İçeriğe Yönlendir

Portatif hamak

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın

Merhaba arkadaşlar. 19 aylık erkek evladım var ellerinizden öper. 1 aylıktan itibaren bizim çocuğu ana dizi diye bir şey almıştım bunda büyüttük uyuttuk bizim hanım bundan dolayı hiç ayağında sallayarak uyutmadı çocuğumuzu. Şimdi ana dizinde uyuyamıyor uzun süre. Beşiğine koyduğumuzda ise 45 dk 1 saatte 1 uyanıyor ama ana dizinde uyuduğu vakit 3 saat 4 saat neredeyse deliksiz uyuyor. Hamak alayım diyorum ama sağlıklımıdır, dönüp düşme tehlikesi varmıdır? Kullanan var mı acaba. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ana dizi bu ürün.

j8mg9m.png

Bu da portatif hamak

EgkmXZ.png

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

çok kıytırık bir şeye benziyor hamak. çocuk düşebilir. biz kraft oyun parkı almıştık doğduğundan beri onda hem sallamak için ayakları da var. bunlar uzun süreli kullanılacak şeyler değil boşa masraf bana göre

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Park yatak diyorlar altına sallana metal ayakda takılıyor düşme tehlikesi yok tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende chicco markalı olanı var zaten ama sallanmıyor alttan ayak takılanlardan değil tekrar onlardan almak istemiyorum ondan sordum alacak olduğum ürün resimdeki değil buna benzer olanlar mevcut onlardan düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Resimdeki gibi bir hamağımız var.Bir çocuk büyüttük şimdi aynı hamakta ikincisi büyüyor.Hiç düşmediler.Seyehatlerde bagaja koyup götürüyoruz istediğimiz yere.Yatak gibi içinde uyuyor çocuk.Park yatak her yere taşınmaz ve amacı farklı.Bende park yatakta var evde geceleri onda uyuyor.Ama hamak ve park yatak aynı şeyler değil ,hamak gerçekten olmazsa olmaz ekipman diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

bu gene iyiymiş, eskiden tavanlarda asılı halkalara bağlanan uzun iple yapılan beşik/hamaklar vardı, yerden de 1 metre falan yüksekti bu ne ki, uzunca da bir iple oturduğun yerden çekilir sallanılırdı.. o neslin çocuklarıyız şükür iyiyiz :=)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
4 saat önce, Ahmet Türedi yazdı:

Resimdeki gibi bir hamağımız var.Bir çocuk büyüttük şimdi aynı hamakta ikincisi büyüyor.Hiç düşmediler.Seyehatlerde bagaja koyup götürüyoruz istediğimiz yere.Yatak gibi içinde uyuyor çocuk.Park yatak her yere taşınmaz ve amacı farklı.Bende park yatakta var evde geceleri onda uyuyor.Ama hamak ve park yatak aynı şeyler değil ,hamak gerçekten olmazsa olmaz ekipman diyebilirim.

Kaç yaşına kadar kullandınız acaba

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
5 saat önce, Arif Aykın yazdı:

Kaç yaşına kadar kullandınız acaba

Sizin 19 aylıkmış çocuk ,onun için küçük olabilir.1,5 yaşına kadar kullanılabiliyor.En azından biz okadar kullanmıştık.Sizin çocuk nerdeyse hamaklık yaşını doldurmuş belki 2 yaşına kadar idare edebilir ama sizin için belki ölü yatırım olabilir.Bebekler daha küçükken alınması gereken bir ürün hamaklar.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Tavsiye etmiyorum. sıkıntılı bir ürün bu .

Salanan büyük boy beşik almanızı tavsiye ederim yatağında uyuma alışkanlını kazanması önmli . yoksa kök söktürüyorlar demedi demeyin .hele birde kuca alışırsa e birde kilosu artarsa maşallah belin kopar  o kadar diyore.

Tecrübeyle sabit.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
bu gene iyiymiş, eskiden tavanlarda asılı halkalara bağlanan uzun iple yapılan beşik/hamaklar vardı, yerden de 1 metre falan yüksekti bu ne ki, uzunca da bir iple oturduğun yerden çekilir sallanılırdı.. o neslin çocuklarıyız şükür iyiyiz :=)

yanlız o nesil 35 noktadan kundakla bağlı olduğu için kaza ihtimali yoktu [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Artık kocaman çocuk olmuş. Beşikte hamakta rahat edemezki. Normal yatakta yatmalı. Korkulukları olan bir yatak alın rahat rahat uyusun. 

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

2. resimde olandan uzunca süre kullandık hatta gezmeye giderken bile götürdük. Çocuklar küçükken iyide 1,5 yaşından sonra kız sığmadı oynamak için binerken veya kardeşini sallamaya çalışırken ufak kazalar olmadı değil :)

19 aylık için biraz küçük gelirler hele çocuk haraketli ise çok sıkıntı olur.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

zaten şu anda evde oyun parkı 120 ye 60 mevcut onun içinde de 120 ye 60 ortopedik yatak mevcut ona yattığında 45 dk ancak uyuyor. 2 tane altta köpek dişi kaldı onlar çıkmak üzere belki ondan dolayı çok huzursuzdur şu anda sadece araştırırken gördüm sizlere sormak istedim teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arif Aykın

İnternetten Paşa Bebek Hamak aldım. Ürünü civil mağazasında inceleme şansım olmuştu. Bizim çocuk maşallah hiç yadırgamadı ve çok seviyor. Uykusu geldiğinde tahtasından tutup sallıyor uykum geldi demek için :)

Ben piknik, tatil veya misafrlik gittiğimizde ve uzun süre kullanabilmek amacıyla 0-7 yaş grubu aldım memnun kaldım.

OLZ4nA.jpg

zBVov4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok alıştırmayın yine de... Güle güle kullanın :)

Sadece ilk uyutma esnasında kullanılıyor daha çok uyuduktan 10-15 dk sonra normal kendi yatağına alıyoruz daha sonra yadırgamasın diye.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...