübeleri ve kullanıcı yorumları olması lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
RDS serisine ait olanı var bende.3 senedir falan sorunsuz kullanıyorum çevremde de alanlar oldu onlarda da problem çıkmadı. Konu açmıştım zamanında linkini atayım buraya detaylı yorumlar mevcut. 

Çok teşekkür ederim bendeki cihaz bu, almayı düşündüğümde diğer aparatb7bbfd666441fbe9cf6677547a64be6f.jpga049d8c01e6c950166558e0252778f6c.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Teyp modellerine göre cihazlar ve(ya) girişleri değişiyor. Mantık aynı cd changer taklidi yapıyor bu cihazlar :) 

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Peki bunun için klasörlemeyi nasıl yapıyoruz usb de. Birde usb takılı iken aux a geçiş falan nasıl oluyor. Sonuçta bende yalnızca cddj tuşu var.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
2 dakika önce, İsmet Keçik yazdı:

Peki bunun için klasörlemeyi nasıl yapıyoruz usb de. Birde usb takılı iken aux a geçiş falan nasıl oluyor. Sonuçta bende yalnızca cddj tuşu var.

CD01,CD02,....,CD06 şeklinde klasör açıyorsunuz. Max.6 klasör her klasör Max. 99 şarkı olabiliyor. Aux kısmını hiç kullanmadım kullanan biri yorumlar umarım. Cd tuşuna basınca bu cihaza geçiş yapıyor. ARaçta cd değiştirici varmış gibi teybin ilgili tüm fonksiyonlarını kullanabiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Hmm yani rahat iş görüyor mp3 için. Size çok teşekkür ediyorum. Baya yardımcı oldunuz şimdi geldi bu parça benim teybe olur mu ona bakmaya. Sizde linkleri atarsanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ses kalitesinden fazlasıyla memnunum. Link denk gelirse atayım N11 de falan vardı ama fiyatları fazlasıyla uçmuş. Ben 120 liraya falan almıştım en son yeğenim 210 a aldı. 

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Ses kalitesinden fazlasıyla memnunum. Link denk gelirse atayım N11 de falan vardı ama fiyatları fazlasıyla uçmuş. Ben 120 liraya falan almıştım en son yeğenim 210 a aldı. 

Valla bende baktım bizim ülkemizde biraz pahalı geldi yurt dışındada ort. 160 tl ye buldum.
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yurt dışı alışverişte iade veya değişim şansı pek olmayacağı için emin olmak lazım girişlerinin uyumuna.  

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Yurt dışı alışverişte iade veya değişim şansı pek olmayacağı için emin olmak lazım girişlerinin uyumuna.  

Aynen bende getirecek arkadaşa foto atıp destekleyip desteklemeyeceğini soracam
Yorum bağlantısı

Avgo nun Androidli focus için 10" bu cihazını kullanıyorum çok memnunum. Tabii ki ara sıra ufak takılmalar olmuyor değil ama kullanışlı ve fonksiyonel oluşu nefis. Ses kaliteli ve çıkışları oem Sony den daha iyi

06cf91864f336e5d7c505911b14bdc23.jpg

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
21 dakika önce, Ozan Altundal yazdı:
Avgo nun Androidli focus için 10" bu cihazını kullanıyorum çok memnunum. Tabii ki ara sıra ufak takılmalar olmuyor değil ama kullanışlı ve fonksiyonel oluşu nefis. Ses kaliteli ve çıkışları oem Sony den daha iyi 

Yav arkadaş içimizi eritme[emoji4] bundan sadece focusa var benim araç c-max

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Ses olarak Sony sen iyise alınır [emoji4]

Aslında forumda satan biri varsa teyp sağlamsa değerlendirilebilir[emoji5][emoji5] Var mı bildiğiniz biri
Yorum bağlantısı
Cihan Göllü

Aslında forumda satan biri varsa teyp sağlamsa değerlendirilebilir[emoji5][emoji5] Var mı bildiğiniz biri

Sony teyp mi?
Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Sony olacaktı. Sizin çerçeve kare tipmi oval mi

Kare olandan bildiğiniz sağlam birinde var mı?
Yorum bağlantısı
İsmail Avgören

ben kendi aracımda avgo marka teyp kullanıyorum ,bence çok kullanışlı dokunmatiği filan çok iyi mp3 çalar bluetooth var telefonunuzla eşleştirin hem müzik hem de telefon çağrılarına cevap vere bilirsiniz.Ses kalitesi gayet iyi ileriye dönük anfi sub bağlarsanız çıkışlar mevcut sisteminizi geliştire bilirsiniz.Tabiki en önemlisi direksiyon kumanda kolu bağlana biliyor aktif oluyor.Orjinal teybinize aux aparatları mevcut bağlana bilir mp3 dinleye bilirsiniz bu sayede,Ben sese çok önem veriyorum diyorsanız mutlaka alpine,pioneer,kenwood,bu 3 marka olabilir. O zaman arcınızda çok güzel akustik sesi yakalarsınız ama terciğiniz alpine olsun süper ötesi diğer aracımda kullanıyorum her zaman dinlediğiniz şarkı size çok farklı gelecek müzik deki tüm enstüramanların sesi kulağınıza gelecek varsa merak ettiğin cevablayım. mesela pioneer ünite jbl 5 kanallı amfi, ön kapı ve arka kapılara infinitiy compenant hoparlör veya jbl marka subwoofer olarak yumuşak tonlamalı ses istiyorsanız focal veya alpine .Bu tesisatı aracına kur arabadan inmessin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
ben kendi aracımda avgo marka teyp kullanıyorum ,bence çok kullanışlı dokunmatiği filan çok iyi mp3 çalar bluetooth var telefonunuzla eşleştirin hem müzik hem de telefon çağrılarına cevap vere bilirsiniz.Ses kalitesi gayet iyi ileriye dönük anfi sub bağlarsanız çıkışlar mevcut sisteminizi geliştire bilirsiniz.Tabiki en önemlisi direksiyon kumanda kolu bağlana biliyor aktif oluyor.Orjinal teybinize aux aparatları mevcut bağlana bilir mp3 dinleye bilirsiniz bu sayede,Ben sese çok önem veriyorum diyorsanız mutlaka alpine,pioneer,kenwood,bu 3 marka olabilir. O zaman arcınızda çok güzel akustik sesi yakalarsınız ama terciğiniz alpine olsun süper ötesi diğer aracımda kullanıyorum her zaman dinlediğiniz şarkı size çok farklı gelecek müzik deki tüm enstüramanların sesi kulağınıza gelecek varsa merak ettiğin cevablayım. mesela pioneer ünite jbl 5 kanallı amfi, ön kapı ve arka kapılara infinitiy compenant hoparlör veya jbl marka subwoofer olarak yumuşak tonlamalı ses istiyorsanız focal veya alpine .Bu tesisatı aracına kur arabadan inmessin

Çok teşekkür ederim avgo hangi seri idi sizdeki direk uyumlu oem mi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...