İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Hangi MK3 Alınır?

Süleyman Kartal

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

St220 vardı bı tane :p

Bi kaç liftback v6 da gördüm 

Daha 2.0 motoru zor satiyoz 2.5 3.0 Mondeo kime verecez

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Focus 2 de, Mondeo Mk3 de daha ne araçlarda ne paketler gelmedi, Otosanın sözde satış politikasızlığı işte...

Geldi de, bazı üst yönetimlere.
Bir dönem Limited Edition Focus kullandım. Gırtlağına kadar doluydu. Öyle ki, ısıtmalı-soğutmalı deri koltukları vardı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Geldi de, bazı üst yönetimlere.
Bir dönem Limited Edition Focus kullandım. Gırtlağına kadar doluydu. Öyle ki, ısıtmalı-soğutmalı deri koltukları vardı.

Limited Edition, Lux Editionlar aynen sayılı özel kişilere geldi hep
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Limited Edition, Lux Editionlar aynen sayılı özel kişilere geldi hep

Kapıları kapanınca duymak istediğimiz tok sesli [emoji7]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Kapıları kapanınca duymak istediğimiz tok sesli [emoji7]

Kim bilir kimlerin ellerinde perte çıktı acep [emoji31] [emoji31] [emoji31]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Kim bilir kimlerin ellerinde perte çıktı acep [emoji31] [emoji31] [emoji31]

Bir dönem Çağlar Abi almıştı Pekbidolu diye konusu vardı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bir dönem Çağlar Abi almıştı Pekbidolu diye konusu vardı.

Boyadı mı peki komple mi? [emoji43][emoji43][emoji23][emoji33][emoji3][emoji51][emoji48]
Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
2 saat önce, Kemal Mert yazdı:

Neden gelmemiş bu kasalar bizim ülkemize yani sebep neymiş çok merak ediyorum. Şu tatlı kasadan 6 silindir güçlü motordan neden bizi mahrum bırakmışlar?

Güçlü motor yüksek yakıt tüketimi yüksek vergi ... Türkiyede alıcısı ne kadar olabilir ki makam araçları dışında :( 

Yorum bağlantısı
Kemal Mert
Güçlü motor yüksek yakıt tüketimi yüksek vergi ... Türkiyede alıcısı ne kadar olabilir ki makam araçları dışında [emoji20] 

Şahsen ben alırdım 300 500 vergi fazla olsun, km de 1 litre fazla yaksin, ne bilim benim gibi bir çok kişi de alırdı bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Aybek
Mesut Bey yoktunuz bayağıdır. :p hurdalıklarda Fiesta sport yada Fiesta ST var mı 2006 2007 :p

Geri geldik bakalım, herkes ikinci şansı hakeder..[emoji2]
Hurdalık dolu olmaz mı yığınla ... [emoji2] gidip üzerinden sökecek adam olursa beleş bile veriyorlarmış..[emoji23]
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hoş geldiniz tekrar :)

Bana belki Fiesta 2006 sport st parçaları lazım olacak gibi de [emoji14] dedim belki yardımcı olursun [emoji14]

Yorum bağlantısı
Mesut Aybek
26 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Hoş geldiniz tekrar :)

Bana belki Fiesta 2006 sport st parçaları lazım olacak gibi de emoji14.png dedim belki yardımcı olursun emoji14.png

Bakalım bulabilirsem neden olmasın.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
3 saat önce, Koray Erol yazdı:

Suleyman bey temmuzda dugunum var ve aracimi satiyorum burayi devamli takip ederim gozume carpti.verdigim ilandaki arac benimdir ve bence daha iyisi yoktur(tabi bu bana gore?) VAR İSE DAHA İYİSİ BUYURSUN
İlan No: 417138487
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-var-ise-daha-iyisi-buyursun-417138487/detay

Arabanız güzel görünüyor. Sanırım kaporta motor açısından kusursuz ki bu fiyatı istiyorsunuz ancak bizi 6-7 bin lira aşıyor. :) Fiyatların 30un bile altına indiği ilanlar varken en temizine 37-38 verilebilir diye düşünüyorduk. Mersinliyiz biz de, arabayı Ankara ve Bursada aramamıza rağmen Mersinde akrabalarım aracılığıyla da arabaya bakabilirdik aslında. Size hayırlı satışlar. :)

3 saat önce, Koray Erol yazdı:

Suleyman bey temmuzda dugunum var ve aracimi satiyorum burayi devamli takip ederim gozume carpti.verdigim ilandaki arac benimdir ve bence daha iyisi yoktur(tabi bu bana gore?) VAR İSE DAHA İYİSİ BUYURSUN
İlan No: 417138487
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-var-ise-daha-iyisi-buyursun-417138487/detay

Bu arada düğününüz de hayırlı olsun Allah mesud etsin.

Yorum bağlantısı
Koray Erol
Bir saat önce, Süleyman Kartal yazdı:

Arabanız güzel görünüyor. Sanırım kaporta motor açısından kusursuz ki bu fiyatı istiyorsunuz ancak bizi 6-7 bin lira aşıyor. :) Fiyatların 30un bile altına indiği ilanlar varken en temizine 37-38 verilebilir diye düşünüyorduk. Mersinliyiz biz de, arabayı Ankara ve Bursada aramamıza rağmen Mersinde akrabalarım aracılığıyla da arabaya bakabilirdik aslında. Size hayırlı satışlar. :)

Tesekkur ederim mk3 leri biliyosunuzdur dikkat edin sizde gonlunuze gore bulursunuz insallah tesekkur ederim 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Forum da bi de jatco var satılık Serhat Işık arkadaşımızın aracı bence ona da bakın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O rakamlara mk3 alırsanız bir yarısını daha haracayabilirisniz. Dikkat
Yorum bağlantısı
Koray Erol
18 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Caglar abi ne demek istedin? Yani rakam size gore dusukmu geldi yoksa o fiyata iyisini bulursun daha iyi olsun diye harcarsinmi demek istedin ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Üste yarıyı daha harcayınca.. Düşük geldi hedef rakam piyasaya göre. Tesadüftür o gün satacaktır sıkışmıltır istisna olur

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Süleyman kardeşim aracımı satabilirim bir takım durumlar gereği, ilân açtım sarı siteye bilgin olsun, Ankaradayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Erol
3 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Süleyman kardeşim aracımı satabilirim bir takım durumlar gereği, ilân açtım sarı siteye bilgin olsun, Ankaradayım

Omer bey iyi geceler usta bu jantlar uzerindemi vardi yoksa siz kendiniz mi buldunuz veya ben bulabilirmiyim? İkinci olarak bunlar 17 jant haliyle konfor anlaminda yol tutus ve yakit anlaminda nasil? Yani degistirmek mantiklimidir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Omer bey iyi geceler usta bu jantlar uzerindemi vardi yoksa siz kendiniz mi buldunuz veya ben bulabilirmiyim? İkinci olarak bunlar 17 jant haliyle konfor anlaminda yol tutus ve yakit anlaminda nasil? Yani degistirmek mantiklimidir?

17ler vardı 18leri ben çok zor buldum, konfor bende Eibach yay var çok memnunum
Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
19 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Sanırım 32-33 yazanları kastettiniz. Ben o araçlar alınabilir diye düşünmedim zaten, temizi 37-38 e bulunabilir diye düşündüğümü belirttim. İnşallah 38e alacağımız araba için söylememişsinizdir bu sözü? :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Kartal
16 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Forumda yok sanırım ilan?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...