İçeriğe Yönlendir

Ford fiesta Cylonce Tv anteni Hiç çekmiyor...

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz

Arkadaşlar Fiesta aracıma Cylonce mulitmedya aldım aslında herşeyinden memnunum herşeyi sorunsuz çalışıyor ama maalesef tv izleyemiyorum yani karılncalı halde çok ama çok ince bir kanalı yakalamış ucunda bir tek onu gösteriyor. analog alıcı var şuanda bunu dijital bir anten alarak mı sorunu çözebilirim nasıl bir anten almalıyım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Arkadaşlar Fiesta aracıma Cylonce mulitmedya aldım aslında herşeyinden memnunum herşeyi sorunsuz çalışıyor ama maalesef tv izleyemiyorum yani karılncalı halde çok ama çok ince bir kanalı yakalamış ucunda bir tek onu gösteriyor. analog alıcı var şuanda bunu dijital bir anten alarak mı sorunu çözebilirim nasıl bir anten almalıyım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Tv den randıman alanına rastlamadık daha. Genelde ya çok kötü çekiyor ya da hiç çekmiyor. Karasal yayınların ömürleri doluyor ve hitap ettiği kitle günden güne bitiyor. Bu nedenle de kimse çok üstüne düşmüyor. Ağırlık uydu ya kaydığı için verici yatırımları neredeyse yok...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
3 dakika önce, Ertan Çabuk yazdı:

Tv den randıman alanına rastlamadık daha. Genelde ya çok kötü çekiyor ya da hiç çekmiyor. Karasal yayınların ömürleri doluyor ve hitap ettiği kitle günden güne bitiyor. Bu nedenle de kimse çok üstüne düşmüyor. Ağırlık uydu ya kaydığı için verici yatırımları neredeyse yok...

Abi hiç mi çekmez yokmudur bir çözümü dandik mutimedyalar bile olduğu yerde çekebiliyor nasıl oluyor acaba anten alsak çözemezmiyiz.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bende de çekmiyor. Hatta benim radyo bile düzgün çekmiyor genelde bluetooth'dan dinliyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Cihazınız android sistemlerden sanırım. Turkcell tv bağlantısı sağlayıp o şekilde net bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ertan hocamın söylediği gibi karasal yayına önem verilmiyor artık, evlerde bile zor çekiyor yayın.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
Bir saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Cihazınız android sistemlerden sanırım. Turkcell tv bağlantısı sağlayıp o şekilde net bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ertan hocamın söylediği gibi karasal yayına önem verilmiyor artık, evlerde bile zor çekiyor yayın.

Android değil maalese smart oluyor bunlar .

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
1 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Ben de bunu diyecektim. Turkcell hattım var normal kotadan hariç 5gb turkcell tv için kota veriyor. Çok güzel film bile izliyorum bazen 

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Bende Çift anten taktırdım ama hiç tv izleyemedim. Tv yerine arabanın önüne kamera taktırıp öne yanaşmalarda bu kanaldaki görüntüyü kullanıyorum [emoji846]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hareket halinde tv izlemek için yapılacak harcamayı teklif edeni dövüyorlar :D  ,yüksek önü açık bir yerde sabit durmadan tv izleyemezsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Cyclone da wifi dongle ile internete cepten bağlanıp youtube dan film izlemek daha kolay, ama kesinlikle park etmişken [emoji23]

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Hareket halinde izlemekten bahsetmiyorum ki :D benim park halindeyken bile 1 kanal çekmiyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Karasal yayın bitti hocam, birde bu tip cihazlarda yükseltici yok. Antenide değiştirsen çare değil. Çinden gelen dandik cep telefonları bile canavar gibi yayın alıyordu hatırlarsanız. Uydu işi zaten küçük araçlara gelmez. Flim yükleyin yada Internet üzerinden bağlanın başka yolu yok. Yoksa hep karıncaların çevirdiği programları izlersiniz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Metin Emer

aynı yerde çeken varsa anteni degiştirmek veya bağlantılarını kontrol etmekte fayda var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...