İçeriğe Yönlendir

Günün En İnat Haberi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

44ba43e08038853c781126d6584acb82.jpg

Kartal Samandıra gişelerinde iki inatçı sürücü aynı gişeden geçmek isteyince sıkışıp kaldılar. Sürücülerden birinin hafif yaralandığı kazada ortaya ilginç görüntüler çıkarken meydana kazada hangi sürücünün kusurlu olduğu sigorta eksperleri bile anlayamadı.

Video için linki tıklayın [emoji4]  http://www.hurriyet.com.tr/giselerde-ilginc-goruntu-inat-edince-40465484

Olay, saat 16.00 sıralarında Kartal Samandıra gişelerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Uğur Naci Taner ve Sezer Kaya isimli iki sürücü aynı gişelerden geçmek için inatlaştı. Aynı anda ilerlemeye çalışan sürücüler gişelere sıkışıp kaldı. Kaza nedeniyle inatçı sürücülerden Uğur Naci Taner hafif yaralanırken olay yerinde ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Olayın ardından gişelere sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler yaralı sürücü Taner'in ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Daha sonra Taner, tedavi edilmek üzere Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kazaya karışan sürücülerden Sezer Kaya, “Ben gişelerden geçerken soldaki araba benim önüme atladı. Önüme atlayınca otomatikman bariyerlere girdik. İkimizde sıkıştık camlar falan patladı çok kötü bir durumdayız şuanda” dedi. Araçlar olay yerine sevk edilen dev vinçle üç saatlik çalışma sonucu çekildi.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

İnat gözü kör eder diye bi söz vardı. Bir sürücü diğerine müsaade etse en fazla 10 sn kaybederdi. Yazık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ne güzel yapmışlar.

geçen sene piknikteyiz üniversiteden arkadaşlarla . 2 arkadaş araba sürme bilmiyor yeni öğreniyor verdik arabaları epey büyük top sahası gibi bir alan var çimenlik orda takılıyorlar biz mangalla uğraşırken o alana giren de 1 tane kapı var. bizimkiler döndü döndü geldi 2 si aynı anda bir daldı kapıya 1 i kıl payı farkla geçti . benim  şah damarım tık tık tıktıkkk hiç unutmamam canım eramı az daha biçecekti bizim keratalar :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Kendi araçları değildir olsa bu kadar inatlaşmaya gitmezler yazık olmuş araçlara milli servet :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

gazete de videosu vardı egea tam girerken seat önüne kırmış egeanın sahibinin söylediği bu .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Sen benim önüme nasıl geçersin psikolojisinin fiili hali. Sabır gerekli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

"Ağırlaştırılmış" kasko ve zorunlu trafik sigortası poliçesi uygulanmalı hatalı olana :rtfm:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Hallerine şükretsinler, inatlaşırken biri beton bariyere de girebilirdi.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Yanarım yanarım burun buruna kalmışlar ona yanarım. Bari birisi 1 metre ilerde olsaydı da, o kazanmış deseydık, deyseydi şu rezilliğe :)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bu neyin inadı anlamıyorum ki koca koca insanlar çocuk gibi hareketler yapıyor yazık gerçekten.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Fiat Egea'nın hava yastığı mı açılmış?:unsure2:

Her iki aracın da tüm airbag'ler patlamış

1 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

şirket arabasına benziyorlar. 

Egea kiralık. Diğerinin plakalık normal gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
43 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Bu arada fotograftaki arabalarin neredeyse hepsi beyaz :)

Ozellikle Istanbul kiralik araba doldu hemen hemen hepsi beyaz yilbasinda benim sirket aracim da degisti ozellikle farkli renk istedim olmadi/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Yanarım yanarım burun buruna kalmışlar ona yanarım. Bari birisi 1 metre ilerde olsaydı da, o kazanmış deseydık, deyseydi şu rezilliğe :)

Açtım videolarına da baktım, cidden burun buruna kalmışlar. Bazı açılardan sağdaki ileride gibi, bazılarında soldaki. Gişelerdeki kameradan görüntü isteyelim :)

Bu arada ona bakarken, bu başarının ilk sahipleri olmadığı da ortaya çıktı.

Mesela sıkışmış ikizler var.

YDzbPa.jpg

Almanlar'ın yarım boy fark attığı bir yarış da olmuş :)

8Mp1nr.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...