İçeriğe Yönlendir

Fc5 Honda Civic AT Elg/Lpg

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Forumda daha hızlı araç değiştiren üyemiz var mıdır bilmiyorum. Her sene en az bir araç değiştiriyorum, Mehmet Abi yakında bana poliçe yapmayı bırakacak. :)

Sadece otomatik kriteriyle araç baktım bu kez, Tsi almayacağım dedim, dizel otomatik yaptığım km için çok gereksiz olacaktı, sonuç itibarıyla aradığımı buldum gibi. Fc5 Honda Civic, Elegance, Eco, fabrikasyon Lpg ve de otomatik. İstanbul'dan aldım, uzun yol çok keyifliydi, performans beni fazlasıyla temin etti, yakıt ortalaması Lpg'de 9 lt civarı, multimedya felaket kötü, yalıtım önceki kasadan iyi, Mondeo'dan kötü, iç hacim, manevra, atmosferik olsa da sportif sürüş havası ve aracın dış görüntüsü bence güzel. Ş.arası çok memnun kaldım, ş.içi beni üzmez diye düşünüyorum meğer atmosferikmiş tek derdim dedim bugün. Multimedya ve xenon far elzem duruyor, plaka 06 olacak tabi, bir de seversem seramik kaplama, boyanın inceliğinden şikayetçi kullananlar. Hayırlısı bakalım. 

nRZb4R.jpg

1LqpRG.jpg

Lymvjb.jpg

r3n0G1.jpg

7q5Bja.jpg

P0m7j7.jpg

• Beğen 18
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun geçen hafta bende baktım baktım bir gaz veren olsa biraz ucuz bulsam alacaktım..[emoji4][emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah ,hayırlı olsun. Bu kasa çok tuttu gibi yollarda çok görüyorum artı taksiciler de çok almaya başladı .
Farlar mercekli halojen mi? birde 3.stopu Hondaya hiç yakıştıramadım .

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar
(düzenlendi)

V0mzVn.jpg

nRZN70.jpg

vbrNEv.jpg

Bu da bazılarının sevmediği kıç tarafı... :)

tarihinde Mahmut Sayar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mahmut hayırlı olsun. Led far olmaması isabet. Aydınlatma berbat. Bunda koito halojen mercek olmalı. Led ampül takıp keyfini çıkar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Mahmut hayırlı olsun. Led far olmaması isabet. Aydınlatma berbat. Bunda koito halojen mercek olmalı. Led ampül takıp keyfini çıkar.

Sağol abi. Led mi takmalı, xenon kit mi? Bayiler 700 liraya xenon takıyormuş. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Reflektör dayanmıyor, gerçi seneye satarsın sen :) 700 TL uçmuşlar yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Yordam

Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Kazasız belasız inşallah. 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Araç gerçekten çok hoş duruyor.Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hayırlı uğurlu olsun .ALLAH kaza bela vermesin güzel araç . birtek takıldım şu arkadan iç organlarının görümesi be arakadaş bir difrizör yapın demi.:nazar:

Bu arada biri araç değiştirme hızımı sordu ? :fiuw:

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Maşallah, hayırlı olsun Mahmut Bey. İnşallah kazasız belasız kullanırsınız. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
10 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Reflektör dayanmıyor, gerçi seneye satarsın sen :) 700 TL uçmuşlar yahu

250 ye photon led var?

Hayırlı olsun, executive olsa tadından yenmezdi, en azından multimedia tad verirdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...