İçeriğe Yönlendir

Fıesta VI - Genel Özellikler

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Merhaba arkadaşlar.. Ablam 2016 model 1.6 benzin otomatik titanium X fiesta aldı.. Arac 5 bin de.. Ama bazı merak ettiklerimiz var..
2011 model fıesta da katlanan aynalar varken 2016 da yok.. veya biz bulamadık.. 
sensörler multimedya vs bi dünya öğrenmemiz gereken şeyler.. Bunları veya gerekli olan özellikleri anlatıp tarif edebilecek birileri var mı acaba ? 
Ayrıca aracta motor alt koruyucu yok açık duruyor ve üst kısımda da motor kapagı yok..  
Sizden rcam sıkça kullandıgınız özellikleri veya aracta bulunan özellikleri soyleyip aktif hale nasıl getirebilecegimizi anlatırsanız sevinirim.. :) Şimdiden teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Hayırlı olsun motor kapağı normalde de Yok mu peki 

Aldığımız da yoktu her şey meydanda duruyor [emoji16]
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Enteresan. İnternette baktım biraz motor kapağı olan da var olmayanda.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Hayırlı olsun,  katlanır ayna 2013 ten bu yana tekno paket işe opsiyon oldu, benzinli motorlarda alt koruma ve motor üstü gürültü önleyici kapak olmuyor diye biliyorum, bu iki şey dizeller de vardır. Ama multimedi olayını anlamadım,  normalde kendi standart teyp ve ekranı veya sony sistem ile gelir, sonradan multimedia takıldı ise onunda kullanımı cihazdan cihaza değişir.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Hayırlı olsun,  katlanır ayna 2013 ten bu yana tekno paket işe opsiyon oldu, benzinli motorlarda alt koruma ve motor üstü gürültü önleyici kapak olmuyor diye biliyorum, bu iki şey dizeller de vardır. Ama multimedi olayını anlamadım,  normalde kendi standart teyp ve ekranı veya sony sistem ile gelir, sonradan multimedia takıldı ise onunda kullanımı cihazdan cihaza değişir.

Teşekkür ederim. Normal Sony değil ama teyp mevcut. Otomatik silecek veya otomatik farlar nasıl oluyor acaba.
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
52 dakika önce, Erkan Tekin yazdı:

Teşekkür ederim. Normal Sony değil ama teyp mevcut. Otomatik silecek veya otomatik farlar nasıl oluyor acaba.

Ven şuanda multimedia kullandığım için göremiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam menüde araç ayarları olmalı, biraz gezinin mutlaka bulursunuz. Esp, yokuş kadar, lastik basınç sıfırlama vs hepsi orada 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Ven şuanda multimedia kullandığım için göremiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam menüde araç ayarları olmalı, biraz gezinin mutlaka bulursunuz. Esp, yokuş kadar, lastik basınç sıfırlama vs hepsi orada 

Çok teşekkür ederim bi kurcalayim bakalım [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...