İçeriğe Yönlendir

Sinek ve Böcek Ölülerini Nasıl Temizliyorsunuz?

Bekir Çelik

Recommended Posts

Bekir Çelik

Hayırlı sabahlar. İzmir >  Adana > Karaman > İzmir yaptım. Aracın önü harita gibi oldu sinek ve böcek ölüsünden. Dün çift kova yöntemiyle yıkadım aracı, 3D Wax kullandım. Ön kaput ve ön tampondaki böcekleri yıkama eldiveniyle ovaladım ovaladım çıkmadı. %90'ını az bastırarak çıkardım ama uğraştırdı, yordu. Araca da zarar verir miyim dedim çok çökmedim.

Sonax'ın falan Böcek Temizleyici spreyleri var sanırım. İşe yarıyor mu? Siz nasıl hallediyorsunuz bu işi abiler? Pratik yolu var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Sıcak su ve sünger ile kolay çıktığını duymuştum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gazete kağıdını bölgeye Islatıp yayın. Arada ıslatın hep nemli kalsın. Bir süre sonra yumuşatıp kolayca temizler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

çok kolay dinlenme tesisinde disk yamultma canavarı yıkamacıların önüne bırakacan basacak fırçayı tertemiz oluyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Bir saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Basınçlı su makinası ile yıkandımı çıkıyor...

Çıkmadı hocam, denedim.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
2 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

Çıkmadı hocam, denedim.

Benzincilerde biraz bahşiş verince yıkatıyorum çıkıyor,hafif izi kalıyor kurumadan silince kalanıda yok oluyor. Ben uzun yolda bazı bölgelerde yoldaki böcek sayısı artınca hızımı azltıyorum ölü ve yapışma oranı oldukça azalıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bizim mahallede bir tane kedi vardı, yoldan geldiğimi bilirdi. Yalamak suretiyle pırıl pırıl yapıyordu. yaz aylarında sarı arılarda epey katkıda bulunur, bunlar haricinde sıcak su çözüm olabilir. ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...