İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Yazılım İle Ne Kadar Beygir Artışı Yapılabilir

Akın Yılmaz

Recommended Posts

Akın Yılmaz

Hayırlı günler dilerim,yaşım 18 ve fiesta v almayı düşünüyorum tek kapı alacağım ve 1.4TDCİ alırsam eğer,ne kadar beygir artışı yaşarım,hiç yaptıran oldumu?
İYİ FORUMLAR DİLERİM.

Yorum bağlantısı
Akın Yılmaz
(düzenlendi)
3 saat önce, Tarkan Mutcalı yazdı:

selamlar. ben paşaoğlunda yaptırdım. gayet memnunum yakıt olarak düştü ve performans olarak normal 1.6 fiestalarla nerdeyse aynı

biraz'da olsa performansı artışı olmaz mı? Örnek olarak orijinali 75Hp yazılımlı halı 100Hp gibi?

tarihinde Mehmet Ozyurek tarafından düzenlendi
Yazı tipini gerekmedikçe değiştirmiyoruz Akın Bey.. Bilginize.
Yorum bağlantısı
Alper Keskin
12 saat önce, Akın Yılmaz yazdı:

biraz'da olsa performansı artışı olmaz mı? Örnek olarak orijinali 75Hp yazılımlı halı 100Hp gibi?

Bahsedilen şey zaten gücün artmış olduğu Anıl. Almayı düşündüğün araç 68 beygir. Tarkan Bey'in bahsettiği gibi işlem sonunda araç 1.6 fiestalara kafa tutuyor ise tahmini 90 beygir civarına ulaşılmış demektir. Yazılım firmalarının iddia ettiği güç artış değerleri de yaklaşık olarak bu miktarlarda. Aracı 68hp/160Nm den yaklaşık olarak 90hp/200Nm lere çıkardıklarını iddia ediyor firmalar.

Yorum bağlantısı
Akın Yılmaz
On 16.05.2017 at 02:24, Alper Keskin yazdı:

Bahsedilen şey zaten gücün artmış olduğu Anıl. Almayı düşündüğün araç 68 beygir. Tarkan Bey'in bahsettiği gibi işlem sonunda araç 1.6 fiestalara kafa tutuyor ise tahmini 90 beygir civarına ulaşılmış demektir. Yazılım firmalarının iddia ettiği güç artış değerleri de yaklaşık olarak bu miktarlarda. Aracı 68hp/160Nm den yaklaşık olarak 90hp/200Nm lere çıkardıklarını iddia ediyor firmalar.

İlginiz için çok sağolun iyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
50 dakika önce, Akın Yılmaz yazdı:

İlginiz için çok sağolun iyi günler dilerim.

Akın Bey, üç mesajınızı da düzelttim ve 2. mesajınızda bilgilendirmiştim.. Gerekmedikçe yazı tipini değiştirmiyoruz bilginiz olsun. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...