İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Bagaja Çakmaklık Ekledim

Bayram Bozkurt

Recommended Posts

Bayram Bozkurt
(düzenlendi)

Focus aracım için bagajda çekili olan çakmaklık tesisatını 1 dolara aldığım çakmaklık soketi ile tamamladım.

29306479f4bc8b3e9c72970a6e848d95.jpg9beb0a5bf7115ae141461582216ebe02.jpg39110acbd5d72a0a11ec1a6444eab560.jpgc0d16b1f0900cf569ce21e98ae21ffee.jpgcdac34bcb96c58f6eef93edfb5143b9b.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Sanırsam kontak kapalıyken benim araba çakmak  enerjisini kesmiyor. Bagaja konan buzdolabımsı  şeylere aman dikkat. Birkaç defa babamın aracının aküsünün boşalmasına sebep olmuştu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
1 saat önce, Ahmet Taşkın yazdı:

Sanırsam kontak kapalıyken benim araba çakmak  enerjisini kesmiyor. Bagaja konan buzdolabımsı  şeylere aman dikkat. Birkaç defa babamın aracının aküsünün boşalmasına sebep olmuştu.

bir kez bizimde başımıza geldi :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Nasıl hazırdı, kablo orijinalinde mi var?

Saygılarımla

Bagajdaki kablo demetinin içinde bir tane kırmızı kablo olması lâzım boşta. O kullanılmıştır, focusa ben de yapmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bagajdaki kablo demetinin içinde bir tane kırmızı kablo olması lâzım boşta. O kullanılmıştır, focusa ben de yapmıştım.

Abi kaç tane kablo demeti var, ben nasıl bulabilirim?
Yorum bağlantısı
Oktay Eker

Abi kaç tane kablo demeti var, ben nasıl bulabilirim?

Aynen bende merak ettim
Yorum bağlantısı
Bayram Bozkurt

Kırmızı değil de turuncu renkte ve ucunda yine turuncu renkte soketi var. İlk resimde görebilirsiniz fabrika çıkışında bağlı olduğu yeri. Sağ tarafta çamurluk tarafının saç kısmına bağlı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Aynen benim collection da da var o soket park sensörünü takarken görmüştüm.bagajda çakmaklık hiç lazım olmadı açıkçası ama aliexpres e bi bakayım bir dolar lık birşey se alayım da takayım bari.

Bayram bey link var sa alabilir miyiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Bozkurt

Bu benim aldığım..

Su geçirmez Isıya Dayanıklı Plastik Güç Soket DC 12 V 120 W Motosiklet Otomobil Traktör Çakmak Fişi Çıkış Araba Aksesuarları

http://s.aliexpress.com/MzUfu6Jn

(from AliExpress Android)

Buda alınabilir mesela. Ama bunda sıkma vidası yok sanırım.

2016 YENI 12 V 120 W Çakmak Priz Plug Çıkışı Oto Araba Motosiklet Motosiklet

http://s.aliexpress.com/aeuaaiER

(from AliExpress Android)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...