İçeriğe Yönlendir

16 JANT stepne aranıyor

Cüneyt Turhan

Recommended Posts

Cüneyt Turhan
(düzenlendi)

Arkadaşlar hepinize iyi günler  2010 mondeo 1.6 aracım var aracı aldığımda beraberinde verilen stepne 15 jantmıs bende  alırken detaylı bakmadım bende ki jant sıfırdır 16 jant yedek lastik bir türlü bulamadım elinde olan varsa( ikinci elde olur) bendeki sıfır lastikle takas yaparım acilen 16 jant stepne lazım 

tarihinde Cüneyt Turhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cüneyt Turhan

lastik var jantıyla beraber ama araç 16 jant olduğu için 15 jant olmuyor küçük geliyor 

yani araçdaki yedek lastik mondeonun yedek lastiği değil bu yüzden işimi görmüyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Satıcı yapmış yani bi numara.. Yerine olmadığına emin miyiz denendimi? Sizin araca ait değilse başka marka jantı da olabilir?

Yorum bağlantısı
Cüneyt Turhan

Denedim benim araca ait değil bi sekilde baska stepne koymus 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tekleme jant satanlar var ben olsam alaşımlı tekleme jant alırdım 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Stepne yine 5x108 ölçüsündedir bence. Arabaya takmaya çalıştınız mı, bijonlar uymadı mı ? Stepne ölçüsü orjinal küçük olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cüneyt Turhan

arabaya taktım ama zor oturdu araç hareket etmedi diskleer sürttü küçük geldi jant

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
24 dakika önce, Cüneyt Turhan yazdı:

arabaya taktım ama zor oturdu araç hareket etmedi diskleer sürttü küçük geldi jant

Kendi jantlarının fotoğrafını ekler misiniz veya temsili foto da olur..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mk4 e min 16 jant olur diski büyük diye. Bijonu uyan focus jantı olabilir. Jantın üzerinde parça nosu yazar onla netten bakılabilir

Yorum bağlantısı
Celal Altan
On 23.05.2017 at 08:33, Serkan Toker yazdı:

Stepne yine 5x108 ölçüsündedir bence. Arabaya takmaya çalıştınız mı, bijonlar uymadı mı ? Stepne ölçüsü orjinal küçük olabilir.

Mondeoya minimum takılacak jant 16dır. Disk boyutundan ötürü.

5X108 en az 16" jant lazım stepne. Piyasada bolca var. Ama benim tavsiyem ince stepne olur. Az yer kaplar. Tüp yoksa bu sayede bagajı genişletebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...