İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Hangi MK3 Alınır?

Süleyman Kartal

Recommended Posts

Koray Erol
18 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

17ler vardı 18leri ben çok zor buldum, konfor bende Eibach yay var çok memnunum

Omer usta 17 ler duruyor mu sende ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Omer usta 17 ler duruyor mu sende ?

Başar MERT kardeşimiz aldı Pazar günü jant lastik takım olarak dostum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Erol
Bir saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Başar MERT kardeşimiz aldı Pazar günü jant lastik takım olarak dostum.

Hadi ya sormasi ayip neye verdin usta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Hadi ya sormasi ayip neye verdin usta

Orası bizde kalsın, ama Michelin lastikler çok iyi durumda idi, jantlarda kullanım çizikleri vardı ama kaynak patlak jant yoktu.
Foruma olabilecek en güzel hali ile aldı kardeşim güle güle kullansın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
49 dakika önce, Süleyman Kartal yazdı:

160-180 bin km aralığında bu fiyatlara bulsak iyi olurdu. :) tanıdık mı araç sahibi

Zorla f16 yı sattiracaksiniz bana.. :D 267 bin km. ile forumda km şampiyonu benim f16.. :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Koray Erol
5 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Orası bizde kalsın, ama Michelin lastikler çok iyi durumda idi, jantlarda kullanım çizikleri vardı ama kaynak patlak jant yoktu.
Foruma olabilecek en güzel hali ile aldı kardeşim güle güle kullansın

Kusura bakma usta niyetim kotu degildi sadece o jantlari almayi dusunuyodum ama bulamadigim icin piyasasi nedir az cok bi goreyim diye sormustum?Peki soruyu duzelteyim ne kadardir jant takimi boyle ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Kusura bakma usta niyetim kotu degildi sadece o jantlari almayi dusunuyodum ama bulamadigim icin piyasasi nedir az cok bi goreyim diye sormustum[emoji4]Peki soruyu duzelteyim ne kadardir jant takimi boyle ?

Estafirullah hocam.
Nette muhtelif sitelerde sadece jant takımı için dip fiyat 17 ebatta 3 ay önce 1150tl gördüm, lastik sıfır alınırsa 800tl den başlar, aklınızda bulunsun bu jantların üreticisi RONAL markasıdır ve içinde değil göbekte kapak altında FORD amblemi olur...
5x108 oem jant fiyatları pahalı epey...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

aynen oem jant bulmak hem sıkıntı hemde pahalı 5*108 de malesef bende 18 düşünüyordum ama 40 yanaktan korktuğum için Ömer abinin jantları aldım gitti hemen sağolsun kırmadı benide :) iyi oldu şuan kullanıyorum memnunum tekrar teşekkürler ömer abi ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
aynen oem jant bulmak hem sıkıntı hemde pahalı 5*108 de malesef bende 18 düşünüyordum ama 40 yanaktan korktuğum için Ömer abinin jantları aldım gitti hemen sağolsun kırmadı benide [emoji4] iyi oldu şuan kullanıyorum memnunum tekrar teşekkürler ömer abi [emoji6] 

Güle güle kullan, satacağın zaman ilk bana haber et lütfen, taş değmesin tekerine inş.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...